Liigu lehe põhisisu juurde
EraklientÄriklient

Taastuvenergia laen

Elektrum

Meie päikesejaam Päikese Klõps on eriti mugav täisvalmis lahendus, mis pakub energiatootmiseks vajalikke kvaliteetseid seadmekomplekte ja nende kiiret paigaldust. Toetame Sind igakülgselt kogu asjaajamisel kuni energiatootmine on käima läinud. Pakume enda tarbest ülejääva elektri tagasiostuvõimalust ning jaama rajamisel selgeid hinna- ja garantiitingimusi!

Päikeseelektrijaamad on investeering rohelisemasse tulevikku. Soodsate tingimuste korral võimaldab päikesejaam saavutada kuni 70% madalamad elektrikulud (alates sisselülitamise päevast). Toodad iseseisvalt rohelist energiat ja muutud sõltumatuks turumuutustest tulenevatest hinnakõikumistest.


Koostöös:

Tallink Spa & Conference Hotel

Roofit.solar

Roofit.solar – katused, mis toodavad elektrit!

Tuleviku päikesepaneelid

Integreeritud 2-in-1 lahendus on säästlik nii rahakotile kui loodusele, sest päikesepaneelidele lisaks ei ole vaja osta traditsioonilist katusematerjali. Elektrit tootev element on juba katusepaneeli sisse paigaldatud. Tänu uudsele lähenemisele säilib katuse traditsiooniline välimus ning paneelid sobivad ka ajaloolistele hoonetele.

Rahvusvaheliselt auhinnatud Eesti innovatsioon

Roofit.solar on võitnud mitmeid mainekaid auhindu, sealhulgas Euroopa keskkonnasõbraliku ettevõtte auhind, Swedish Steel Prize 2019 ning valitud 100 maailma parima energeetika idufirma hulka. Roofiti katuseid võib leida kümnest erinevast riigist.

Tasuv investeering

Päikesekatus on lisaks keskkonnasõbralikkusele ka tasuv investeering, sest see maksab kinni nii oma maksumuse kui ka ülejäänud katuse paigaldusega seotud kulutused. Toodetud elektrit saab kasutada oma kodu tarbeks või müüa tagasi elektrivõrku. See on katus, mis teenib raha.

Roofit

Naps Solar Estonia

Meil on üle 40 aasta kogemust päikeseenergia valdkonnas ja seepärast võime julgelt väita, et teame päikesepaneelidest kõike. Leiame alati kliendile kõige optimaalsema lahenduse ideest teostuseni. Lisaks anname nõu, kuidas taotleda erinevaid toetusi. Aitame soovi korral päikesejaama paigaldamiseks vajaminevate lubade ning dokumentatsiooniga. Toodame päikesepaneele ka eritellimusena.

Tänu oma tootmistegevusele suudame mõõta päikesepaneelide täpset võimsust, tuvastada mikropragusid ja hinnata paneelide kvaliteeti. Lisaks toodete kvaliteedile paneme suurt rõhku ka paigalduse kvaliteedile. Tehtud paigaldusele on garantii vähemalt 2 aastat, inverteritele 5 aastat, päikesepaneelidel 13 aastat ning võimsusgarantii kestab tootest olenevalt 26 või 30 aastat. Küsi julgelt rohkem infot!


Koostöös:

Naps Solar Estonia

Solen

Solen on taastuvenergiale suunatud ettevõte, mis on keskendunud ehitisintegreeritud päikeseenergia süsteemide täislahenduse pakkumisele.

Traditsiooniliselt näeme päikesepaneele majade katustel või suurel maalapil. Ole nutikas ja pane oma rõdu energiat tootma! Nii kasutad hoone pinda efektiivselt ära, toodad elektrit päikeseenergiast ning teenid tasa hoone jooksvaid kulusid. Lisaks päikesepaneelidele saad ka innovaatilise ja nõuetele vastava rõdu või terrassipiirde.

Soleni integreeritud päikesepaneelidega rõdupiirded sobivad nii era- kui kortermajadele!

Solen

E-Service

E-Service pakub päikeseelektrijaamade ehitamisel täisteenust ja on abiks ka elektrivõrguga liitumise väljaehitamisel. Kõik tööd teostatakse professionaalsete töötajate abiga. E-Service missiooniks on pakkuda oma klientidele ja koostööpartneritele kvaliteetset ning paindlikku teenust kõikides elektrit puudutavates küsimustes.

Milleks päikesejaama rajada?

Päikeseelektrijaama rajamine on üks riskivabamaid investeeringuid, kuid suur panus puhtamasse elukeskkonda. Ise päikesepaneelidega elektrit tootes ei pea tasuma elektrimüüjale elektri eest, võrguettevõtjale võrgutasu ega riigile makse. Ülejääva elektri saab aga müüa tagasi elektrivõrku. Samal ajal põletatakse energia saamiseks vähem fossiilseid kütuseid, paraneb hoone energiaklass ja tõuseb kinnisvara väärtus.

