Kontsern ja piiriülesed teenused

Kontode haldamine, hoiused, maksed ja kogu igapäevane arveldamine üle riigipiiride on rahvusvahelise ettevõtte jaoks Swedbankis võimalikult lihtsaks tehtud.

  • Sama kasutajatunnus ja autentimisvahend internetipangas Teie ettevõtte Eestis, Lätis ja Leedus avatud kontode haldamiseks.
  • Ettevõtte grupisisene makse – soodustingimustel välismakse ettevõtete gruppidele või kontsernidele omavaheliseks arveldamiseks.
  • Kontsernikonto – ülevaade kontserni vahenditest, mis võimaldab efektiivsemalt juhtida ettevõtte grupi varasid. Lähemalt »
  • Kontode avamine välispankadesse ja välispankade vahendusel Swedbanki klientidele. Lähemalt »
  • SWIFT teenused – välisriigis asuvale ettevõttele või välispangas kontot omavale kliendile. Lähemalt »

Swedbank Gateway

Swedbank Gateway on automaatkanal suuremahuliste tehingute tegemiseks. Kanal on loodud arvestamaks suuri ettevõtteid, kes tegutsevad nii Skandinaavias, kui ka Balti riikides. Nii saate erinevate pankade kontosid kasutada samaaegselt ning ka sõnumiformaadid on kõigi pankade jaoks samasugused.

Lähemalt

Swedbank on UniCashi liige

Swedbank Grupi pangad on UniCashi liikmed, mis Teie ettevõtetele tähendab avardunud võimalusi rahvusvaheliseks äriks. UniCash koondab 13 peamist Euroopa panka ning Swedbanki liikmestaatusega on ettevõtetel võimalik hõlpsamalt kontosid avada ning juhtida koduriigist väljaspool.

Swedbanki Investeerimispangandus

Swedbanki Investeerimispangandus pakub professionaalset nõustamist ettevõtetele aktsiate esmaste avalike pakkumiste korraldamise, ettevõtete ostu ja müügi, kapitali kaasamise, võlakirjade ja muude omandiga seotud finantsküsimustes. Lähemalt »

Uudised

Arhiiv