Isikuandmete töötlemine

Sinu privaatsus on meile oluline

Soovides pakkuda Sinu vajadustele sobivaid pangakogemusi, on Swedbankil vajalik töödelda Sinu isikuandmeid.
Isikuandmete terviklikkuse kaitse on meie esmatähtis ülesanne. Soovime, et oleksid teadlik, milliseid isikuandmeid kogume ja miks, kuidas neid kasutame ning millised on Sinu valikud ja võimalused.

Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtted
Sinu andmed võimaldavad meil pakkuda paremat teenust
Isikuandmeid on vaja, et saaksime Sulle pakkuda oma tooteid ja teenuseid ning parandada kliendikogemust Sinu vajadustele vastavate pakkumuste abil. Sinu isikuandmed aitavad meil mõista Sinu vajadusi ning pakkuda Sulle parimat tuge ja nõu.
Sinu andmed on Swedbankis turvaliselt hoitud
Swedbank on pühendunud Sinu isikuandmete kaitsmisele. Võtame järjepidevalt asjakohaseid tehnilisi ja korralduslikke meetmeid, et kaitsta andmeid volitamata juurdepääsu eest ja hoida isikuandmeid turvalisena.
Kliendiandmed kuuluvad pangasaladuse hulka ja neid hoitakse konfidentsiaalsena.
Oma isikuandmeid kontrollid Sina ise
Swedbank tagab, et Sinu isikuandmed on alati Sinu kontrolli all. Internetipangas näed, milliseid andmeid oleme Sinu kohta kogunud. Samuti saad oma isikuandmeid muuta ja eelistusi ajakohastada internetipangas, pangaesinduses või helistades nõustamiskeskusesse.
  • Milliseid isikuandmeid kogume?

  • Miks kogume isikuandmeid?

  • Isikuandmete jagamine parandab teenindust

  • Isikuandmete töötlemise põhimõtete muudatused ja edastamine

Võimalused andmete haldamiseks

Meie jaoks on oluline, et Sul oleks alati kontroll andmete üle, mille oled meile usaldnud. Alljärgnevalt leiad ülevaate võimalustest, kuidas saad oma andmeid hallata.

Andmed, millega saad kohe tutvuda

Esimene koht, kus saad enda andmetest ülevaate, on siinsamas internetipangas. Kaardimaksed ja ülekanded moodustavad suurima osa andmetest, mida Sinu kohta omame. Nende andmetega saad tutvuda:

Minu põhiandmed
Tehingute andmed

Kaarditehingute ja ülekannetega seotud andmed võimaldavad Sul näiteks vaadata, milliseid makseid tegid eelmisel suvel või pidada arvestust lähimas toidupoes tehtud tehingute üle. Need andmed on koondatud konto väljavõtte alla.

Konto väljavõte
Lepingute andmed

Kui Sa oled sõlminud mõne konkreetse toote lepingu, siis vastava informatsiooni leiad internetipangast selle toote lehelt. Kokkuvõtliku ülevaate kõikidest oma lepingutest leiad koondväljavõtte alt.

Koondväljavõte
Investeeringud

Kui Sa oled seoses investeerimistoodetega täitnud asjakohasuse ja sobivuse küsimustikud, siis vaata enda investeermisprofiili.

Minu investeerimisprofiil