Liigu lehe põhisisu juurde
EraklientÄriklient

Gift 18

Hei, 18aastane noor!

Kingime Sulle täiskasvanuikka jõudmise puhul Sinu päris esimese investeeringu: 15 euro väärtuses Swedbank Robur Access Edge Global fondi osakuid.

Oled juba vanem kui 18? Alusta investeerimist siit.

 1. Video

  Vaata läbi see lühike video ja proovi allpool, kui palju Sulle meelde jäi.

 2. Viktoriin

  Investeerimist saab Swedbankis alustada isegi 1 euroga.

  Tubli! Investeerimiseks ei ole ilmtingimata vaja palju raha. Kui soovid proovida investeerimist, saad alustada väikeste summadega ning teha seda regulaarselt. Kas või ühe euro kaupa.

  Mitte päris. Proovi uuesti.

  Mis on Swedbank Robur?

  Tubli! Swedbank Robur on üks Skandinaavia suurimaid varahaldusettevõtteid, mille eesmärk on investeerida jätkusuutlikult.

  Mitte päris. Proovi uuesti.

  Mis on fondi ja aktsia vahe?

  Tubli! Kui aktsia puhul saad osaluse ühes ettevõttes, siis fondis ostad korraga mitme ettevõtte aktsiaid või võlakirju. Nii on riskid paremini hajutatud.

  Mitte päris. Proovi uuesti.

  Kas finantsturud võivad tõusta ja langeda?

  Tubli! Finantsturud võivad nii tõusta kui ka langeda. Turgudel toimuvat mõjutavad paljud sündmused. Näiteks majanduskriisid, aga ka ettevõtete head tulemused.

  Mitte päris. Proovi uuesti.

  Mille pealt tuleb investeerimisel tulumaksu maksta?

  Tubli! Investeerimisel pead maksma tulumaksu, kui oled saanud kasumit.

  Mitte päris. Proovi uuesti.

  Soovitatav on kasutada lisaks väärtpaberikontole ka investeerimiskontot. Nii on võimalik tulumaksu tasumist edasi lükata ja kasumit uuesti maksuvabalt investeerida.

  Tubli! Investeerimiskonto ehk eraldi arvelduskonto investeeringute jaoks on kasulik valik ka algajale investorile. Küll aga tuleb meeles pidada, et igal aastal on vaja esitada Maksu- ja Tolliametile tuludeklaratsiooniga ülevaade investeerimiskontol toimuvast. Ka siis, kui ühtegi tehingut tehtud ei ole.

  Mitte päris. Proovi uuesti.

  Kasutades investeerimisel investeerimiskontot, mis aitab tulumaksu tasumist edasi lükata, peab Maksu- ja Tolliametile tuludeklaratsiooni esitama

  Tubli! Ülevaate investeerimiskontol toimuvast peab deklareerima igal aastal. Tulumaksu maksmise kohustus tekib siis, kui väljamaksed investeerimiskontolt ületavad sissemakseid. Ole tähelepanelik ja kasuta investeerimiskontot vaid investeerimiseks ning igapäevased tehingud tee oma tavaliselt arvelduskontolt.

  Mitte päris. Proovi uuesti.

  Hea töö! Ei olnudki nii keeruline, eks? 😉

 3. Kingituse vastuvõtmine

  Kingituse vastuvõtmiseks logi internetipanka sisse. Kui Sa oled 18, aga pole veel meie klient, siis tule kliendiks ja saad samuti kingituse.

Loe lähemalt kingituse reeglite kohta. Samuti veendu, et oled andnud nõusoleku personaalsete soovituste saamiseks ja oled lubanud suhtluskanalid, mille kaudu soovitusi saada. Muidu ei ole võimalik kingitust vastu võtta.

Swedbank logo

Internet Exploreriga ei saa internetipanka avada.

Palun kasuta Google Chrome’i, Mozilla Firefoxi või Microsoft Edge’i.

Alates 23. märtsist ei ole võimalik Internet Exploreri veebibrauseri kaudu Swedbanki internetipanka avada.

Internet Exploreri kaudu ei saa teha ega kinnitada Swedbanki makseid ka teistel veebilehtedel.

Soovitame kasutada Internet Exploreri asemel Google Chrome’i, Mozilla Firefoxi või Microsoft Edge’i uusimat versiooni. Nende seadistamise juhendid leiad siit.

С 23.03.2021 Интернет-банк Swedbank недоступен в браузере Internet Explorer.

С помощью Internet Explorer невозможно авторизоваться или осуществлять платежи через Swedbank на сторонних веб-страницах.

Вместо браузера Internet Explorer мы рекомендуем использовать браузеры Google Chrome, Mozilla Firefox или Microsoft Edge. Инструкции по установке упомянутых браузеров можно найти здесь.

From 23.03.2021 Swedbank Internet Bank and Banklink is no longer available using Internet Explorer browser.

It is not possible to authorize or make payments from Swedbank on other web pages using Internet Explorer.

Instead, we suggest using Google Chrome, Mozilla Firefox or the newest version of Microsoft Edge. To find out how to install the suggested browsers, please click here.

Klienditugi - Инфо и помощь - Customer service: +372 6 310 310

Swedbank
 • Teie operatsioonsüsteem ja veebilehitseja ei ole kaasaegne ega toetatud Swedbank internetipanga poolt. Palun uuendage oma operatsioonsüsteem ja veebilehitseja või pöörduge vastava IT tehnilise spetsialisti poole.
 • The operating system of your device & your browser are too outdated to be supported by Swedbank Internet Bank. Please, update the operating system & browser or turn to IT specialist for technical help.
 • Ваш браузер или операционная система недостаточно современны для использования в интернет банке Swedbank. Пожалуйста обновите операционную систему и браузер или обратитесь за технической помощью к ИТ специалисту.

Oled internetipangast välja logitud!

Kui Sul on küsimusi või ettepanekuid, saada need meile pangateatega. Sinu arvamus on meile tähtis!

Turvaliseks lahkumiseks sulge kõik brauseri aknad!

Parimate soovidega
Swedbank