Rasketehnika täisteenusliising

Kvaliteetne masinapark on igale ettevõttele oluliseks eduteguriks oma äri edendamisel

Rasketehnika täisteenusliising on lihtne – arvestage välja oma ettevõttele sobiv kuumakse ning kõik varaga seotud kulutused saavad sellega kaetud.

Eelised

  • Rasketehnika täisteenusliisinguga on võimalik soetada nii uusi kui kasutatud seadmeid: ehitus- ja laotehnikat (laadurid, ekskavaatorid, laotõstukid, materjalitõstemasinad); põllumajandustehnikat (traktorid, kombainid), kommertssõidukeid (veokid, haagised, bussid).
  • Tegemist on kasutusrendiga, mis ei koorma Teie ettevõtte bilanssi. Kasutage vara kokkulepitud liisingperioodil ning tagastage vara perioodi lõppedes liisinguandjale.
  • Lihtsalt prognoositav kulu. Üks kuumakse, kuhu on võimalik lisada kõikvõimalikud vara kasutamisega seotud kulud (kindlustused, hooldused, ettenägematu remont), arveldades mugavalt läbi liisinguandja.
  • Teil on valida, kas tasute varaga seotud kulude eest vastavalt sissetulevatele arvetele või jagatakse planeeritud kulud võrdselt täisteenusliisingu maksete vahel. Teil on võimalik valida, kas tasute kulude eest vastavalt sissetulevatele arvetele või jagatakse planeeritud kulud võrdselt täisteenusliisingu maksete vahel. Kuna igakuine koondarve koostatakse eelmisel kalendrikuul laekunud arvete alusel, pikendab see Teie jaoks ühtlasi maksetähtaega.
  • Riskide maandamine: kulude hajutamine võimaldab Teil ettevõtte rahavooge paremini planeerida. Kogudes igakuiste maksetena raha remondifondi, ei jää vara ootamatute kulude tõttu remontimata. Kasutamata osa remondifondist tagastatakse Teile liisingperioodi lõppedes.

Tingimused ja taotlemine

  • Vara maksumus alates 10 000 eur
  • Esmane sissemakse alates 10% vara hinnast
  • Lepingu tähtaeg kuni 6 aastat
  • Liisitav vara tuleb kindlustada. Seadmete puhul on meie koostööpartner Salva Kindlustuse AS ning kommertssõidukite puhul Swedbank P&C Insurance AS.

Kui soovite ettevõttele soetada rasketehnikat, palume täita taotlus, ning saata müügipakkumine, ettevõtte viimase kvartali bilanss ja kasumiaruanne oma kliendihaldurile või aadressile liisingutaotlused@swedbank.ee.

Tegutsemine kahjujuhtumi korral

Kui Teie vara on sattunud õnnetusse, siis teavitage sellest esimesel võimalusel (mitte hiljem kui kolme tööpäeva jooksul). Ühtlasi palume sõiduki puhul Teil täita sõiduki kahjuteade, lisada juurde koopia juhiloast ja auto registreerimistunnistusest ning edastada see e-mailiga taisteenusliising@swedbank.ee.