Hea klient! Täna öösel võib Swedbanki internetipanga töös esineda häireid ajavahemikus 00.45-07.00. Palume vabandust võimalike ebamugavuste pärast ning soovitame planeerida internetipanga kasutamist hooldustööde välisel ajal. Ööpäevaringselt on võimalik infot saada Swedbanki klienditoe telefonil 6 310 310.

Swedbanki ettevõtte infoportaal - astu sisse »

Majandusanalüüsid, ekspertide kommentaarid, praktikute näpunäited ja
efektiivsed tööriistad oma äri edukaks juhtimiseks ning kasvatamiseks.

Montesquieu-Mirabeau paradoks

17.04.2014

Säärane arutluskäik viis Montesquieu lõpuks järeldusele: „Rusikareegel ütleb, et maksukoorem võib olla seda raskem, mida suurem on riigialamate vabadus; kui orjus kasvab tuleb makse vastavalt vähendad...
Loe lähemalt »

Vaata kõiki ettevõtte infoportaali uudiseid »

Pankadevaheliste maksete liikumise kiirus Eestis on muutunud

Alates 1. veebruarist 2014 liiguvad maksed uues üle-euroopalises maksesüsteemis. Maksed Swedbankist teistesse pankadesse liiguvad viis korda päevas – kell 03:00, 10:00, 12:30, 15:00 ja 17.00. Kui makse või maksete fail jõuab ärikliendi internetipanga või Swedbank Gateway kaudu pangani vähemalt 45 minutit enne nimetatud kellaaegu, siis edastatakse makse teise panka eeltoodud kellaaegadel. Erandiks on siin vaid öine maksete liikumise kellaaeg – selleks, et makse liiguks kell 03:00, peab see olema panka jõudnud hiljemalt kell 00:30.

Nädalavahetustel ja üle-euroopalistel vabadel päevadel tehtud maksed liiguvad järgmisel tööpäeval kell 10:00.
Pangasisesed maksed on jätkuvalt kiireimad – raha jõuab maksjalt saajale hiljemalt ühe tunni jooksul kõigil nädalapäevadel.