Liigu lehe põhisisu juurde
EraklientÄriklient
Tule meie kliendiks

Kontsern ja piiriülesed teenused

Kontode haldamine, hoiused, maksed ja kogu igapäevane arveldamine üle riigipiiride on rahvusvahelise ettevõtte jaoks Swedbankis võimalikult lihtsaks tehtud.

  • Sama kasutajatunnus ja autentimisvahend internetipangas Teie ettevõtte Eestis, Lätis ja Leedus avatud kontode haldamiseks.
  • Ettevõtte grupisisene makse - soodustingimustel välismakse ettevõtete gruppidele või kontsernidele omavaheliseks arveldamiseks.
  • Kontsernikonto - ülevaade kontserni vahenditest, mis võimaldab efektiivsemalt juhtida ettevõtte grupi varasid. Lähemalt »
  • Konto avamine Swedbanki grupi pankades. Lähemalt »
  • SWIFT teenused - välisriigis asuvale ettevõttele või välispangas kontot omavale kliendile. Lähemalt »

Swedbank Gateway

Swedbank Gateway on automaatkanal suuremahuliste tehingute tegemiseks. Kanal on loodud arvestamaks suuri ettevõtteid, kes tegutsevad nii Skandinaavias, kui ka Balti riikides. Nii saate erinevate pankade kontosid kasutada samaaegselt ning ka sõnumiformaadid on kõigi pankade jaoks samasugused.

Lähemalt

Swedbanki Investeerimispangandus

Swedbanki Investeerimispangandus pakub professionaalset nõustamist ettevõtetele aktsiate esmaste avalike pakkumiste korraldamise, ettevõtete ostu ja müügi, kapitali kaasamise, võlakirjade ja muude omandiga seotud finantsküsimustes. Lähemalt »

Kasulikud lingid

Uudised

Arhiiv
Swedbank logo

Internet Exploreriga ei saa internetipanka avada.

Palun kasuta Google Chrome’i, Mozilla Firefoxi või Microsoft Edge’i.

Alates 23. märtsist ei ole võimalik Internet Exploreri veebibrauseri kaudu Swedbanki internetipanka avada.

Internet Exploreri kaudu ei saa teha ega kinnitada Swedbanki makseid ka teistel veebilehtedel.

Soovitame kasutada Internet Exploreri asemel Google Chrome’i, Mozilla Firefoxi või Microsoft Edge’i uusimat versiooni. Nende seadistamise juhendid leiad siit.

С 23.03.2021 Интернет-банк Swedbank недоступен в браузере Internet Explorer.

С помощью Internet Explorer невозможно авторизоваться или осуществлять платежи через Swedbank на сторонних веб-страницах.

Вместо браузера Internet Explorer мы рекомендуем использовать браузеры Google Chrome, Mozilla Firefox или Microsoft Edge. Инструкции по установке упомянутых браузеров можно найти здесь.

From 23.03.2021 Swedbank Internet Bank and Banklink is no longer available using Internet Explorer browser.

It is not possible to authorize or make payments from Swedbank on other web pages using Internet Explorer.

Instead, we suggest using Google Chrome, Mozilla Firefox or the newest version of Microsoft Edge. To find out how to install the suggested browsers, please click here.

Klienditugi - Инфо и помощь - Customer service: +372 6 310 310

Swedbank
  • Teie operatsioonsüsteem ja veebilehitseja ei ole kaasaegne ega toetatud Swedbank internetipanga poolt. Palun uuendage oma operatsioonsüsteem ja veebilehitseja või pöörduge vastava IT tehnilise spetsialisti poole.
  • The operating system of your device & your browser are too outdated to be supported by Swedbank Internet Bank. Please, update the operating system & browser or turn to IT specialist for technical help.
  • Ваш браузер или операционная система недостаточно современны для использования в интернет банке Swedbank. Пожалуйста обновите операционную систему и браузер или обратитесь за технической помощью к ИТ специалисту.

Oled internetipangast välja logitud

Turvaliseks lahkumiseks sulge brauseri aken. Kui soovid jätkata, logi palun uuesti sisse.