Liigu lehe põhisisu juurde
EraklientÄriklient
Tule meie kliendiks

Taastuvenergia laen

Elektrum

Meie päikesejaam Päikese Klõps on eriti mugav täisvalmis lahendus, mis pakub energiatootmiseks vajalikke kvaliteetseid seadmekomplekte ja nende kiiret paigaldust. Toetame Sind igakülgselt kogu asjaajamisel kuni energiatootmine on käima läinud. Pakume enda tarbest ülejääva elektri tagasiostuvõimalust ning jaama rajamisel selgeid hinna- ja garantiitingimusi!

Päikeseelektrijaamad on investeering rohelisemasse tulevikku. Soodsate tingimuste korral võimaldab päikesejaam saavutada kuni 70% madalamad elektrikulud (alates sisselülitamise päevast). Toodad iseseisvalt rohelist energiat ja muutud sõltumatuks turumuutustest tulenevatest hinnakõikumistest.

Roofit.solar

Roofit.solar – katused, mis toodavad elektrit!

Tuleviku päikesepaneelid

Integreeritud 2-in-1 lahendus on säästlik nii rahakotile kui loodusele, sest päikesepaneelidele lisaks ei ole vaja osta traditsioonilist katusematerjali. Elektrit tootev element on juba katusepaneeli sisse paigaldatud. Tänu uudsele lähenemisele säilib katuse traditsiooniline välimus ning paneelid sobivad ka ajaloolistele hoonetele.

Rahvusvaheliselt auhinnatud Eesti innovatsioon

Roofit.solar on võitnud mitmeid mainekaid auhindu, sealhulgas Euroopa keskkonnasõbraliku ettevõtte auhind, Swedish Steel Prize 2019 ning valitud 100 maailma parima energeetika idufirma hulka. Roofiti katuseid võib leida kümnest erinevast riigist.

Tasuv investeering

Päikesekatus on lisaks keskkonnasõbralikkusele ka tasuv investeering, sest see maksab kinni nii oma maksumuse kui ka ülejäänud katuse paigaldusega seotud kulutused. Toodetud elektrit saab kasutada oma kodu tarbeks või müüa tagasi elektrivõrku. See on katus, mis teenib raha.

Roofit

Division Red

Division Red nime taga on rohelise mõtteviisiga meeskond, kes soovib panustada puhtamasse keskkonda päikeseenergial toodetud elektri kaudu. Division Red pakub terviklahendust päikesepaneelide paigaldamisel, töökorras oleku jälgimisel ja hooldusel. Päikesepargi projekteerimisel lähtuvad nad iga kliendi eramust või maatükist, et leida kõige soodsam ja efektiivsem lahendus.

Päikesepaneelid on parim ja lihtsaim viis hoida kokku elektrikuludelt ja astuda samm rohelisemasse tulevikku. Päikesepaneelid sobivad edukalt nii kodumajapidamisse kui ka ettevõtte kasutusse, samuti saab toodetud elektrit müüa tagasi elektrivõrku.

Division Red

AS Toode

Uus katus ja päikeseenergialahendus Toode AS-ilt.

Miks eelistada?

Abivalmid spetsialistid. Toode AS-i spetsialistid on abiks päikesejaama projekteerimis- ja paigaldusprotsessil, nii suhtlemisel ametnikega, dokumentatsiooni vormistamisel kui ka inverteri hooldamisel kuni seadme eluea lõpuni.

Uus katus koos paneelidega. Paigaldades või vahetades katuse koos päikesepaneelidega, on kindel, et katuse veepidavus on tagatud. Paneelide paigaldus koos katusetöödega tähendab kokkuhoidu nii rahas kui ajas. Boonusena turvatunne – kogu vastutuse ja garantii võtab Sinu eest kanda üks ettevõte.

Tulus ja keskkonnasõbralik. Paneelidega elektri tootmine on kasvav trend, tagades suurema sõltumatuse elektrihinnast ja katkestustest. Ise toodetud elektrienergia pealt ei pea tasuma liini- ja taastuvenergiatasu ega maksma elektrienergia eest. Päikesepaneelid ei tekita müra, ei vaja pidevat hooldust, töötavad iseseisvalt ning on keskkonnasõbralikud.