Seadmed ja garantii

E-Service kasutab päikesejaamade rajamisel eelkõige Huawei tipptehnoloogia seadmeid (inverterid, akud) ning esmaklassilisi (Tier 1 reitinguga) päikesepaneele erinevatelt tootjatelt. Paneelidel on 12 aasta pikkune tootjagarantii ja 25 aasta pikkune tootlikkuse garantii. Oma töödele annab E-Service 2 aastase garantii.

E-Service

SigmaSystems

SigmaSystems OÜ tegutseb päikeseelektri valdkonnas alates 2013. aastast ning on Päikeseelektri Assotsiatsiooni asutajaliige. Väikeettevõttena on SigmaSystems paindlik, kiire, kliendikeskne ja efektiivne. Lisaks aitab ja juhendab SigmaSystems vajadusel ka erinevate investeeringutoetuste taotlemisega (KredEx, PRIA).

Päikesejaama planeerimisel on väga oluline kõrvutada planeeritava päikesejaama prognoositavat toodangut tegeliku päevase tarbimisega. Üle toota ja vaid börsihinnaga energiat võrku müüa ei ole nii kasulik kui toodetud energia kohapeal ära tarvitada. Selleks pakub SigmaSystems erinevaid võimalusi. Näiteks ülejääva energia suunamine sooja vee tootmiseks või akupankadega lahendus, mille puhul tekib võimalus kasutada toodetud elektrit ka siis, kui päike on selleks päevaks loojunud. Võta päikesest maksimum SigmaSystems abiga.

SigmaSystems

City Kliima

Küsi meilt hinnapakkumist päikesepaneelide terviklahendusele. Kui soetad Sharp päikesepaneelid, kehtib Sinu ostule 15-aastane tehasegarantii ning 25-aastane paneelide võimsuse vähenemise garantii.

AS Toode

Uus katus ja päikeseenergialahendus Toode AS-ilt.

Miks eelistada?

Abivalmid spetsialistid. Toode AS-i spetsialistid on abiks päikesejaama projekteerimis- ja paigaldusprotsessil, nii suhtlemisel ametnikega, dokumentatsiooni vormistamisel kui ka inverteri hooldamisel kuni seadme eluea lõpuni.

Uus katus koos paneelidega. Paigaldades või vahetades katuse koos päikesepaneelidega, on kindel, et katuse veepidavus on tagatud. Paneelide paigaldus koos katusetöödega tähendab kokkuhoidu nii rahas kui ajas. Boonusena turvatunne – kogu vastutuse ja garantii võtab Sinu eest kanda üks ettevõte.

Tulus ja keskkonnasõbralik. Paneelidega elektri tootmine on kasvav trend, tagades suurema sõltumatuse elektrihinnast ja katkestustest. Ise toodetud elektrienergia pealt ei pea tasuma liini- ja taastuvenergiatasu ega maksma elektrienergia eest. Päikesepaneelid ei tekita müra, ei vaja pidevat hooldust, töötavad iseseisvalt ning on keskkonnasõbralikud.

Toode AS

DeltaE Inseneribüroo

DeltaE Inseneribüroo on juhtiv äriklientidele energiasäästmis täislahendusi pakkuv ettevõte, mis on seitsmeaastase tegutsemisega lõpetanud 1300 projekti, säästnud 3M€, 140 000m3 vett, 7 GWh elektrienergiat, 8 GWh soojusenergiat ja 6 300 tonni C02. Tegutseme auditeerimise, valgustuse, elektri, päikeseenergia, suruõhu, hooneautomaatika, seiresüsteemide ning kütte-, ventilatsiooni ja jahutuse valdkondades.

Lisaks on meilt on võimalik tellida nii energiasäästmislahenduste, ressursitõhususe kui ka suurettevõtte energiaauditeid, mille tulemusena töötatakse välja täislahendus ressursi- ja energiatõhususe parandamiseks. Kõiki lahendusi monitoorime ning analüüsime, et veenduda selle säästlikkuses ja tasuvuajas.

DeltaE lahendused toetavad süsinikuneutraalsuse saavutamist ning seisavad taastumatute maavarade efektiivse kasutamise ning maksimaalse keskkonnakokkuhoiu saavutamise eest.

