Liigu lehe põhisisu juurde
EraklientÄriklient

Fondide administreerimine

Swedbanki fondiadministreerimise teenus pakub fondivalitsejatele ja varahalduritele võimalust vabastada end fondi või investeerimisportfelliga seotud administratiivsetest ülesannetest ning usaldada see Swedbanki tipptehnoloogia ja parimate spetsialistide hoolde.

Globaliseeruvad finantsturud ja üha arenevad finantsteenused nõuavad fondivalitsejalt ja varahaldurilt senisest põhjalikumat keskendumist kliendi varade valitsemisele ning õigete investeerimisotsuste tegemisele. Suuri püsikulusid nõudev back-office vahetub paindliku ja varade mahust oleneva teenusepakkuja vastu.

Investeerimisfondide administreerimise teenus hõlmab järgmisi fondide valitsemisega kaasnevaid teenuseid:

  • varade hindamine fondi tingimuste kohaselt
  • vara ja osaku puhasväärtuse arvutamine ja avalikustamine
  • väärtpaberitehingute tugiteenus ja kontroll
  • Investeeringute raportid fondivalitsejale
  • raamatupidamine
  • regulatiivsete raportite koostamine

Enam ei ole fondivalitseja mure leida spetsialiste, neid koolitada ning investeerida kallitesse programmidesse, mis suudaks hallata tänapäeva mitmekesist finantsinstrumentide maailma – seda kõike pakub Swedbanki fondiadministreerimise teenus.

  • Swedbanki fondiadministreerimise teenus võimaldab fondivalitsejal valida just talle sobiva fondiliigi (investeerimisfond, pensionifond, kinnisvarafond, riskikapitalifond vms) ning kujundada investorile parima fondi, kasutades multivaluutat, mitut liiki osakuid, erinevaid valitsemistasusid, ergutustasu mudeleid jpm.
  • Teenuse osutamisel rakendatakse spetsiaalselt selleks loodud tarkvara, mida kogu maailmas kasutavad samasuguse tegevusalaga ettevõtted ning mis on tõestanud oma töökindlust ja vastavust maailma standarditele.

Olete internetipangast välja logitud!

Kui Teil on küsimusi või ettepanekuid, saatke need meile pangateatega. Teie arvamus on meile tähtis!

Turvaliseks lahkumiseks sulgege kõik brauseri aknad!

Parimate soovidega
Swedbank