Toode AS

Solarstone

Kvaliteetsed ja vastupidavad päikesepaneelid, mis on toodetud Eestis.

Uusehitis või renoveerimisprojekt? Solarstone’i päikesepaneelid sobivad mõlemal juhul, sest tegemist on ehitisintegreeritava katusematerjaliga, mis kinnitub otse katuse roovile. Solarstone asendab katusekivi, sindli, pleki, puitlaastu või mistahes muu traditsioonilise katusekatte innovaatiliste päikesepaneelidega. Seejuures ei ole paneelide paigaldamiseks tarvis kalleid kandureid. Paneelimoodulid paigaldatakse katusematerjali asemel õige sammuga roovile, seejärel ühendatakse juhtmed ja inverter ning ongi valmis!

Solarstone

Solen

Solen on taastuvenergiale suunatud ettevõte, mis on keskendunud ehitisintegreeritud päikeseenergia süsteemide täislahenduse pakkumisele.

Traditsiooniliselt näeme päikesepaneele majade katustel või suurel maalapil. Ole nutikas ja pane oma rõdu energiat tootma! Nii kasutad hoone pinda efektiivselt ära, toodad elektrit päikeseenergiast ning teenid tasa hoone jooksvaid kulusid. Lisaks päikesepaneelidele saad ka innovaatilise ja nõuetele vastava rõdu või terrassipiirde.

Soleni integreeritud päikesepaneelidega rõdupiirded sobivad nii era- kui kortermajadele!

Solen

E-Service

E-Service pakub päikeseelektrijaamade ehitamisel täisteenust ja on abiks ka elektrivõrguga liitumise väljaehitamisel. Kõik tööd teostatakse professionaalsete töötajate abiga. E-Service missiooniks on pakkuda oma klientidele ja koostööpartneritele kvaliteetset ning paindlikku teenust kõikides elektrit puudutavates küsimustes.

Milleks päikesejaama rajada?

Päikeseelektrijaama rajamine on üks riskivabamaid investeeringuid, kuid suur panus puhtamasse elukeskkonda. Ise päikesepaneelidega elektrit tootes ei pea tasuma elektrimüüjale elektri eest, võrguettevõtjale võrgutasu ega riigile makse. Ülejääva elektri saab aga müüa tagasi elektrivõrku. Samal ajal põletatakse energia saamiseks vähem fossiilseid kütuseid, paraneb hoone energiaklass ja tõuseb kinnisvara väärtus.

Seadmed ja garantii

E-Service kasutab päikesejaamade rajamisel eelkõige Huawei tipptehnoloogia seadmeid (inverterid, akud) ning esmaklassilisi (Tier 1 reitinguga) päikesepaneele erinevatelt tootjatelt. Paneelidel on 12 aasta pikkune tootjagarantii ja 25 aasta pikkune tootlikkuse garantii. Oma töödele annab E-Service 2 aastase garantii.

E-Service

Naps Solar Estonia

Meil on üle 40 aasta kogemust päikeseenergia valdkonnas ja seepärast võime julgelt väita, et teame päikesepaneelidest kõike. Leiame alati kliendile kõige optimaalsema lahenduse ideest teostuseni. Lisaks anname nõu, kuidas taotleda erinevaid toetusi. Aitame soovi korral päikesejaama paigaldamiseks vajaminevate lubade ning dokumentatsiooniga. Toodame päikesepaneele ka eritellimusena.

Tänu oma tootmistegevusele suudame mõõta päikesepaneelide täpset võimsust, tuvastada mikropragusid ja hinnata paneelide kvaliteeti. Lisaks toodete kvaliteedile paneme suurt rõhku ka paigalduse kvaliteedile. Tehtud paigaldusele on garantii vähemalt 2 aastat, inverteritele 5 aastat, päikesepaneelidel 13 aastat ning võimsusgarantii kestab tootest olenevalt 26 või 30 aastat. Küsi julgelt rohkem infot!

