Lühiajaline laen

Kinnisvara hindajad, keda Swedbank aktsepteerib

Kinnisvarafirma Aadress Telefon
1 Partner Kinnisvara
Piirkond: kogu Eesti
Hinnatav vara: elamispinnad ja ärikinnisvara
www.1partner.ee
Rävala pst 3, Tallinn
1partner@1partner.ee

Soola tn 2, Tartu
tartu@1partner.ee
66 84 700
50 46 190

73 66 006
Arco Real Estate AS kontorid
Piirkond: kogu Eesti
Hinnatav vara: elamispinnad ja ärikinnisvara
www.arcovara.ee
Tallinna kontor
Rävala pst 5, Tallinn
tallinn@arcovara.ee
614 4600
Tartu kontor
Soola 8, Tartu
tartu@arcovara.ee
744 2218
Pärnu kontor
Rüütli 47, Pärnu
parnu@arcovara.ee
447 1430
Viljandi kontor
Lossi 18, Viljandi
viljandi@arcovara.ee
435 9966
Rakvere kontor
Laada 14, Rakvere
viru@arcovara.ee
324 0888
Narva kontor
Tallinna mnt 19c, Narva
narva@arcovara.ee
357 7227
Jõhvi kontor
Rakvere 16, Jõhvi
johvi@arcovara.ee
337 0400
Arco Real Estate AS esindused Saaremaa esindus
Diana.Nomme@arcovara.ee
514 1045
Hiiumaa esindus
Diana.Nomme@arcovara.ee
514 1045
Haapsalu esindus
haapsalu@arcovara.ee
555 222 55
Otepää esindus
Kerli.Koha@arcovara.ee
565 076 37
Valga esindus
Kerli.Koha@arcovara.ee
565 076 37
Jõgeva esindus
Kerli.Koha@arcovara.ee
565 076 37
Võru esindus
Kerli.Koha@arcovara.ee
565 076 37
Põlva esindus
Reet.Varnik@arcovara.ee
575 702 46
Järvamaa esindus
paide@arcovara.ee
512 4236
Colliers International Advisors OÜ
Piirkond: kogu Eesti
Hinnatav vara: ärikinnisvara
www.colliers.ee
Valukoja tn 8, Tallinn
Colliers.Estonia@colliers.com
616 0777
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ
Piirkond: kogu Eesti
Hinnatav vara: elamispinnad ja ärikinnisvara
www.domuskinnisvara.ee
Pärnu mnt 130, Tallinn 11317
info@domuskinnisvara.ee
646 4035
Riia 4, Tartu 51104
tartu@ domuskinnisvara.ee
742 3100
Pikk tn 11, Pärnu 80013
parnu@domuskinnisvara.ee
443 1154
Tallinna mnt 19C, Narva20303
narva@domuskinnisvara.ee
356 6411
Tallinna tn 6, Viljandi 71020
viljandi@domuskinnisvara.ee
433 4411
Kauba tn 5, Kuressaare 93819
kuressaare@domuskinnisvara.ee
453 6433
Eri Kinnisvara OÜ
Piirkond: kogu Eesti
Hinnatav vara: elamispinnad ja ärikinnisvara
www.eri.ee
Tartu mnt. 16, 10117 Tallinn
hindajad@eri.ee
Kaluri 2, 51004 Tartu
tartu@eri.ee
606 0077
606 0077
Kaanon Kinnisvarabüroo OÜ
Piirkond: kogu Eesti
Hinnatav vara: elamispinnad ja ärikinnisvara
www.kaanon.ee
Tallinna kontor
Endla 6, Tallinn
tallinn@kaanon.ee
665 9585
Tartu kontor
Riia 24, Tartu
tartu@kaanon.ee
735 0850
Kinnisvaraekspert OÜ
Kinnisvaraekspert Pärnu OÜ
Piirkond: kogu Eesti
Hinnatav vara: elamispinnad ja ärikinnisvara
Kinnisvaraekspert OÜ
Pärnu mnt 82, Tallinn
tallinn@kinnisvaraekspert.ee
626 4250
Kinnisvaraekspert Pärnu OÜ
Pikk tn 12, Pärnu
parnu@kinnisvaraekspert.ee
442 0700
Lahe Kinnisvara
Piirkond: kogu Eesti
Hinnatav vara: elamispinnad
www.lahekinnisvara.ee
Tallinna kontor
Peterburi tee 2f, Tallinn
tallinn@lahekinnisvara.ee
608 0530
Tartu kontor
Lai tn 39, Tartu
tartu@lahekinnisvara.ee
5622 2313
Viljandi kontor
Tallinna 19/21, Viljandi
viljandi@lahekinnisvara.ee
512 4565
Pärnu kontor
Hommiku 2, Pärnu
parnu@lahekinnisvara.ee
525 0142
LVM Kinnisvara OÜ
Piirkond: kogu Eesti
Hinnatav vara: elamispinnad ja ärikinnisvara
www.lvm.ee
Keskväljak 1, Pärnu 80010
parnu@lvm.ee
4 477 000
56 56 800
Tallinna 16, Kuressaare 93819
kuressaare@lvm.ee
4 526 700
Fax 45 26 044
Liivalaia 13, Tallinn
tallinn@lvm.ee
68 43 700
Vallikraavi tn 2, Tartu
tartu@lvm.ee
56 287 500
Ober-Haus Hindamisteenuste OÜ
Piirkond: kogu Eesti
Hinnatav vara: elamispinnad
www.ober-haus.ee
