Laen ja liising

Uus võimalus kasvavatele ettevõtetele

01.06.2016 sõlmisid Euroopa Investeerimisfond (EIF) ja Swedbank COSME lepingu, mis võimaldab meil järgmise 3 aasta jooksul pakkuda 165 mln € väärtuses laene ning liisinguid kasvavatele ettevõtetele Eestis, Lätis ja Leedus.


Lähemalt COSME programmiga seonduvast


Taotlen

  Limiit Tähtaeg  
Arvelduskrediit min 2 000 EUR kuni 1 aasta Sobib ettevõtte lühiajalise likviidsusvajaduse rahuldamiseks ning võimaldab siluda ebakorrapäraseid rahavoogusid.
Korduvkasutusega laenulimiit min 6 000 EUR kuni 18 kuud Sobib korduvate kaubatarnete puhul, võimaldades kokkulepitud tähtaja ja limiidi piires sama rahasummat korduvalt kasutada.
Lühiajaline laen min 2 000 EUR kuni 18 kuud Sobib ettevõttele hooajaliseks kaubavarude soetamiseks või lühiajalise investeeringu tegemiseks põhivarasse.
Laen käenduse tagatisel max 15 000 EUR kuni 3 aastat Sobib ettevõtte kasvatamiseks. Oma ettevõtluse arendamiseks saate lisavahendeid eraisiku käenduse tagatisel.
Investeerimislaen min 2 000 EUR kuni 5 aastat Sobib põhivahendite soetamiseks ja remondiks, hoonete ostuks, ehitamiseks ja rekonstrueerimiseks.
Stardilaen min 2 000 EUR kuni 5 aastat Finantseerimine KredExi garantii ja omanike käenduse tagatisel. Sobib alustavale ja kuni kolm aastat tegutsenud ettevõttele investeeringute ja käibevahendite rahastamiseks
Korteriühistu laen min 10 000 EUR kuni 20 aastat Paljud vanemad korterelamud vajavad suuri investeeringuid, et majade väärtus säiliks ja eluiga pikeneks. Selleks, et kõik vajalikud tööd saaks tehtud, pakub Swedbank korteriühistu laenu.
Tehnoloogialaen max 2 000 000 EUR   Teenus on mõeldud eelkõige ekspordipotentsiaaliga töötleva tööstuse ettevõtetele. Tehnoloogialaenu pakub Swedbank koostöös KredExiga.
Väikelaen min 600 EUR   Sobib ettevõtlusega alustamiseks. Oma äriidee teostamiseks saate taotleda laenu ka eraisikuna.
Autoliising min 3 000 EUR kuni 5 aastat Autoliisinguga saate lihtsalt ja kiiresti soetada ettevõttele kas ühe sõiduki või terve autopargi.
Täisteenusliising min 3 000 EUR kuni 5 aastat Täisteenusliising on õige valik, kui soovite varaga seotud tegevused anda professionaalide hoolde ning lasta oma ettevõtte töötajatel tegeleda nende põhitegevusega.
Seadmeliising min 6 000 EUR kuni 6 aastat Seadmeliising sobib ettevõtte seadmete ja tehnika uuendamiseks või täiendamiseks.
Kommertssõiduki liising min 6 000 EUR kuni 6 aastat Kommertssõiduki liisinguga saate soetada veokeid, haagiseid ja busse.

Ettevõtte varasem maksekäitumine mõjutab laenu ja liisingu intressimäära

Viis, kuidas ettevõte oma arveid tasub ja makseid teeb, kujundab pildi ettevõtte krediidiajaloost. Hea krediidiajalugu avaldab soodsat mõju laenu- ja liisingutingimustele ning näitab ettevõtte usaldusväärsust.

Loe lähemalt

Kinnisvara hindamine

Laenu tagatiseks olev kinnisvara peab olema nõuetekohaselt hinnatud. Swedbanki poolt aktsepteeritud kinnisvara hindajate kohta leiate info siit.

Uudised

Arhiiv