Määratud maksed

Määratud makse tähendab maksekorralduse salvestamist, et samade andmetega makset
oleks edaspidi kiire ja lihtne teha.

Vaatan oma määratud makseid Lisan uue määratud makse
  • Kas teete tihti ülekandeid ühele ja samale saajale? Kui jah, siis kindlasti teate, kui ebamugav on iga kord maksekorraldust täites sisestada saaja kontonumbrit või arve viitenumbrit. Korduvate maksete tegemist saate palju lihtsamaks muuta, kui salvestate makse määratud makseks.
  • Määratud makse tegemiseks tuleb vaid avada varem salvestatud maksekorraldus, kus kõik vajalikud andmed on juba olemas. Vajaduse korral saate muuta neid andmeid, mis uuel maksel on eelmisega võrreldes erinevad, näiteks selgitust või summa suurust. Kuid kindlasti ei pea uuesti sisestama saaja nime ja kontonumbrit.
  • Maksekorralduse saate määratud makseks salvestada pärast makse tegemist. Edaspidi saate samasugust makset tehes valida vajaliku maksekorralduse juba internetipanga rippmenüüst. Määratud makset saate teha ka telefonipangas, makseautomaatides ning ka pangakontoris.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kui jätkate veebilehe sirvimist või vajutate „Jah, nõustun“ ikooni, siis nõustute küpsiste kasutamisega. Teil on võimalik loobuda antud nõusolekust igal ajal, muutes kasutatava seadme seadistusi ja kustutades salvestatud küpsiseid. Tutvuge ka meie küpsiste kasutamise eeskirjaga.