Narva mnt 53, Tallinn
info@ober-haus.com
6 659 700
Narva mnt 27A, Tartu
tartu@ober-haus.com
7446 500
Keskväljak 4, Jõhvi 33 70 768
Pindi Kinnisvara OÜ kontorid
Piirkond: kogu Eesti
Hinnatav vara: elamispinnad ja ärikinnisvara
www.pindi.ee
Tallinna kontor
Tartu mnt. 16, Tallinn 10117
tallinn@pindi.ee
610 3900
Faks 610 3901
512 0280
Rapla kontor
Tallinna mnt 4, 79513 Rapla
rapla@pindi.ee
482 1408
Tartu kontor
Kaluri 2, 51004 Tartu
tartu@pindi.ee
744 1116
Pärnu kontor
Aida tn 5, Pärnu 80010
parnu@pindi.ee
447 1075
521 4985
Narva kontor
Puškini 10, Narva 20308
narva@pindi.ee
357 5115
Rakvere kontor
Turu plats 3, 44310 Rakvere
rakvere@pindi.ee
327 7100
Kuressaare kontor
Tallinna 11, Kuressaare 93819
kuressaare@pindi.ee
452 9500
Paide kontor
Pärnu tn 6, 1.korrus, 72712 Paide
paide@pindi.ee
384 6015
Valga kontor
Vabaduse 26, 68204 Valga
valga@pindi.ee
610 3903
Viljandi kontor
Tartu tn 11/Lossi 29, 71004 Viljandi
viljandi@pindi.ee
433 0111
Haapsalu kontor
Tallinna mnt 1, 90507 Haapsalu
haapsalu@pindi.ee
472 0830
Jõhvi kontor
Rakvere 15, 41533 Jõhvi
johvi@pindi.ee
332 7676
Võru kontor
Kooli 6, 65606, Võru
voru@pindi.ee
786 0936
Pindi Kinnisvara OÜ esindajad Põlva esindaja Ralf Kiidjärv
ralf.kiidjarv@pindi.ee
5657 7639
Türi esindaja Maire-Anu-Liis Oidsalu
maire.oidsalu@pindi.ee
5667 9221
Kärdla esindaja Anti Suu
anti.suu@pindi.ee
504 2164
Tapa esindaja Anu Veldre
anu.veldre@pindi.ee
501 3658
Jõgevamaa esindaja Ege-Grete Engbusk
ege-grete.engbusk@pindi.ee
5551 5382
RE Kinnisvara AS
Piirkond: Harju- ja Raplamaa
Hinnatav vara: elamispinnad ja ärikinnisvara
www.re.ee
Tatari 64, 10134 Tallinn
info@re.ee
6 688 666
Seven Kinnisvarakonsultandid OÜ
Piirkond: Kogu Eesti
Hinnatav vara: elamispinnad ja ärikinnisvara
www.7re.eu
Rävala pst 3, Tallinn 10143
info@7re.ee
529 3028
AS Tõnisson Kinnisvarakonsultant
Piirkond: Tartu-, Võru-, Põlva-, Jõgeva-, Viljandi- ja Valgamaa
Hinnatav vara: elamispinnad ja ärikinnisvara
www.tartu.tonisson.ee
Rebase 1, Tartu 7 344 888
566 648 73
Uus Maa Kinnisvarabüroo OÜ
Piirkond: kogu Eesti
Hinnatav vara: elamispinnad ja ärikinnisvara
www.uusmaa.ee
Maakri 19/1, Tallinn
uusmaa@uusmaa.ee
627 2600
Ülikooli 2, Tartu
tartu@uusmaa.ee
744 1144
Akadeemia tee 7, Pärnu
parnu@uusmaa.ee
442 0380
Turu plats 5, Rakvere
rakvere@uusmaa.ee
322 3601
Rakvere 17, Jõhvi
johvi@uusmaa.ee
337 9750
Tallinna mnt 9, Kuressaare
kuressaare@uusmaa.ee
453 6873
Lossi 22, Viljandi
viljandi@uusmaa.ee
435 1361
Jõgeva esindus
jogeva@uusmaa.ee
58 14 5068
Haapsalu esindus
haapsalu@uusmaa.ee
47 31 448
Võru esindus
voru@uusmaa.ee
53 73 0096

Lisaraha suurema käibevahendite vajaduse katmiseks

  • Laovarude ja hooajaliste kaubavarude soetamiseks.
  • Rahaliselt mahukamate lühiajaliste projektide teostamiseks.
  • Euroopa Liidu poolt toetavate projektide rahastamiseks, kus toetussumma makstakse välja alles pärast projekti lõpparuande esitamist.
  • Uus! Tagatiseta laen põllumajandusettevõttele kuni 25000 eurot maksimaalselt 75% laekunud toetusest.

Tingimused

  • Laenusumma on alates 2000 eurot.
  • Tähtaeg on kuni 18 kuud.
  • Tagatis:
  • Lepingutasu on 1% laenusummast, minimaalselt 195 eurot.
  • Muud kulud:
    • tagatise seadmise ja kindlustamisega seotud kulud.

Vajalikud dokumendid

  • Laenutaotlus;
  • Viimane majandusaasta aruanne juhul, kui see on Äriregistrisse esitamata. Esitatud bilanss ja kasumiaruanne ei tohi olla vanemad kui 12 kuud;
  • Kinnisvaratagatise puhul hindamisakt panga poolt aktsepteeritud kinnisvarabüroost.