Laen, liising, kindlustus

Laen, liising, kindlustus

Laen käenduse tagatisel

Kuni 10 000 eurot laenu saab kiiresti ja mugavalt eraisiku käenduse tagatisel.

Laen käenduse tagatisel sobib ettevõtte kasvatamiseks.
Oma ettevõtluse arendamiseks saate lisavahendeid eraisiku käenduse tagatisel.

Väikelaen sobib ettevõtlusega alustamiseks.
Oma äriidee teostamiseks saate taotleda laenu ka eraisikuna.

 

Käibekapitali juhtimine

Arvelduskrediit sobib ettevõtte lühiajalise likviidsusvajaduse rahuldamiseks ning võimaldab siluda ebakorrapäraseid rahavoogusid.

Lühiajaline laen sobib ettevõttele hooajaliseks kaubavarude soetamiseks või lühiajalise investeeringu tegemiseks põhivarasse.

Korduvkasutusega laenulimiit sobib korduvate kaubatarnete puhul, võimaldades kokkulepitud tähtaja ja limiidi piires sama rahasummat korduvalt kasutada.

 

Pikaajalised laenud

Investeermislaen sobib põhivahendite soetamiseks ja remondiks, hoonete ostuks, ehitamiseks ja rekonstrueerimiseks.

Paljud vanemad korterelamud vajavad suuri investeeringuid, et majade väärtus säiliks ja eluiga pikeneks. Selleks, et kõik vajalikud tööd saaks tehtud, pakub Swedbank korterelamu laenu.

Tehnoloogialaen katab ettevõtja eest liisingu või laenu omafinantseerimise osa – nii saate investeerida tehnoloogiasse ka juhul, kui nõutava omafinantseeringu jaoks ei ole piisavalt vaba raha. See teenus on mõeldud eelkõige ekspordipotentsiaaliga töötleva tööstuse ettevõtetele. Tehnoloogialaenu pakub Swedbank koostöös KredExiga.

 

Liising

Autoliisinguga saate lihtsalt ja kiiresti soetada ettevõttele kas ühe sõiduki või terve autopargi.

Täisteenusliising on õige valik, kui soovite sõidukitega seotud tegevused anda professionaalide hoolde ning lasta oma ettevõtte töötajatel tegeleda nende põhitegevusega.

Seadmeliising sobib ettevõtte seadmete ja tehnika uuendamiseks või täiendamiseks.

Kommertssõiduki liisinguga saate soetada veokeid, haagiseid ja busse.

Kindlustus

Kaskokindlustus
Vabatahtlik sõidukikindlustus, mis katab sõiduki tulekahju, varguse või õnnetusjuhtumi tõttu kliendile tekkinud kahju. Tagatud on ka üleeuroopaline maanteeabi.

Liikluskindlustus
Kohustuslik kindlustus. Liikluskindlustusega kindlustatakse juhi vastutus kannatanute ees.

Korterelamu kindlustus
Kindlustatud on korteriomanike kaasomandisse kuuluvad hoone osad, nt välisseinad, tehnosüsteemid, katus, trepikojad, keldrid, aiad jne.

Reisikindlustus
Saate sõlmida just sellise kindlustuslepingu, mis vastab Teie võimalustele ja vajadustele. Swedbanki internetipanga reisikindlustus on väga hea hinna ja kindlustuskaitsega.

Elukindlustus
Elukindlustus pakub finantsilist turvatunnet tõsiste ootamatuste korral, kui pere peamine sissetulekutooja peaks ootamatult surema või invaliidistuma.


Kõik laenu tagatiseks olevad varad tuleb kindlustada. Kindlustusalast nõu saate küsida Swedbanki poolt aktsepteeritud kindlustusseltsidest lähemalt »

Ettevõtte varasem maksekäitumine mõjutab laenu ja liisingu intressimäära

Viis, kuidas ettevõte oma arveid tasub ja makseid teeb, kujundab pildi ettevõtte krediidiajaloost. Hea krediidiajalugu avaldab soodsat mõju laenu- ja liisingutingimustele ning näitab ettevõtte usaldusväärsust.Loe lähemalt
 

Kinnisvara hindamine

Laenu tagatiseks olev kinnisvara peab olema nõuetekohaselt hinnatud. Swedbanki poolt aktsepteeritud kinnisvara hindajate kohta leiate info siit »