Uudised

Swedbank kuulutab välja noorte liikumis- ja spordiprogrammide taotlusvooru

Swedbank kuulutab välja taotlusvooru, kuhu oodatakse 15. maiks laste ja noorte liikumis- ning spordiprogrammide rahastustaotlusi.

Lähemalt

Kevaditi kasvab tarbimislaenu võtmine uutesse kõrgustesse

Statistika näitab, et võrreldes talvekuudega sõlmitakse kevadel 25% rohkem tarbimislaenu lepinguid. Väikelaenuga soetatakse peamiselt hooajalisi kaupu – murutraktoreid, -niidukeid, aiamaju, kasvuhooneid, aiamööblit ning grille.

Lähemalt

Maksete liikumine ja kontorite lahtiolek pühade ajal

30. märtsist kuni 2. aprillini tähistab Euroopa ülestõusmispühi. Sellega seoses on maksete liikumine ning pangaesinduste lahtiolek tavapärasest erineva graafikuga.              

Lähemalt

Ülemiste keskuse esindus kolib ajutiselt uude kohta

Seoses Ülemiste keskuse remondiga kolib pangakontor ajutiselt teise kohta. Alates 28.03.2018 leiate meid parklapoolse sissepääsu kõrvalt. Sularahaautomaadid asuvad raudteepoolse sissekäigu juures.
 

Lähemalt

Swedbank uuendab kliendiandmete töötlemise põhimõtteid

Peagi jõustuvad uued andmekaitsealased õigusnormid, mis mõjutavad lisaks finantssektorile ka muid teenusepakkujaid, kes töötlevad isikuandmeid. Seoses uue isikuandmete kaitse üldmääruse jõustumisega ajakohastame „Kliendiandmete töötlemise põhimõtteid“ Swedbank Eesti ettevõtetes*, mis hakkavad kehtima alates 25. maist 2018.           

Lähemalt

ELi toetusel rahastatakse ligikaudu 5000 Balti riikide väikeettevõtjat 123 miljoni euroga

Lähemalt

Arhiiv

Aasta
Kuu
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kui jätkate veebilehe sirvimist või vajutate „Jah, nõustun“ ikooni, siis nõustute küpsiste kasutamisega. Teil on võimalik loobuda antud nõusolekust igal ajal, muutes kasutatava seadme seadistusi ja kustutades salvestatud küpsiseid. Tutvuge ka meie küpsiste kasutamise eeskirjaga.