DeltaE

Taastuvenergia kasutamine loob ettevõttele eelised

 • Laen päikesepaneelide, tuuleturbiinide ja soojuspumpade ostmiseks ja paigaldamiseks.
 • Kinnisvaratagatiseta laenu intressimäär on 4,9%.
 • Taastuvenergia kasutamine võimaldab nii väiksemaid energiaarveid kui ka jätkusuutlikku arengut.
 • Aitame, kui teil on küsimusi või soovite nõu pidada.
Minimaalne laenu summa 5000 EUR

Kalkulaatori kuvatav tulemus on informatiivne ning annab teile üldise hinnangu igakuise tagasimakse suuruse kohta.

 • 0EUR
Taotlen

Näidisgraafik

Makse Laenu jääk Põhiosa tagasimakse Intressimakse Igakuine tagasimakse
0 0.00 0.00 0.00 0.00
 • Laenu anname ettevõttele päikesepaneelide, tuuleturbiinide ja soojuspumpade ostmiseks ja paigaldamiseks.
 • Nende soetamiseks pöörduge palun tarnijate poole.
 • Laenusumma alates 5000 eurost.
 • Tähtaeg kuni 5 aastat.
 • Intressimäär:

  • Kuni 35 000 euro suuruse, kinnisvaratagatiseta laenu intressimäär on 4,9% aastas.
  • Kinnisvaratagatise ja suuremate summade puhul on intress tavatingimustest soodsam.
 1. Ostmise ja paigaldamise maksumuse üle pidage nõu tarnija ekspertidega.
 2. Täitke taotlus internetipangas. Võtame teiega ühendust kahe tööpäeva jooksul.
 3. Allkirjastage leping digitaalselt.
 4. Vajadusel seadke hüpoteek ja kindlustage tagatisvara.
 5. Raha kantakse teie kontole.

Juriidilised isikud

Kehtivad alates 01.10.2020
Investeerimislaen, käibekapitalilaen, stardilaen
Taotlemine Investeerimislaen, käibekapitalilaen 1% laenusummast, kuid vähemalt 200 €
Taotlemine stardilaen 1,5% laenusummast, kuid vähemalt 300 €
Lepingu muudatus 1% laenu jäägist/limiidist, kuid vähemalt 200 €
Laenu ennetähtaegse tagastamise tasu 1,5% ennetähtaegselt tagastatud summast
Arvelduskrediit, korduvkasutusega laenulimiit
Taotlemine 1% limiidist, kuid vähemalt 200 €
Lepingu muudatus 1% laenu jäägist/limiidist, kuid vähemalt 200 €
Kohustistasu 2% aastas kasutamata laenulimiidilt
Korteriühistu laen
Taotlemine 1% laenusummast, kuid vähemalt 200 €
Lepingu muudatus 1% laenu jäägist/limiidist, kuid vähemalt 200 €
Laenu ennetähtaegse tagastamise tasu 1,5% ennetähtaegselt tagastatud summast
Euroopa Investeerimisfondi (EIF) ja Swedbanki vahel sõlmitud lepingud võimaldavad meil pakkuda laene ja liisinguid väikese ning keskmise suurusega ettevõtetele Eestis, Lätis ja Leedus. EIF-i eesmärk on aidata finantseerida ja ellu viia investeeringuid Euroopa Liidus ning tagada suurem ligipääs kapitalile. Garantiiprogrammid aitavad finantseerida vajalikke investeeringuid ka siis, kui ettevõttel ei ole piisavat tagatist.

EaSI garantii

Programmi eesmärk on suurendada väikeettevõtete ligipääsu finantseerimisele, pakkudes EIF-ilt lisagarantiid.

Nõuded EaSI garantii kasutamiseks

 • Finantseeritakse investeeringuid põhivarasse ja käibevahenditesse.
 • Maksimaalne finantseeritav summa on kuni 25 000 EUR.
 • Ettevõttes on kuni 9 töötajat.
 • Ettevõtte käive on kuni 2 miljonit EUR aastas või bilansimaht kuni 2 miljonit EUR.
 • Garantii on tasuta.

EIF-i toetatud finantseeringu saamiseks võtke ühendust oma panga kontaktisikuga või täitke taotlus.

Toetatud finantseerimiseks on saadud Euroopa Liidu toetust Euroopa Parlamendi ja nõukogu määruse (EL) nr 1296/2013 (millega luuakse Euroopa Liidu tööhõive ja sotsiaalse innovatsiooni programm (EaSI)) alusel loodud garantiirahastusest ja Euroopa investeerimiskava raames loodud Euroopa Strateegiliste Investeeringute Fondist (EFSI). EFSI eesmärk on aidata toetada tootlike investeeringute rahastamist ja rakendamist Euroopa Liidus ning tagada rahastamisvahendite parem kättesaadavus. EFSI kohta saate lisateavet Euroopa Komisjoni veebisaidilt ja Twitterist (#investEU).

