Liigu lehe põhisisu juurde
EraklientÄriklient
Tule meie kliendiks

Konto avamine uuele ärikliendile

Miks valida Swedbank?

 • Deebetkaart terveks aastaks kuutasuta.
 • Pangasisesed, siseriiklikud ja Euroopa maksed elektroonilistes kanalites aastaks tasuta.
 • Makseterminal 6 kuuks –50% hinnakirjast.
 • Väärtpaberikonto avamine tasuta.
 • E–kaubanduse makselahendused – lepingu sõlmimine tasuta ja kuutasu puudub.
Avan uue konto

Ärikliendi maksete pakett

Alates teisest aastast on kasulik liituda maksete paketiga. 2 € kuutasu eest saate:

 • teha eurodes 20 makset mobiiliäpis või internetipangas;
 • ärikliendi deebetkaardi kuutasuta.

Vaatan lähemalt

Jätkusuutlikkuse HUB

Aitame teil teha esimesed sammud ettevõtte jätkusuutlikkuse teekonnal.

Tutvuge ESG veebikooliga ja kasutage praktilist tööriista, mis aitab teil ettevõtte tegevusvaldkonnast lähtuvalt kaardistada ESG peamised faktorid.

Vaatan lähemalt

Meie partnerite pakkumised teie ettevõttele

Soovime teie äri edule igati kaasa aidata. Kui plaanite käivitada e-poe, vajate usaldusväärset pakiveoteenust või soovite hallata lepinguid mugavalt digitaalses keskkonnas, siis kasutage sooduspakkumisi meie partneritelt.

Vaatan lähemalt

Äriplaani tööriist

Meie äriplaani tööriist aitab teil keskenduda oma mõtetele ja ideedele struktureeritud viisil ning vormistada selge plaan ettevõtte käivitamiseks ja arendamiseks.

Vaatan lähemalt

 1. Logige sisse erakliendina ja täitke taotlus.
 2. Võtame teiega telefoni teel ühendust ühe tunni jooksul*.
 3. Lepingu allkirjastamiseks logige sisse ärikliendi internetipanka ja valige Igapäevapangandus > Konto avamine uuele ärikliendile.

Oluline! Lepingud saab digitaalselt allkirjastada ainult ettevõtte esindaja kasutades Smart-ID-d, Mobiil-ID-d või ID-kaarti.

*Kui taotlus on esitatud tööpäevadel ajavahemikus kell 9:00 - 17:00. Muul ajal esitatud taotluse korral järgmisel tööpäeval.

Kui Te ei ole meie eraklient

Konto mugavaks avamiseks avage esmalt erakliendina arvelduskonto või broneerige aeg esindusse.

Mitteresidendile

 • Kui ettevõtte omandistruktuuris olev juriidiline või füüsiline isik on mitteresident, soovitame sujuva teeninduse tagamiseks broneerida aeg konto avamiseks Liivalaia esindusse Tallinnas.
 • Veenduge, et olete ette valmistanud konto avamiseks vajalikud dokumendid.
 • Otsuse konto avamiseks teeme 10 tööpäeva jooksul pärast tugevdatud hoolsusmeetmete tasu laekumist.

Klient saab hakata kasutama:

 • arvelduskontot;
 • ärikliendi internetipanka;
 • SWIFT teenuseid.

Nõuded:

 • Ettevõte peab olema viimased pool aastat aktiivselt Swedbankis arveldanud.
 • Ettevõttel peab olema seos riigiga, kus soovitakse konto avada. Konto avamine peab olema põhjendatud ja vajalik ettevõtte äritegevuse jaoks.
 • Konto avamiseks vajalikud dokumendid peavad olema inglise keeles.

Konto avamiseks kuluv aeg sõltub valitud pangast.

Kõiki konto avamiseks vajalikke isikuandmeid käsitleme vastavuses kliendiandmete töötlemise põhimõtetega.

Stardikonto on vajalik äsja asutatud ettevõtte osakapitali hoiustamiseks. Stardikonto saab elektrooniliselt avada Ettevõtjaportaali kaudu. Niipea, kui ettevõte on Äriregistris registreeritud, saate internetipangas või pangaesinduses muuta stardikonto arvelduskontoks ja hakata seda kasutama.

Ettevõtte ainuesindusõigusega juhatuse liige saab internetipangas avada täiendava arvelduskonto. Kõigil muudel juhtudel palume broneerida aeg.

