Konto väljavõtte võimalused

Konto väljavõte võimaldab saada mingil ajavahemikul kontol tehtud tehingutest kiire ülevaate või sortida tehinguid erinevate tunnuste järgi. Päringuid saate esitada alates 2000. aastast tehtud tehingute kohta kahe aasta kaupa. Ekraanil on korraga võimalik näidata kuni 1000 kirjet. Ajavahemikku, mille kohta päringut esitada soovite, saate sisestada käsitsi vastavasse lahtrisse või valida kuupäevad kalendrist.

Otsing

Otsinguga leiate kiirelt vajalikud tehingud – otsida saate kas maksja/saaja nime ja selgituse, konto numbri või summa järgi. Otsinguga saate otsida sõnaosa või täpseid fraase, kuid suur- ja väiketähti ei eristata.

Summa järgi otsimine

Rahaplaneerija

Rahaplaneerija on internetipanga tasuta keskkond, mis leiab kõikidest kaarditehingutest ja ülekannetest automaatselt üles vajalikud andmed ning liigitab need kulu- ja tulugruppidesse. Nii saab iga kasutaja oma rahaasjadest hetkega väga hea ülevaate.

Rahaplaneerija uueneb peagi!

Konto väljavõtte võite tellida kas lühi- või laiformaadis

 • Lühiformaadis väljavõttel on näha maksja/saaja nimi, soovi korral maksja/saaja konto number, tehingu selgitus, summa ja tehingu kuupäev.
 • Lühiformaadis konto väljavõttelt on võimalik avada tehtud või laekunud maksete andmeid ning salvestada neid pdf- või ddoc-formaadis faili.
 • Konto väljavõttelt avatud tehingu andmeid saate salvestada määratud makseks või alustada samade andmetega uut makset.
 • Laiformaadis väljavõttel on lisaks näha dokumendi number, viitenumber, arhiveerimiskood, deebet/kreedit ning tehingu tüüp. Laiformaadis väljavõtet grupeerida ei saa.
 • Sellist väljavõtet saate ainult salvestada csv-, xls-, pdf- või ddoc-formaadis faili.

Lisavõimalused

 • Filtreerimine

  Väljavõttel on võimalik filtreerida kaardimakseid, kontole laekumisi, tehtud makseid ning sularahaautomaadi sisse- ja väljamakseid.
 • Grupeerimine

  Konto väljavõtet on võimalik grupeerida saaja/maksja järgi. Grupeeritud tehingute kogusumma on igas grupis ka eraldi välja toodud.
 • Kuvamine

  Saate märkida, kas soovite väljavõttel näha saaja/maksja kontonumbrit või mitte.
 • Salvestamine erinevatesse formaatidesse

  Nii lühi- kui laiformaadis väljavõtet on võimalik vaadata või salvestada vastavalt soovile kas xls-, csv-, pdf- või ddoc-formaadis. Lühiformaadis väljavõtte saate salvestada xls-formaati täpselt selliste andmete ja seadetega, nagu seda ekraanil näidatakse (grupeeritud ja filtreeritud). Panga digitempliga kinnitatud väljavõttel grupeerimist ei näidata.