Swedbanki preemiaprogramm

Tellimuse esitamiseks logige internetipanka.

Anneta 1 euro – Tervis

Ideaalses maailmas ei ole haiguseid ega muresid igapäevase toimetuleku osas. Me ei saa muuta üleöö maailma, kuid saame muuta maailma nende inimeste jaoks, kes seda kõige enam vajavad. Mõnikord on selleks oskused ja teadmised, teinekord konkreetne materiaalne abi.

Sinu annetatud punktid toetavad järgmisi organisatsioone: MTÜ Lahendus.net, SA Maarja Küla, SA Hille Tänavsuu vähiravifond Kingitud Elu, Eesti Pimemassööride Ühing, Heaolu ja Taastumise Kool MTÜ, MTÜ Tallinna ja Harjumaa Autismiühing, Eesti Vähiliit, Eesti Vaegkuuljate Liit, Eesti Seksuaaltervise Liit, SA Naeratuse Eest.

Kõik annetatud punktid jagatakse valdkonnas esindatud organisatsioonide vahel võrdselt – nii soovime pöörata laiemat tähelepanu valdkondadele tervikuna ning tõsta seeläbi teadlikkust kõikidest antud valdkonna organisatsioonidest ja projektidest. Südamlik tänu kõikidele senistele annetajatele!

2 eurot 5 eurot 20 eurot 50 eurot


100 eurot

60 preemiapunkti eest annetad 1 € valdkonnale Tervis.

Kõikide organisatsioonide tegevust on võimalik toetada ka Swedbanki annetuskeskkonna kaudu, www.swedbank.ee/armastanaidataKõik annetused on teenustasuta.

Anneta 1 euro – Tervis

Punktid
60
Tellimiseks kuni
31.10.2020