Uudised

 • Swedbanki varakindlustus: esimene sügistorm on tulemas - kas oled selleks valmis?

  Ilmateenistuse teatel avatakse täna õhtul Põhja-Euroopas Atlandi niiskete ja tuuliste madalrõhkkondade sügishooaeg ning oodata on selle aasta esimest sügistormi. Tormi puhul on üsna tavapärane, et tugeva tuule tõttu murduvad puud ja oksad kahjustavad vara või kahju tekib õue jäetud lahtiste esemete tõttu.

  Lähemalt

 • Swedbank paigaldas sularahaautomaadi Riisiperre tagasi

  Suve alguses toimus põleng Nissi vallas Riisiperes asunud Alexela tanklapoes, kus hävis ka panga sularahaautomaat. Nüüd paigaldas pank uue automaadi valda tagasi.

  Lähemalt

 • Prototron annab sügisvoorus 40 000 eurot nutikate ideede teostamiseks

  Käesoleval sügisel annab rahastu Prototron juba 15. korda välja kokku kuni 40 000 eurot selliste ideede elluviimiseks, mis aitavad muuta inimeste igapäevaelu lihtsamaks, paremaks ja mugavamaks. Ideede esitamise tähtaeg tavapäraselt 15. oktoober!

  Lähemalt

 • Kutsume ettevõtjaid ekspordiseminarile: „Avame välisturge: Suurbritannia“

  Lähemalt

 • Swedbanki internetipank saab värske kuue

  Alates homsest, 21.septembrist näevad kõik Swedbank Eesti kliendid internetipanka külastades uut värsket kujundust. Netipanga sisu ja funktsioonid esialgu ei muutu, ent pank saab uue ja tänapäevasema kuue.

  Lähemalt

 • Hooldustööd võivad täna öösel häirida Swedbanki elektrooniliste kanalite tööd

  Swedbanki elektrooniliste kanalite töös võib täna öösel esineda häireid. Kaartide ja internetipanga töö võib olla häiritud ajavahemikus 00:00-05.30.

  Lähemalt