Liigu lehe põhisisu juurde
EraklientÄriklient

Arvelduslaen

Arvelduslaen sobib ootamatute suuremate kulutuste katteks või pere-eelarve tasakaalus hoidmiseks.

  • Laenusumma on 1000–20 000 eurot, kuid mitte rohkem kui neli kuupalka.
  • Raha kohe kontole, tagatist pole vaja.
  • Sissetulek vähemalt 500 eurot
  • Intress alates 13%
  • Preemiapunktide eest arvelduslaenu lepingutasu 0 €.
  • Taotluse täitmine võtab vaid mõne minuti.

Milleks arvelduslaen sobib?

Arvelduslaen on mugav võimalus hoida lisaraha pidevalt käepärast. Seetõttu sobib see väga hästi ootamatute suuremate kulutuste katteks. Samuti on see hea variant neile, kellel on plaanis erinevaid suuremaid kulutusi teha, nt remont, ehitus.

Arvelduslaen on eraldi krediidikontol, mis tähendab, et saate otse arvelduslaenu kontolt teha ülekandeid. Samuti on Teil võimalik arvelduslaenu kontolt kanda vajalik summa oma igapäevasele arvelduskontole. Nii saate arvelduslaenu välja võtta sularahas ja kasutada ka kaardiga maksmiseks.

Arvelduslaenu kontole saate teha tagasimakseid Teie valitud ajal ja summas. Nii maksate vähem intressi ja saate raha uuesti kasutusele võtta.

Ülekannetele rakendub tavapärane pangaülekannete hinnakiri.

Tingimused laenu saamiseks

Arvelduslaenu saab taotleda iga täisealine Eesti kodanik või siin alalise või tähtajalise elamisloa alusel viibiv isik, kelle viimase poole aasta keskmine kuu netosissetulek on olnud vähemalt 500 € ja see on laekunud korrapäraselt tema pangakontole.

Kui Te ei ole Swedbanki klient või Teie sissetulek ei laeku Swedbanki, palume Teil arvelduslaenu taotlemiseks esitada viimase 6 kuu arvelduskonto väljavõte pangast, kuhu Teie sissetulek laekub.

Intress ja kohustistasu

Intress alates 13%. Lõplik intressimäär oleneb summa suurusest, laenuvõtja kohustustest ja maksevõimest. Intressi tuleb tasuda vaid nende päevade eest, mil Te tegelikult raha kasutate.

Kohustistasu on nagu kuutasu, mis on vaid 1,2% aastas ja mida arvestatakse kasutamata laenusummalt.

Lepingutasu

Lepingutasu on 1,5% krediidilimiidist, minimaalselt 35 €.

Automaatne pikendamine

Kui olete aasta jooksul oma lepingujärgseid kohustusi täitnud korrektselt ja Teie sissetulekute ning kohustuste suhe vastab panga tingimustele, pikeneb arvelduslaenuleping sama krediidilimiidiga automaatselt ka järgmiseks aastaks. Ja seda pikendamise hetkel kehtivate tingimuste ja hinnakirja järgi. Pank teavitab Teid krediidilimiidi pikendamise tingimustest. Arvelduslaenu automaatse pikendamise puhul lükkub tagasimakseperiood edasi.

Oled internetipangast välja logitud!

Kui Sul on küsimusi või ettepanekuid, saada need meile pangateatega. Sinu arvamus on meile tähtis!

Turvaliseks lahkumiseks sulge kõik brauseri aknad!

Parimate soovidega
Swedbank