Avan lisakonto

Rahaliste vahendite haldamine kontsernikontol on lihtne ja tõhus. Kontsernikonto on arvestuslik konto, mille vahendid koosnevad kontserni liikmete arvelduskontode saldodest ja broneeringutest ning kontserni arvelduskrediidist.

Loen lähemalt

Avage konto riikides, kus Swedbanki Grupp tegutseb, kodumaalt lahkumata. Teenus on mõeldud klientidele, kes soovivad avada väliskonto Swedbanki Grupi pankades Lätis, Leedus, Rootsis, Norras, Soomes ja Taanis. Lisainfo saamiseks pöörduge palun meie poole.

Loen lähemalt

Tasu on väljendatud protsentides aasta (360 päeva) kohta ja võrdub vastava valuuta keskpanga poolt avaldatava intressimääraga. Intressi arvestatakse iga päev päevalõpu kontojäägilt, mis ületab seatud limiiti ning ümardatakse 2 kohani pärast koma. Tasu arvutamisel võetakse aluseks kliendi kõikide arvelduskontode summaarne jääk antud valuutas (välja arvatud kontserni kuuluvad kontod). Arvestatud tasu debiteeritakse kliendi kontolt kord kuus, hiljemalt arvestuse kuule järgneva kuu 15. päeval. Tasu ei kohaldata, kui keskpanga avaldatav intress on 0 või positiivne.

Näide: Kui arvelduskontode päevalõpu kontojääk kokku on 2 000 000 EUR ja Euroopa Keskpanga intressimäär on –0,5%, siis kontojäägi tasu selle päeva eest on 2 000 000 – 1 000 000 = 1 000 000 * 0,5% / 360 = 13,89 EUR.

Tasu on väljendatud protsentides aasta (360 päeva) kohta ja võrdub vastava valuuta keskpanga poolt avaldatava intressimääraga. Intressi arvestatakse iga päev kontsernikonto saldo päevalõpu jäägilt, mis ületab seatud limiiti ning ümardatakse 2 kohani pärast koma. Arvestatud tasu debiteeritakse kliendi kontolt kord kuus, hiljemalt arvestuse kuule järgneva kuu 15. päeval. Tasu ei kohaldata, kui keskpanga avaldatav intress on 0 või positiivne.

Näide: Kui kontsernikonto saldo päevalõpu jääk on 2 000 000 EUR ja Euroopa Keskpanga intressimäär on -0,5%, siis kontojäägi tasu selle päeva eest on 2 000 000 – 1 000 000 = 1 000 000 * 0,5% / 360 = 13,89 EUR

Kontode avamine

Kehtivad alates 09.03.2023
Arvelduskonto avamine tasuta
Tugevdatud hoolsusmeetmete tasu Tasu makstakse enne pangapoolset esmase konto avamise otsust. Tasu ei tagastata, kui pank otsustab esmast arvelduskontot mitte avada. Tasu ei kohaldu iga järgneva arvelduskonto avamisel.
Eestis registreeritud juriidiline isik, keda esindab või kelle omandistruktuuri kuulub mitteresident 300 €
Euroopa Majanduspiirkonnas registreeritud juriidiline isik 300 €
Teistes riikides registreeritud juriidiline isik 500 €
Juriidiline isik, kelle tegevusala on: makseteenuse pakkuja: makseasutus või E-raha asutus; relvade ja laskemoona tootmine/ost/müük (v.a jahiseltsid, lasketiirud, spordiklubid); hasartmänguteenused; valuutavahetus; militaarsõidukite tootmine; sularahaveo teenuse pakkumine; ühisrahastuse platvormid ja kiirlaenu pakkumine; mäetööstus; strateegiliste kaupade tootmine/ost/müük/vahendamine. 500 €
Konto avamine Swedbank Grupi pangas
Swedbank Eesti kaudu konto avamine Swedbank Grupi pangas 200 € + kullerteenus Vastavalt teenuse pakkujale.
Swedbank Eesti kaudu lisalepingute sõlmimine, muudatuste sisseviimine lepingutesse ja allkirjanäidiste kaardile Swedbank Grupi pangas Swedbank Eesti kliendile, kelle konto asub Swedbank Grupi pangas või Swedbank Grupi panga kliendile, kelle konto asub Swedbank Eestis. 15 € + kullerteenus Vastavalt teenuse pakkujale.
Swedbank Eesti kaudu identifitseerimisvahendite ja kaartide saatmine Swedbank Grupi pankadesse Swedbank Eesti kliendile, kelle konto asub Swedbank Grupi pangas või Swedbank Grupi panga kliendile, kelle konto asub Swedbank Eestis. 15 € + kullerteenus Vastavalt teenuse pakkujale.
Stardikonto avamine tasuta

