Uudised

 • Suvetraumad: kukkumised seikluspargis ja uskumatud õnnetused loomadega

  Kui talvel  esineb eelkõige libedusest tingitud õnnetusi, siis suvekuudel suurenevad sportlike tegevuste ja vaba aja veetmisega seotud traumad, näitas Swedbank Life Insurance’i statistika.


        Lähemalt

 • Swedbanki 2017. aasta II kvartali majandustulemused

  Lähemalt

 • Uuendused interneti- ja mobiilipangas: teavitused, ettevõtete kaardid mobiilis ja allkirjad mobiiliga

  11. juulil teostas Swedbank interneti- ja mobiilipangas taas plaanilisi hooldustöid, mille käigus lisandusid uued funktsioonid.

  Lähemalt

 • Muudatus Swedbanki preemiaprogrammi tingimustes

  Alates 10.08.2017 ei ole enam preemiaprogrammi lehel eraldi American Express kingituste kataloogi, kuna 01.07.2016 lõpetas Swedbank American Express kaartide väljastamise ja spetsiaalselt American Express kaartide omanikele mõeldud kingituste tellimine on tugevalt langenud.

  Lähemalt

 • Swedbanki mobiiliteavitused annavad märku raha laekumisest või e-arvete kohta

  Swedbank uuendas oma mobiilipanka ja pakub nüüd oma Androidi kasutajatest eraklientidele kiireid mobiiliteavitusi kontol toimuvatest tehingutest. iOSi kasutajateni jõuavad teavitused lähiajal. Uuenduse abil on võimalik saada operatiivset infot nii laekunud summade, saabunud e-arvete, kontojäägi limiidi piirini jõudmise kui ka e-arve maksmise tähtaja lähenemise kohta.

  Lähemalt

 • Eesistumise ajal tuleks lennujaama minnes aega varuda

  1. juulil algav Eesti Euroopa Liidu eesistumine toob siia väga palju väliskülalisi, mistõttu tuleks lennureisi korral varakult Tallinna Lennujaama minna, sest kõik tegevused võtavad tavapärasest kauem aega. Lisaks turvakontrollile võib tavapärasest enam aega kuluda ka lennujaama jõudmisega.

  Lähemalt