COSME garantii

Nõuded COSME garantii kasutamiseks

 • Finantseeritakse investeeringuid põhivarasse ja käibevahenditesse.
 • Maksimaalne finantseeritav summa on kuni 1,5 miljonit EUR (liisingu puhul kuni 150 000 €).
 • Ettevõttes on kuni 249 töötajat.
 • Ettevõtte käive on kuni 50 miljonit EUR aastas või bilansimaht kuni 43 miljonit EUR.
 • Garantii on tasuta.

EIF-i toetatud finantseeringu saamiseks võtke ühendust oma panga kontaktisikuga või täitke taotlus.

Finantseering on tehtud kättesaadavaks tänu garantiile, mida pakuvad COSME ja Euroopa Strateegiliste Investeeringute Fond (EFSI), mis tulenevad Euroopa investeerimiskavast. EFSI eesmärk on aidata toetada tootlike investeeringute rahastamist ja rakendamist Euroopa Liidus ning tagada rahastamisvahendite parem kättesaadavus.

Koostööpartnerid

Elektrum

Päikeseelektrijaama „võtmed kätte“ täislahenduse saad mugavalt Elektrumist.

Roofit.solar

Roofit.solar – katused, mis toodavad elektrit.

Naps Solar Estonia

Eestis toodetud tippkvaliteediga päikesepaneelid ja teised suurepärase tootlikkusega päikeseenergia lahendused.

Solen

Ole nutikas ja pane oma rõdu elektrienergiat tootma Soleni rõdupiiretega.

E-Service

Panusta puhtamasse elukeskkonda. Vali „võtmed kätte“ päikesejaama lahendus E-Servicest.

SigmaSystems

Kvaliteetne ja kaasaegne päikeseelektrisüsteem pikkadeks aastateks SigmaSystemsilt.

City Kliima

Unikaalsel tehnoloogial põhinevad Sharp päikesepaneelid City Kliimast.

AS Toode

Teraskatus ja päikeseenergia – tulus ning terviklik rohemõtlemine.

DeltaE Inseneribüroo

Energia-, ressursi- ja keskkonnatõhususe täislahendused DeltaE Inseneribüroost.

Kas leidsite oma vajadustele sobiva lahenduse? Kui soovite nõu pidada, saatke meile oma küsimus ja võtame Teiega ühendust.

Valige finantseerimise eesmärk ja leidke sobiv lahendus.

Liisingu intressimäärad alates 1,49%.

Swedbank logo

Internet Exploreriga ei saa internetipanka avada.

Palun kasuta Google Chrome’i, Mozilla Firefoxi või Microsoft Edge’i.

Alates 23. märtsist ei ole võimalik Internet Exploreri veebibrauseri kaudu Swedbanki internetipanka avada.

Internet Exploreri kaudu ei saa teha ega kinnitada Swedbanki makseid ka teistel veebilehtedel.

Soovitame kasutada Internet Exploreri asemel Google Chrome’i, Mozilla Firefoxi või Microsoft Edge’i uusimat versiooni. Nende seadistamise juhendid leiad siit.

С 23.03.2021 Интернет-банк Swedbank недоступен в браузере Internet Explorer.

С помощью Internet Explorer невозможно авторизоваться или осуществлять платежи через Swedbank на сторонних веб-страницах.

Вместо браузера Internet Explorer мы рекомендуем использовать браузеры Google Chrome, Mozilla Firefox или Microsoft Edge. Инструкции по установке упомянутых браузеров можно найти здесь.

From 23.03.2021 Swedbank Internet Bank and Banklink is no longer available using Internet Explorer browser.

It is not possible to authorize or make payments from Swedbank on other web pages using Internet Explorer.

Instead, we suggest using Google Chrome, Mozilla Firefox or the newest version of Microsoft Edge. To find out how to install the suggested browsers, please click here.

Klienditugi - Инфо и помощь - Customer service: +372 6 310 310

Swedbank
 • Teie operatsioonsüsteem ja veebilehitseja ei ole kaasaegne ega toetatud Swedbank internetipanga poolt. Palun uuendage oma operatsioonsüsteem ja veebilehitseja või pöörduge vastava IT tehnilise spetsialisti poole.
 • The operating system of your device & your browser are too outdated to be supported by Swedbank Internet Bank. Please, update the operating system & browser or turn to IT specialist for technical help.
 • Ваш браузер или операционная система недостаточно современны для использования в интернет банке Swedbank. Пожалуйста обновите операционную систему и браузер или обратитесь за технической помощью к ИТ специалисту.

Olete internetipangast välja logitud!

Kui Teil on küsimusi või ettepanekuid, saatke need meile pangateatega. Teie arvamus on meile tähtis!

Turvaliseks lahkumiseks sulgege kõik brauseri aknad!

Parimate soovidega
Swedbank