Uudised

 • Hooldustööd võivad täna öösel häirida Swedbanki elektrooniliste kanalite tööd

  Swedbanki elektrooniliste kanalite töös võib täna öösel esineda häireid. NB! Kaartide, mobiilipanga ja internetipanga töö võib olla häiritud ajavahemikus 00:00-06.00. NB! Mida põnevat ja uut kliendid seekord hooldustööde järel meie digikanalitest leiavad, saate teada pärast tööde lõppu.

  Lähemalt

 • Swedbank toob turule uue elutsüklifondi

  Alates homsest, 8.detsembrist lisandub Swedbanki II samba pensionifondide valikusse esimene elutsükli loogikal põhinev automaatselt juhitud soodsa 0,49% haldustasuga fond. Swedbank Pensionifond K90-99 on mõeldud eeskätt II samba kogujatele, kes on sündinud vahemikus 1990 kuni 1999.

  Lähemalt

 • Swedbank: olukord Eesti kinnisvara- ja eluasemelaenude turul on stabiilne

  Kinnisvara turu aktiivsus ja hinnad on Eestis stabiliseerunud. Aasta esimese 10 kuuga on eluasemelaenude maht kasvanud ca 6%, võrreldes 2015. aastaga on kasv aeglustunud. Uute varade osakaal korteriomandite ostumüügi tehingutes on tõusnud 29%ni. Pakkumises olevate uute korterite maht on kasvanud enim Harjumaal.

  Lähemalt

 • Swedbank: Tallinna ja Tartu Kaubamajas ning kõikides Selverites saab nüüd teha viipemakseid

  Alates tänasest saab kõikides Selverites ning Tallinna ja Tartu Kaubamajas teha viipemakseid. Esimese suure kaubandusketi üleminekuga puutevabale tehnoloogiale lisandus üle 600 viipemakse võimalusega makseterminaliga kassat üle Eesti. Swedbank on tänaseks puutevabale tehnoloogiale üle viinud ca 5000 terminali, kokku on turul juba üle 10 000 viipemakset võimaldava terminali.

  Lähemalt

 • Tartu ülikool ja Swedbank allkirjastasid koostöö raamlepingu

  30. novembril allkirjastasid Tartu ülikooli rektor Volli Kalm ja Swedbank Eesti juhatuse esimees Robert Kitt raamlepingu, mis sõnastab eesmärgid pikaajaliseks koostööks majanduse, IT ja matemaatika valdkonnas, arendades õppekavasid, panustades õppetöösse ning toetades interdistsiplinaarsete projektide elluviimist.

  Lähemalt

 • Mobiilipanga teenuste kasutama hakkamine on nüüdsest lihtsam ja mugavam

  Sel nädalal toimusid regulaarsed Swedbanki infosüsteemide hooldustööd, mis tõid kaasa mitu olulist täiendust mobiilipanka. Vaata siit, mida uut ja huvitavat meie kliendid nüüd mobiilipangast leiavad.

  Lähemalt

Arhiiv

Aasta 
Kuu