Uudised

 • Swedbanki klientidel on 220 000 viipekaarti

  Viipemaksed on olnud Eesti turul veidi üle aasta ja Swedbank on tänaseks väljastanud pea 220 000 viipekaarti. Alates 16. oktoobrist tõuseb viipemakse limiit 10 eurolt 25 euro peale, mis peaks viipemakse kasutamise võimalusi veelgi suurendama.

  Lähemalt

 • Balti riikides hakkab Swedbank esimesena oma klientidele pangaesindustes Smart-ID-d vormistama

  Alates 19. septembrist pakub Swedbank esimese asutusena Eestis ja terves Baltikumis oma klientidele võimalust vormistada pangatöötaja abiga endale Smart-ID. Tasuta Smart-ID on digitaalne isikutuvastusvahend, millega on lihtne ja mugav kasutada nii interneti- ja mobiilipanka kui ka teisi e-keskkondasid.

  Lähemalt

 • 1. oktoobril 2017 jõustuvad investeerimisteenuste osutamise tingimuste muudatused

  Lähemalt

 • Kiire palgakasvu taga on tööjõupuudus

  Keskmise brutokuupalga kasv ulatus teises kvartalis ligi 7 protsendini. Jätkuvalt kiire palgakasvu taga on tööjõupuudus. Konjunktuuriinstituudi andmetel on tööjõupuudus ettevõtte arengut piirav peamine tegur veerandil tööstus- ja teenindusettevõtetest ning lausa pooltel ehitusettevõtetest. Palgataset kergitas ka miinimumpalga märgatav tõus.

  Lähemalt

 • Alates 1. augustist saab Swedbankist taotleda õppelaenu

  Alates 1. augustist saab Swedbanki internetipangas ja pangaesindustes üle Eesti taas esitada õppelaenu taotlusi.                      

  Lähemalt

 • Suvetraumad: kukkumised seikluspargis ja uskumatud õnnetused loomadega

  Kui talvel  esineb eelkõige libedusest tingitud õnnetusi, siis suvekuudel suurenevad sportlike tegevuste ja vaba aja veetmisega seotud traumad, näitas Swedbank Life Insurance’i statistika.


        Lähemalt

Arhiiv

Aasta
Kuu