phoneBegin
Liisinguintress 1,99% + 6 kuu Euribor!

Aitab unistamisest!

Just nüüd on õige aeg unistused reaalsuseks muuta, sest kõikide 2015. ja 2016. aasta mudelite liisinguintress on vaid 1,99% + 6 kuu Euribor!

Taotlen

Pakkumine kehtib kuni 50 000 eurose (sh käibemaks) maksumusega sõiduautodele ja tarbesõidukitele, milleks on kaubikud, väikebussid, väikekaubikud, väikekaubiku baasil mahtuniversaalid, pikap maasturid ja N1 kategooria sõiduautod. Liisingu saamine oleneb ettevõtte maksevõimest ja krediidiajaloost, mida hindame peale vastava taotluse esitamist.

    limiit tähtaeg  
Arvelduskrediit min 2 000 € kuni 1 aasta Sobib ettevõtte lühiajalise likviidsusvajaduse rahuldamiseks ning võimaldab siluda ebakorrapäraseid rahavoogusid.
Korduvkasutusega laenulimiit min 6 000 € kuni 2 aastat Sobib korduvate kaubatarnete puhul, võimaldades kokkulepitud tähtaja ja limiidi piires sama rahasummat korduvalt kasutada.
Lühiajaline laen min 2 000 € kuni 18 kuud Sobib ettevõttele hooajaliseks kaubavarude soetamiseks või lühiajalise investeeringu tegemiseks põhivarasse.
Laen käenduse tagatisel max 10 000 € kuni 2 aastat Sobib ettevõtte kasvatamiseks. Oma ettevõtluse arendamiseks saate lisavahendeid eraisiku käenduse tagatisel.
Investeerimislaen min 2 000 € kuni 10 aastat Sobib põhivahendite soetamiseks ja remondiks, hoonete ostuks, ehitamiseks ja rekonstrueerimiseks.
Korteriühistu laen min 6000 € kuni 20 aastat Paljud vanemad korterelamud vajavad suuri investeeringuid, et majade väärtus säiliks ja eluiga pikeneks. Selleks, et kõik vajalikud tööd saaks tehtud, pakub Swedbank korteriühistu laenu.
Tehnoloogialaen max 2 000 000 €   Teenus on mõeldud eelkõige ekspordipotentsiaaliga töötleva tööstuse ettevõtetele. Tehnoloogialaenu pakub Swedbank koostöös KredExiga.
Väikelaen min 600 €   Sobib ettevõtlusega alustamiseks. Oma äriidee teostamiseks saate taotleda laenu ka eraisikuna.
Autoliising min 3 000 € kuni 5 aastat Autoliisinguga saate lihtsalt ja kiiresti soetada ettevõttele kas ühe sõiduki või terve autopargi.
Täisteenusliising min 3 000 € kuni 5 aastat Täisteenusliising on õige valik, kui soovite varaga seotud tegevused anda professionaalide hoolde ning lasta oma ettevõtte töötajatel tegeleda nende põhitegevusega.
Seadmeliising min 6 000 € kuni 6 aastat Seadmeliising sobib ettevõtte seadmete ja tehnika uuendamiseks või täiendamiseks.
Kommertssõiduki liising min 6 000 € kuni 6 aastat Kommertssõiduki liisinguga saate soetada veokeid, haagiseid ja busse.

Ettevõtte varasem maksekäitumine mõjutab laenu ja liisingu intressimäära

Viis, kuidas ettevõte oma arveid tasub ja makseid teeb, kujundab pildi ettevõtte krediidiajaloost. Hea krediidiajalugu avaldab soodsat mõju laenu- ja liisingutingimustele ning näitab ettevõtte usaldusväärsust.

Loe lähemalt

Kinnisvara hindamine

Laenu tagatiseks olev kinnisvara peab olema nõuetekohaselt hinnatud. Swedbanki poolt aktsepteeritud kinnisvara hindajate kohta leiate info siit.