Liigu lehe põhisisu juurde
EraklientÄriklient

Kontsern ja piiriülesed teenused

Kontode haldamine, hoiused, maksed ja kogu igapäevane arveldamine üle riigipiiride on rahvusvahelise ettevõtte jaoks Swedbankis võimalikult lihtsaks tehtud.

  • Sama kasutajatunnus ja autentimisvahend internetipangas Teie ettevõtte Eestis, Lätis ja Leedus avatud kontode haldamiseks.
  • Ettevõtte grupisisene makse - soodustingimustel välismakse ettevõtete gruppidele või kontsernidele omavaheliseks arveldamiseks.
  • Kontsernikonto - ülevaade kontserni vahenditest, mis võimaldab efektiivsemalt juhtida ettevõtte grupi varasid. Lähemalt »
  • Konto avamine Swedbanki grupi pankades. Lähemalt »
  • SWIFT teenused - välisriigis asuvale ettevõttele või välispangas kontot omavale kliendile. Lähemalt »

Swedbank Gateway

Swedbank Gateway on automaatkanal suuremahuliste tehingute tegemiseks. Kanal on loodud arvestamaks suuri ettevõtteid, kes tegutsevad nii Skandinaavias, kui ka Balti riikides. Nii saate erinevate pankade kontosid kasutada samaaegselt ning ka sõnumiformaadid on kõigi pankade jaoks samasugused.

Lähemalt

Swedbanki Investeerimispangandus

Swedbanki Investeerimispangandus pakub professionaalset nõustamist ettevõtetele aktsiate esmaste avalike pakkumiste korraldamise, ettevõtete ostu ja müügi, kapitali kaasamise, võlakirjade ja muude omandiga seotud finantsküsimustes. Lähemalt »

Kasulikud lingid

Uudised

Arhiiv

Olete internetipangast välja logitud!

Kui Teil on küsimusi või ettepanekuid, saatke need meile pangateatega. Teie arvamus on meile tähtis!

Turvaliseks lahkumiseks sulgege kõik brauseri aknad!

Parimate soovidega
Swedbank