SigmaSystems

SigmaSystems OÜ tegutseb päikeseelektri valdkonnas alates 2013. aastast ning on Päikeseelektri Assotsiatsiooni asutajaliige. Väikeettevõttena on SigmaSystems paindlik, kiire, kliendikeskne ja efektiivne. Lisaks aitab ja juhendab SigmaSystems vajadusel ka erinevate investeeringutoetuste taotlemisega (KredEx, PRIA).

Päikesejaama planeerimisel on väga oluline kõrvutada planeeritava päikesejaama prognoositavat toodangut tegeliku päevase tarbimisega. Üle toota ja vaid börsihinnaga energiat võrku müüa ei ole nii kasulik kui toodetud energia kohapeal ära tarvitada. Selleks pakub SigmaSystems erinevaid võimalusi. Näiteks ülejääva energia suunamine sooja vee tootmiseks või akupankadega lahendus, mille puhul tekib võimalus kasutada toodetud elektrit ka siis, kui päike on selleks päevaks loojunud. Võta päikesest maksimum SigmaSystems abiga.

SigmaSystems

City Kliima

Küsi meilt hinnapakkumist päikesepaneelide terviklahendusele. Kui soetad Sharp päikesepaneelid, kehtib Sinu ostule 15-aastane tehasegarantii ning 25-aastane paneelide võimsuse vähenemise garantii.

Taastuvenergia kasutamine loob ettevõttele eelised

Eripakkumine! Kaks esimest aastat on intress 0% + 6 kuu euribor uutele taastuvenergia laenu lepingutele.*

 • Laen päikesepaneelide, tuuleturbiinide ja soojuspumpade ostmiseks ja paigaldamiseks.
 • Kinnisvaratagatiseta laenu intressimäär on 4,9% + 6 kuu euribor.
 • Taastuvenergia kasutamine võimaldab nii väiksemaid energiaarveid kui ka jätkusuutlikku arengut.
 • Aitame, kui teil on küsimusi või soovite nõu pidada.

* Eripakkumine kehtib kuni 31.12.2023 esitatud uutele taotlustele. Marginaal 0% kehtib 2 aastat, hiljem rakendub intress 4,9% + 6 kuu euribor kinnisvaratagatiseta laenu puhul. Suuremate kui 35 000 € laenude puhul rakendub kahe aasta möödudes kliendipõhine marginaal miinus 0,5%. Maksimaalne laenusumma 500 000 €.

Minimaalne laenu summa 5000 EUR

Kalkulaatori kuvatav tulemus on informatiivne ning annab teile üldise hinnangu igakuise tagasimakse suuruse kohta.

 • 0EUR
Taotlen

Näidisgraafik

Makse Laenu jääk Põhiosa tagasimakse Intressimakse Igakuine tagasimakse
0 0.00 0.00 0.00 0.00
 • Laenu anname ettevõttele päikesepaneelide, tuuleturbiinide ja soojuspumpade ostmiseks ja paigaldamiseks.
 • Nende soetamiseks pöörduge palun tarnijate poole.
 • Laenusumma alates 5000 eurost.
 • Tähtaeg kuni 5 aastat.
 • Intressimäär:

  • Kuni 35 000 euro suuruse kinnisvaratagatiseta laenu aastane intressimäär on 4,9% + 6 kuu euribor.
  • Kinnisvaratagatise ja suuremate summade puhul on intress tavatingimustest soodsam.
 1. Ostmise ja paigaldamise maksumuse üle pidage nõu tarnija ekspertidega.
 2. Täitke taotlus internetipangas. Võtame teiega ühendust kahe tööpäeva jooksul.
 3. Allkirjastage leping digitaalselt.
 4. Vajadusel seadke hüpoteek ja kindlustage tagatisvara.
 5. Raha kantakse teie kontole.

