Hea kui krediitkaart on õigel ajal olemas

Kiireim lahendus pakilistele vajadustele

Ärikliendi krediitkaart
Ärikliendi krediitkaart
introduction

Harjumus mõelda paar sammu ette on äris eduka tegutsemise alus. Võimalusi ja väljakutseid ei saa ette ennustada. Kuid saate valida parima lahenduse. Kui vajate kiiresti lisaraha, on krediitkaart kõige mugavam ja soodsam valik.

cards

Alati käepärast

Hea võimalus kasutada lisaraha, et teha oste ja ülekandeid niipea, kui tekib vajadus. Selleks on vaja ainult krediitkaarti teie taskus.

Intressivabad ostud

Kui raha on kontol kokkulepitud tagasimaksepäeval olemas, ei pea te intressi maksma.

Soodne avamistasu

Krediitkaardi avamine ja kuutasu on ettevõttele oluliselt väiksem kulu kui ühelgi muul laenul.

UUS! Ärikliendi kuldkrediitkaardi kasutajal ja temaga koos reisival kolmel kolleegil on nüüd COVID‑19 kaitsega reisikindlustus.

Kuidas krediitkaart võib kasulik olla

carrier

Transport

Transpordi­ettevõttel võib ootamatusi tekkida sageli kaugel eemal mugavast kontori­keskkonnast. Ootamatu sündmus teel võib põhjustada kahjusid, mis ei piirdu ainuüksi remondi­kuludega. Siis on lisavahendid ärikliendi krediitkaardiga käepärast.

service

Teenindus

Kohvikute ja poodide jaoks on ideaalne asukoht vähemalt pool võitu. Head pakkumised ei oota kaua. Hea asukoha saab endale see, kes teeb esimesena sissemakse. Sellises olukorras annab krediitkaart teile võimaluse kiiresti reageerida.

manufacturer

Tööstus

Tooraine soodne pakkumine annab igale tootjale suurepärase võimaluse rohkem teenida. Aga mis siis, kui see võimalus langeb kokku hetkega, mil peate ootama raha laekumist müüdud kauba eest veel ühe päeva? Krediitkaart annab võimaluse kohe tasuda.