Kodu väikelaen

Kõige paindlikum viis kodu remondiks või ostuks

  • Sobib Teile kuuluva kinnisvara remondiks või renoveerimiseks ning kinnisvara või maatüki ostmiseks.
  • Kinnisvarale ei seata hüpoteeki.
  • Laenusumma 5 000–20 000 €
  • Sissemakset ei ole vaja

Eripakkumine! Lepingutasu –50%.

Kampaania kehtib kui taotlus on esitatud perioodil 18.04.–31.05.2018.

Leidke endale sobiv kuumakse

Valige summa:
Valige tähtaeg:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

Sammud Kodu väikelaenu võtmiseks

  • Esitage taotlus internetipangas või pangaesinduses.
  • Haldur annab Teile laenuotsusest teada telefoni või e-kirja teel.
  • Lepingu saate allkirjastada internetipangas või pangaesinduses. Kanname laenusumma Teie kontole mõne minuti jooksul pärast laenulepingu allkirjastamist.

Laenu taotlemiseks vajalikud dokumendid

  • Kui Teie töötasu ei laeku Swedbanki, esitage meile oma kuue kuu konto väljavõte, mille on kinnitanud konto avanud pank.

Maksepuhkus

Makseraskuste tekkimisel on Teil võimalus taotleda kuni pooleaastast maksepuhkust. Maksepuhkuse saamiseks tuleb esitada avaldus pangaesinduses või saata pangateade. Maksepuhkust võite laenutähtaja jooksul võtta mitu korda.

Laenu ennetähtaegne tagastamine

Laenu võite osaliselt või täielikult tagastada enne tähtaja lõppu. Kõige mugavam on seda teha internetipangas Minu kohustuste all. Seal saate ka muuta laenu teenindavat kontot ja maksepäeva ning laenusumma osaliselt või täielikult tagastada. Laenu ennetähtaegse tagastamise või lepingu muude tingimuste muutmise eest tuleb tasuda lepingutasu vastavalt hinnakirjale.

Kodu väikelaenu tingimused

Laenusumma 5000–20 000 €
Intressimäär Fikseeritud vahemikus 8–15%
Tähtaeg 6 kuud–10 aastat
Sissemakse Ei ole vajalik
Kindlustus Soovituslik vara- ja/või laenukindlustus.
Laenusumma tagastamine Maksepäeva saate määrata ise ja laenusumma tagasimaksmine toimub annuiteetgraafiku alusel, kokkulepitud tähtaja jooksul kindlate kuumaksetena.
Lepingutasu 1% laenusummast, vähemalt 95 €
Laenu saamise eeldus
  • Kui soovite Kodu väikelaenu remondiks, renoveerimiseks või ehitamiseks, peab parendamist vajav hoonestatud kinnistu olema kinnistusraamatus registreeritud Teie nimele. Hindamisakti ei ole vaja ja varale hüpoteeki ei seata, kuid sellel ei tohi olla ka kolmandate isikute kasuks seatud hüpoteeke.
  • Kui soovite Kodu väikelaenuga kinnisvara osta, tuleb see 90 päeva jooksul pärast laenulepingu sõlmimisest registreerida kinnistusraamatusse laenusaaja nimele.
Sissetulek Vähemalt 600 € kuus, kahekesi laenu võttes kokku vähemalt 800 € kuus.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kui jätkate veebilehe sirvimist või vajutate „Jah, nõustun“ ikooni, siis nõustute küpsiste kasutamisega. Teil on võimalik loobuda antud nõusolekust igal ajal, muutes kasutatava seadme seadistusi ja kustutades salvestatud küpsiseid. Tutvuge ka meie küpsiste kasutamise eeskirjaga.