Juriidilised isikud

Kehtivad alates 01.10.2020
Investeerimislaen, käibekapitalilaen
Taotlemine Investeerimislaen, käibekapitalilaen 1% laenusummast, kuid vähemalt 200 €
Lepingu muudatus 1% laenu jäägist/limiidist, kuid vähemalt 200 €
Laenu ennetähtaegse tagastamise tasu 1,5% ennetähtaegselt tagastatud summast
Arvelduskrediit, korduvkasutusega laenulimiit
Taotlemine 1% limiidist, kuid vähemalt 200 €
Lepingu muudatus 1% laenu jäägist/limiidist, kuid vähemalt 200 €
Kohustistasu 2% aastas kasutamata laenulimiidilt
Korteriühistu laen
Taotlemine 1% laenusummast, kuid vähemalt 200 €
Lepingu muudatus 1% laenu jäägist/limiidist, kuid vähemalt 200 €
Laenu ennetähtaegse tagastamise tasu 1,5% ennetähtaegselt tagastatud summast

Koostööpartnerid

Elektrum

Päikeseelektrijaama „võtmed kätte“ täislahenduse saad mugavalt Elektrumist.

Roofit.solar

Roofit.solar – katused, mis toodavad elektrit.

Division Red

Division Red on Sinu partner rohelise energia tootmisel.

AS Toode

Teraskatus ja päikeseenergia – tulus ning terviklik rohemõtlemine.

Solarstone

Päikesepaneelid, mis sobivad iga katusega.

Solen

Ole nutikas ja pane oma rõdu elektrienergiat tootma Soleni rõdupiiretega.

E-Service

Panusta puhtamasse elukeskkonda. Vali „võtmed kätte“ päikesejaama lahendus E-Servicest.

Naps Solar Estonia

Eestis toodetud tippkvaliteediga päikesepaneelid ja teised suurepärase tootlikkusega päikeseenergia lahendused.

SigmaSystems

Kvaliteetne ja kaasaegne päikeseelektrisüsteem pikkadeks aastateks SigmaSystemsilt.

City Kliima

Unikaalsel tehnoloogial põhinevad Sharp päikesepaneelid City Kliimast.

Kas leidsite oma vajadustele sobiva lahenduse? Kui soovite nõu pidada, saatke meile oma küsimus ja võtame Teiega ühendust.

Valige finantseerimise eesmärk ja leidke sobiv lahendus.

Liisingu intressimäärad alates 1,49%.

Swedbank logo

Internet Exploreriga ei saa internetipanka avada.

Palun kasuta Google Chrome’i, Mozilla Firefoxi või Microsoft Edge’i.

Alates 23. märtsist ei ole võimalik Internet Exploreri veebibrauseri kaudu Swedbanki internetipanka avada.

Internet Exploreri kaudu ei saa teha ega kinnitada Swedbanki makseid ka teistel veebilehtedel.

Soovitame kasutada Internet Exploreri asemel Google Chrome’i, Mozilla Firefoxi või Microsoft Edge’i uusimat versiooni. Nende seadistamise juhendid leiad siit.

С 23.03.2021 Интернет-банк Swedbank недоступен в браузере Internet Explorer.

С помощью Internet Explorer невозможно авторизоваться или осуществлять платежи через Swedbank на сторонних веб-страницах.

Вместо браузера Internet Explorer мы рекомендуем использовать браузеры Google Chrome, Mozilla Firefox или Microsoft Edge. Инструкции по установке упомянутых браузеров можно найти здесь.

From 23.03.2021 Swedbank Internet Bank and Banklink is no longer available using Internet Explorer browser.

It is not possible to authorize or make payments from Swedbank on other web pages using Internet Explorer.

Instead, we suggest using Google Chrome, Mozilla Firefox or the newest version of Microsoft Edge. To find out how to install the suggested browsers, please click here.

Klienditugi - Инфо и помощь - Customer service: +372 6 310 310

Swedbank
 • Teie operatsioonsüsteem ja veebilehitseja ei ole kaasaegne ega toetatud Swedbank internetipanga poolt. Palun uuendage oma operatsioonsüsteem ja veebilehitseja või pöörduge vastava IT tehnilise spetsialisti poole.
 • The operating system of your device & your browser are too outdated to be supported by Swedbank Internet Bank. Please, update the operating system & browser or turn to IT specialist for technical help.
 • Ваш браузер или операционная система недостаточно современны для использования в интернет банке Swedbank. Пожалуйста обновите операционную систему и браузер или обратитесь за технической помощью к ИТ специалисту.

Oled internetipangast välja logitud

Turvaliseks lahkumiseks sulge brauseri aken. Kui soovid jätkata, logi palun uuesti sisse.