Swedbanki preemiaprogramm

Tellimuse esitamiseks logige internetipanka.

Anneta 1 euro – Eriannetused

Tahaksid praeguses olukorras aidata, aga ei tea kuidas? Lisasime annetuskeskkonda uue eriannetuste valdkonna, mille kaudu saad toetada organisatsioone, mis toetavad kriisi tõttu eriti haavatavasse olukorda sattunud inimesi.

Eriolukorrast ja viiruse levikust tingituna on palju probleeme, mida siinsed organisatsioonid ja projektid aitavad igapäevaselt lahendada – tutvu nendega lähemalt. Näiteks saad toetada organisatsioone, kes on südameasjaks võtnud abivajavatele peredele toiduabi pakkumise, vaimse tervise toetamise kriisiolukorras või eesliinitöötajate laste õpetamise koduõppe ajal.

Sinu annetatud punktid toetavad järgmisi organisatsioone: Eesti Toidupank, MTÜ Peaasjad, MTÜ Vägivallavaba Elu Kaitseks, Asendusõpetajate programm, Sünni ja Imetamise Tugiühing, Eesti Lasterikaste Perede Liit, Eesti Sünnitusmajade Toetusfond ja Saaremaa Lemmikloomade Turvakodu.

Kõik annetatud punktid jagatakse valdkonnas esindatud organisatsioonide vahel võrdselt – nii soovime pöörata laiemat tähelepanu valdkondadele tervikuna ning tõsta seeläbi teadlikkust kõikidest antud valdkonna organisatsioonidest ja projektidest. Südamlik tänu kõikidele senistele annetajatele!
 

2 eurot 5 eurot 20 eurot 50 eurot


100 eurot

Anneta 1 euro – Eriannetused

Punktid
60
Tellimiseks kuni
31.08.2020