Liigu lehe põhisisu juurde
EraklientÄriklient

Siseriiklik makse

Võimalused interneti- ja mobiilipanka sisenemiseks

Soovitame Sul omada nii interneti- kui ka mobiilipanga jaoks vähemalt kaht autentimislahendust. Vali lahendused, mis Sinu vajadustele kõige paremini vastavad:

  • Smart-ID – soovitame interneti- ja mobiilipanga jaoks;
  • biomeetria (sõrmejälje- või näotuvastus) – soovitame interneti- ja mobiilipanga jaoks;
  • PIN-kalkulaator – turvaline lahendus interneti- ja mobiilipanga jaoks;
  • ID-kaart – soovitame lisaks vormistada ka Smart-ID;
  • Mobiil-ID – alternatiiv Smart-ID-le.

Pangasisene makse

Kui nii Sinul kui ka makse saajal on Swedbanki konto, jõuab raha saaja kontole üldjuhul viivitamatult.

Siseriiklik makse

Ülekanded teistesse Eesti pankadesse jõuavad kohale üldjuhul sama päeva jooksul, kui maksekorraldus on tehtud enne kella 16.30. Õhtuti, nädalavahetustel ja riigipühadel tehtud maksed jõuavad kohale üldjuhul järgmise tööpäeva jooksul.

Tulevikumakse

Kui Teil on vaja raha üle kanda millalgi tulevikus, saate maksekorralduse täita kuni aastaks ette. Maksekorralduse andmete sisestamise päeval ei pea kontol olema makseks vajalikku summat, kuid hoolitsege kindlasti selle eest, et vajalik summa oleks kontol maksetähtpäeval

Välkmakse

Meie era- ja ärikliendid saavad teha kuni 15 000 € välkmakseid nii internetipanga vormilt "Uus makse" kui ka uues äpis Swedbank Eestis. Välkmaksed jõuavad saajani üldjuhul mõne sekundiga ja neid saab teha kohalikele pankadele, mis pakuvad välkmaksete vastuvõtmise võimalust. Swedbanki kliendid saavad teha hetkel välkmakseid Swedbanki-siseselt ning Coop Panga, LHV ja SEB panga kontodele. Vastu saab välkmakseid võtta nendest Euroopa pankadest, mis on liitunud üleeuroopalise välkmaksete süsteemiga. Välkmaksete võimaluse olemasolu saab kontrollida maksja pangas ning süsteemiga liitunud pankade nimekirja leiab Eba Clearing kodulehelt. Nii nagu muude SEPA euromaksete puhul on sissetulevad välkmaksed tasuta. Väljuvate välkmaksete hind on sama, mis tavalistel siseriiklikel euromaksetel, lisatasu ei kehtestata.

Hea teada

Korrektsed makse andmed on väga olulised

Veendu alati enne makse sooritamist, et maksekorraldusel olevad andmed on õiged. Kuna maksed liiguvad tänapäeval väga kiiresti, ei ole maksete tühistamine üldjuhul võimalik.

Välisvaluuta ülekanded

Siseriikliku maksega saad välisvaluutat üle kanda ainult Swedbanki kontodele. Teistesse Eesti pankadesse saad valuutaülekandeid teha välismaksekorraldusega ja sel juhul tuleb arvestada ka välismakse teenustasuga.

Oled internetipangast välja logitud!

Kui Sul on küsimusi või ettepanekuid, saada need meile pangateatega. Sinu arvamus on meile tähtis!

Turvaliseks lahkumiseks sulge kõik brauseri aknad!

Parimate soovidega
Swedbank