Kontode sulgemine

Kehtivad alates 01.07.2022
Juriidilise isiku konto sulgemine panga algatusel
Konto sulgemine ja muude lepingute lõpetamine õigusaktidest tulenevate nõuete täitmisel Rahapesu ja terrorismi rahastamise tõkestamise seadusest ja muudest õigusaktidest tulenevate kohustuste täitmine. kuni 130 € Tasu rakendub ainult konto sulgemise päeval kontole jäänud saldole. Tasu ei rakendu klientidele, kellele on määratud kliendi teenindamise kuutasu. Tasu on kliendikohane.

Konto info ja haldamine

Kehtivad alates 15.06.2023
Konto väljavõte internetipangast tasuta
Konto väljavõte esindusest Väljavõtte saatmisel postiga lisandub pangadokumentide edastamise tasu. 10 €
Balti aruandluse kuutasu ärikliendi internetipangas Balti aruandlus on igapäevane koondaruanne ühte gruppi kuuluvate ettevõtete või ühe ettevõtte Swedbankis (Eestis, Lätis, Leedus) avatud arveldus- ja kontsernikontode ning üleöödeposiiti paigutatud rahaliste vahendite seisust. 13 €
Balti aruandluse kuutasu ärikliendi internetipangas kontsernikonto mooduli klientidele 6,40 €
Arvelduskonto viivise määr 0,2% päevas
Kliendi teenindamise kuutasu

Teenustasu juriidilisele isikule, kellega kaasneb geograafilise asukoha, keerulise omandistruktuuri ja/või tegevusala tõttu regulaarne tugevdatud hoolsusmeetmete rakendamise kohustus. Tasu kohaldamisest teatatakse 30 päeva ette. Tasu rakendub juriidilisele isikule:

 • kes on registreeritud Küprosel, Liechtensteinis või väljaspool Euroopa Majanduspiirkonda;
 • kelle omanike/tegelike kasusaajate hulgas on vähemalt üks füüsiline isik, kelle isikut tõendav dokument on väljastatud Küprosel, Liechtensteinis või väljaspool Euroopa Majanduspiirkonda ja kes ei ole Eesti resident; Isik, kellel ei ole Eesti Vabariigi poolt väljastatud passi/ID-kaarti või muud isikut tõendavat dokumenti.
 • kelle struktuuris on vähemalt üks ettevõte, mis on registreeritud Küprosel, Liechtensteinis või väljaspool Euroopa Majanduspiirkonda;
 • kelle tegevusala on relvade ja laskemoona tootmine/ost/müük (v.a jahiseltsid, lasketiirud, spordiklubid); hasartmänguteenused; valuutavahetus; militaarsõidukite tootmine; sularahaveo teenuse pakkumine; ühisrahastuse platvormid ja kiirlaenu pakkumine; mäetööstus; strateegiliste kaupade tootmine/ost/müük/vahendamine.
50 €
Vaata täielikku hinnakirja
 • Ärge mingil juhul kinnitage tehinguid ega internetipanka või rakendusse sisselogimist, mida te pole ise algatanud.
 • Ärge kunagi avaldage oma isiku- ega internetipanka või rakendusse sisselogimise andmeid kolmandatele isikutele, sealhulgas pereliikmetele, sõpradele ega pangatöötajatele, v.a juhul, kui helistate ise panka.
 • Ärge kirjutage üles, saatke e-posti teel, SMS-iga jne ega salvestage muul viisil konfidentsiaalseid koode ja paroole, millega saab avada teie arvuti või mobiiltelefoni ekraani. Moodustage keerulised paroolid, mida on raske ära arvata, jätke need meelde ja vahetage neid korrapäraselt. Kui loote PIN-koodi, jälgige, et moodustate selle juhuslike numbrite kombinatsioonist. Ärge kasutage selliseid kombinatsioone nagu 1111, 1234, sünnikuupäevad või muud isiklikud andmed.
 • Pidage meeles, et teie kasutajatunnus on sama oluline kui teie isikukood, seega pöörake selle turvalisusele suurt tähelepanu.
 • Ärge unustage, et pärast sisselogimist pääsete ligi paljudele teenustele, sealhulgas välistele teenustele, mille jaoks ei ole lisaautentimine vajalik.
 • Blokeerime automaatselt juurdepääsu internetipangale, kui sisselogimisandmed (kasutajatunnus või parool PIN-kalkulaatorist) on viis korda järjest valesti sisestatud. Konto taasaktiveerimiseks helistage meile numbril 6 132 222 / 6 310 310 (8.00–20.00 tööpäevadel ja 9.00–16.00 laupäeviti). Konto korduva blokeerimise korral peate pöörduma pangaesindusse. Selleks broneerige külastusaeg ette.
 • Kas märkasite oma kontol autoriseerimata tehinguid, mis tehti vahetult enne internetipanga juurdepääsu blokeerimist? Kontrollige oma kontoväljavõtet ja teavitage meid sellest.

