Seadmeliising

Pakume Teile tehnika soetamiseks liisingut, mille abil saate osta nii kasutatud kui ka uusi seadmeid ja masinaid

 • Soetatava vara eest tasumise saab jaotada pikema perioodi peale
 • Tagatiseks on ostetav vara

Seadmeliisingu kalkulaator

Vara hind koos käibemaksuga *
EUR
Liisingu tüüp
Kapitalirendi korral tasute liisinguperioodi jooksul kogu vara maksumuse ja intressi ning selle lõppedes saate vara omanikuks.Kasutusrendi lõppedes on Teil võimalus liisinguese müüjale tagastada, jääkväärtusega välja osta või lepingut pikendada.Järelmaks on kapitalirendiga sarnane liisingutehing, mille raames saate soetada tehnikat eraisikult ja ettevõttelt, kes ei ole käibemaksukohustuslane. Liisinguperioodi lõppedes saate vara omanikuks.
Periood
Intress
%
Esimene osamakse
%EUR
Jääkväärtus
%

Pakume erinevaid liisingu tüüpe

Kapitalirent

Kapitalirendi korral saate liisingutähtaja lõppedes liisitava vara omanikuks.

Kasutusrent

Kasutusrendi lõppedes on Teil võimalus liisinguese müüjale tagastada, jääkväärtusega välja osta või taotleda jääkväärtusele kapitalirendi lepingu sõlmimist. Kasutusrendiga saate sõidukit soetada vaid juhul, kui vara müüja on Swedbanki koostööpartner, kes on valmis tähtaja lõppedes sõiduki tagasi ostma.

Järelmaks

Järelmaksuga saate soetada sõiduki eraisikult ja ettevõttelt, mis ei ole käibemaksukohuslane. Liisinguperioodi lõppemisel saate vara omanikuks.

Eelised

 • Seadmeliisinguga saate mugavalt soetada põllumajandustehnikat (traktorid, kombainid, haakeriistad, farmiseadmed ja muud põllumajanduse ja metsandusega seotud vara); ehitus- ja laotehnikat (tõstukid, kraanad, laadurid, ekskavaatorid, karjäärimasinad, eriotstarbelised traktorid); tööstus- ja tootmistehnikat (puutööpingid, metallitööpingid, freesimismasinad, nurkamismasinad, muu tööstus- või tootmisseade).
 • Finantseerime kuni 90% soetatava vara hinnast, seega ei ole Teil vaja koheselt tasuda kogu tehnika hinda.
 • Liisingu puhul on tagatiseks ostetav ese ja reeglina ei ole lisatagatisi vaja.
 • Pakume Teile võimalust sõlmida koos liisingulepinguga ka kindlustus. Teenus on mugav, sest edaspidi saadetakse Teile liisingu- ja kindlustusmaksete tasumiseks ainult üks arve.

Tingimused ja taotlemine

 • Vara maksumus alates 6000 eurot
 • Esimene sissemakse alates 10% vara hinnast
 • Lepingu tähtaeg kuni 5 aastat (kombainid kuni 6 aastat)
 • Sõiduk peab olema kindlustatud kogu liisinguperioodi vältel
 • Pakume liisingut EAS-i, PRIA kaasfinantseerimisel

Kui soovite ettevõttele soetada seadmeid, siis esitage liisingutaotlus, ning lisage taotlusele vajalikud dokumendid (müügipakkumine, ettevõtte viimase kvartali bilanss ja kasumiaruanne) ning saatke oma kliendihaldurile või aadressile liisingutaotlused@swedbank.ee.

Kontrolli siit kas vara kuulub Swedbank'ile

Palun sisestage vara tehasetähis/seerianumber!
Vara omanik Swedbank Liising AS
Sisestatud seerianumbrile/tehasetähisele vastavaid andmeid ei leitud.
Vara tehasetähis/seerianumber:
Otsi

  Registris on varad, mis ei kuulu registreerimisele riiklikes registrites. Päringule leitakse ka osalised vasted, palun kontrollige seerianumbri õigsust. Swedbank Liising AS ei võta endale vastutust kolmandate isikute tegevuste eest, mis põhinevad otsingu tulemustel.