Laenukindlustus

Sõlmige laenukindlustus internetipangas. Nii on mugavam.

Laenukindlustusega jääb kodu Teile või Teie lähedastele põlvkondadeks, sest kui peaksite õnnetuse või haiguse tõttu kaotama töövõime või surema, maksab Teie laenu tagasi kindlustus.

Sõlmin lepingu

Valige enda laenule sobivaim kaitse

  Laenukindlustus Laenukindlustus + laenumaksekindlustus
Elukindlustuskaitse
Puuduva töövõime kaitse
Ajutise töövõimetuse kaitse  
Töötuse kaitse  

Laenu kindlustamise kalkulaator

Kindlustaja vanus
Kindlustussumma
Laenumaksekindlustuse summa
 
EUR
* Kalkulaatoris prognoositud kindlustusmakse ei ole lõplik ning tegelik kindlustusmakse saab teatavaks peale riskihindamise lõppu. Kindlustusmakse elukindlustuskaitse eest kasvab koos vanuse, laenujäägi ja kindlustussumma muutumisega.

Olenevalt kindlustussummast võite elukindlustuse ja puuduva töövõime lisakindlustuse saada kuni 25% soodsamalt. Elukindlustuse ja puuduva töövõime lisakindlustuse maksed sisaldavad soodustust 10% - soodustus rakendub kuna valitud kindlustussumma on vahemikus 50 000 - 74 999.

Elukindlustus:
0.00EUR
Puuduv töövõime:
0.00EUR
Laenumakse-kindlustus:
0.00EUR
Esimene kuumakse:
0.00

Vaata detailsemat tulemust

Kas minul on tarvis oma laen kindlustada?

Laenukindlustuse ja laenumaksekindlustuse peale peaksid mõtlema kõik eluasemelaenu võtjad. Laen on kohustus ning iga laenaja jaoks on tähtis, et võetud laen ei jääks iseendale või lähedastele koormaks.

Laenukindlustus aitab Teil laenu tagasi maksta puuduva töövõime või surma korral. Kindlustuskaitse väheneb koos laenujäägiga ning hüvitis makstakse pangale.
Loe edasi

Laenumaksekindlustus aitab Teil aasta jooksul tasuda igakuiseid laenumakseid ajutise töövõimetuse või töökaotuse korral. Kindlustusmakse sõltub igakuisest laenu tagasimaksest ning hüvitis makstakse Teile.
Loe edasi

Kui suurt kindlustussummat valida?

Soovitame kindlustussummat, mis katab kogu laenusumma. Sel juhul saate kindlustunde, et kui Teie elutee peaks õnnetuse või haiguse tõttu lõppema või kui Te peaksite kaotama töövõime, maksab Swedbank Life Insurance SE kogu Teie võetud laenu tagasi. Vajaduse korral saate valida ka oma laenujäägist väiksema summa või kindlustada laenu osaliselt.

Kui olete oma laenu kindlustanud, andke sellest lähedastele teada. Teavitage kindlasti oma lähedasi lepingu sõlmimisest. See näitab nendest hoolimist ning samuti saavad nad sel juhul võimaliku kindlustusjuhtumi korral sündmusest kohe kindlustusandjale teada anda.

Kontaktid

  • Kahjukäsitlus
  • 888 2111 (24h)

Palume Teil enne lepingu sõlmimist hoolikalt tutvuda lepingu tingimustega ning vajaduse korral konsulteerida asjatundjaga. Laenukindlustust (elukindlustuskaitset koos puuduva töövõime lisakindlustuskaitsega) pakub Swedbank Life Insurance SE. Laenumaksekindlustust (Töötuse kaitset koos ajutise töövõimetuse kaitsega) pakub Swedbank P&C Insurance AS.