Swedbanki preemiaprogramm

Tellimuse esitamiseks logige internetipanka.

Anneta 1 euro – Lapsed

Lapsed vajavad kasvamiseks armastust, hellust ja turvatunnet. Kahjuks on lapsi, kes on sellest mingil põhjusel ilma jäetud. Siin kategoorias on organisatsioonid, kelle tegevused on suunatud laste heaolu ja turvatunde suurendamiseks, et nad saaksid nautida lapsepõlve ning kasvukeskkonda, mida nad väärivad.

Sinu annetatud punktid toetavad järgmisi organisatsioone: MTÜ Eriline Maailm, MTÜ Laste ja Noorte Kriisiprogramm, SOS Lasteküla, SA Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefond, SA Minu Unistuste Päev, Vanurite Eneseabi ja Nõustamise Ühing, SA Eestimaa Sünnitusmajade Toetusfond, Sünni- ja Imetamise Tugiühing, Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liit, MTÜ Vaprusehelmed, MTÜ Doktor Kloun, MTÜ Charity Pirital, Eesti Lasterikaste Perede Liit, Ruacrew.

Kõik annetatud punktid jagatakse valdkonnas esindatud organisatsioonide vahel võrdselt – nii soovime pöörata laiemat tähelepanu valdkondadele tervikuna ning tõsta seeläbi teadlikkust kõikidest antud valdkonna organisatsioonidest ja projektidest. Südamlik tänu kõikidele senistele annetajatele!

 2 eurot 5 eurot 20 eurot 50 eurot


100 eurot

60 preemiapunkti eest annetad 1 € valdkonnale Lapsed.

Kõikide organisatsioonide tegevust on võimalik toetada ka Swedbanki annetuskeskkonna kaudu, www.swedbank.ee/armastanaidataKõik annetused on teenustasuta.

Anneta 1 euro – Lapsed

Punktid
60
Tellimiseks kuni
31.10.2020