III samba maksutagastuse kalkulaator

III samba sissemaksetelt annab riik Sulle tulumaksu tagasi. Arvuta, kui suur saab olla Sinu panus kalendriaastas, et maksutagastusest maksimaalselt võita.


Kalkulaator võtab aluseks netosissetuleku ja arvestab selle ümber brutotuluks, millelt arvutatakse sissemaksete maksimummäär III sambasse. Kirjuta siia oma III samba sissemaksete summa kalendriaastas. Nii saame täpsemalt arvutada, kui palju saaksid maksimaalse maksutagastuse saamiseks veel panustada.
Sinu sissetulek on väiksem kui maksuvaba miinimum. Seetõttu Sa III samba sissemaksetelt maksutagastust ei saa. Saad tagasi tulumaksu III samba sissemaksetelt, mis on kuni 15% Sinu brutosissetulekust, kuid mitte suuremad kui 6000 eurot kalendriaasta jooksul.
Sinu praegune maksuvõit:
0
Maksimaalne aastane sissemakse, millelt saad tulumaksu tagasi:
0
Sinu maksimaalne maksuvõit aastas:
0
Sinu kasutamata maksuvõit:
0
Maksuvõidu maksimaalseks kasutamiseks saad III sambasse lisada täiendavalt:
0
Teen sissemakseAlustan III sambasse kogumist
Tegemist on näitliku arvutusega ja selle aluseks on 2020 aastal kehtiv tulumaksumäär 20%. Tulumaksu saab tagasi pensioni III samba sissemaksetelt, mis on kuni 15% Sinu brutosissetulekust, kuid mitte suuremad kui 6000 eurot kalendriaasta jooksul. Tulumaksu tagasi saamiseks tuleb esitada tuludeklaratsioon. III samba sissemaksetelt on võimalik tulumaksu tagasi saada ainult siis, kui oled need maksed ise teinud.