Pensioni­kindlustus+

Teie vanus
aastat
Millal soovid minna pensionile?
Kuumakse
Igaastane kindlustusmaksete suurendamine
%
Ühekordne makse

Oodatav alusvara tootlus

Aktsiad
%
Keskmise tähtajaga võlakirjad (5-7 aastat)
%
Lühikese tähtajaga võlakirjad (1-3 aastat)
%

Positiivne prognoosNullmäära prognoosNegatiivne prognoos

Prognoositud lepingu reserviväärtus lepingu lõpptähtpäeval
Prognoositud kogumisreservi väärtus lepingu lõpptähtpäeval
Prognoositud sissemaksed kokku
Prognoositud tulumaksutagastus
Prognoositud garantiiväärtus lepingu lõpptähtpäeval
Prognoositud lepingu tasud kokku
Oodatav lepingu väljamakse lepingu lõpptähtpäeval

Graafik  (Positiivne prognoosNullmäära prognoosNegatiivne prognoos)

Prindin
Lepinguaasta Kuumakse Aastamakse Aastane tulumaksutagastus Haldus- ja garantiitasud vastavalt hinnakirjale Prognoositud kogumisreserv lepinguaasta lõppedes

Pensionikindlustus+ on investeerimisriskiga elukindlustusleping, mille investeerimisrisk on kindlustusvõtja kanda. Tabelis kuvatavad näitajad ei ole garanteeritud ja need on selgitava iseloomuga ning põhinevad kalkulaatorisse sisestatud näitajate väärtusele. Enne lepingu sõlmimist tutvuge lepingu tingimuste ja hinnakirjaga kodulehel www.swedbank.ee ning vajaduse korral konsulteerige asjatundjaga. Teenusepakkujaks on Swedbank Life Insurance SE. Pensionikindlustus+ garantii kehtib lepingus kokkulepitud lepingu lõpptähtpäeva saabumisel.

Kalkulaator kasutab näitajaid ja arvutusloogikat (plaanitud kindlustusmakse suurus, kogumisperioodi pikkus, eeldatav tootlus ja selle stsenaariumid), mis erinevad oluliselt kombineeritud jae- ja kindlustuspõhiste investeerimistoodete põhiteabele esitatud nõuetest. Kindlustustoote osas valiku tegemisel tutvuge palun toote Põhiteabedokumendi jaotises "Millised on riskid ja millist kasu ma saan" tootluse stsenaariumide tabelis toodud prognooside tulemustega.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kui jätkate veebilehe sirvimist või vajutate „Jah, nõustun“ ikooni, siis nõustute küpsiste kasutamisega. Teil on võimalik loobuda antud nõusolekust igal ajal, muutes kasutatava seadme seadistusi ja kustutades salvestatud küpsiseid. Tutvuge ka meie küpsiste kasutamise eeskirjaga.