Sisselogimise seanss lõppeb, kui te ei tee internetipangas viis minutit ühtegi tegevust. Teil palutakse uuesti sisestada oma sisselogimisandmed. Ajapiirang on kehtestatud turvalisuse huvides, et takistada juurdepääsu internetipangale, kui kasutaja unustab pärast internetipanga kasutamist oma kontolt välja logida.

Kui olete internetipanga seansi lõpetanud, logige välja (klõpsates „Logi välja“) ja sulgege veebilehitseja.

Arvutis:

Kui klõpsate luku tähisel, peaksite nägema õiget Swedbanki sertifikaati

Nutiseadmes:

Enne sisselogimisandmete sisestamist veenduge, et veebilehe domeen on „swedbank.ee“.

Kui sisenete internetipanka süle- või lauaarvuti kaudu, järgige neid ettevaatusabinõusid.

 • Installige viirusetõrjetarkvara ja seadistage see automaatselt uuendama viiruste andmebaasi (vähemalt üks automaatne uuendus päevas).
 • Installige lokaalne tulemüür. Seadistage tulemüür nii, et see takistaks internetiühenduse loomist teie arvutiga.
 • Kasutage veebilehitseja ja operatsioonisüsteemi värskeimaid versioone.
 • Lülitage iga tarkvara jaoks sisse automaatuuenduste tegemine. Kui tarkvara ei saa automaatselt uuendada, kontrollige korrapäraselt värskenduste olemasolu.
 • Seadistage oma veebilehitseja hüpikaknaid blokeerima.
 • Veenduge, et kasutate viirusetõrjetarkvara, mis värskendab ohtude loendit vähemalt üks kord päevas.
 • Kasutage tulemüüri, mis takistab kaugpääsu arvutisse.
 • Veenduge, et teie operatsioonisüsteemis ja brauseris on tehtud uusimad värskendused.
 • Lülitage sisse automaatsed tarkvaravärskendused. Kui automaatne värskendamine ei ole võimalik, tuleks värskendusi regulaarselt kontrollida.
 • Seadistage oma brauser nii, et see blokeerib hüpikaknad.
 • Lisateavet selle kohta, kuidas tagada oma seadmete turvalisus ja kasutada muid internetiteenuseid ohutult, leiate järgmistelt veebilehtedelt:

https://www.ria.ee/

 • Laadige rakendusi alla üksnes sellistest usaldusväärsetest allikatest nagu App Store, Google Play või Microsoft Store Windowsi rakenduste jaoks.
 • Ärge lubage teistel isikutel kasutada oma telefoni või tahvelarvutit, kuhu on installitud Swedbanki rakendus.
 • Ärge avaldage ekraaniluku koode teistele isikutele ega lubage avada oma telefoni teiste isikute biomeetriliste andmetega.
 • Kasutage viirustõrjetarkvara.
 • Järgige alati oma telefoni tootja soovitusi või ohutusalast teavet.

Mis on turvalised veebibrauserid?

Soovitame teil uuendada oma veebilehitsejat ja operatsioonisüsteemi kohe, kui uuendused on saadaval. Need uuendused on võimalik määrata automaatseteks, et internetipanga kasutamine oleks veel mugavam ja turvalisem. Toetame ametlikult järgmisi veebilehtisejate versioone:

 • Google Chrome 85 ja uuem;
 • Microsoft Edge 85 ja uuem;
 • Mozilla Firefox 80 ja uuem;
 • Safari 14 ja uuem.

Mida peaksite veel turvalisusest teadma?

 • Ärge jagage teistega oma autentimisvahendeid. Kui soovite anda oma pereliikmetele või töötajatele õiguse teie kontol olevaid vahendeid hallata, paluge pangal anda neile vajalikud õigused. Loa saanud isikud saavad kasutada ettevõtte kontosid enda nimel ja kasutada selleks isiklikke autentimisvahendeid. Teil on õigus need õigused igal ajal tagasi võtta. Peale selle saate tellida pereliikmele lisakaardi, mis on seotud teie kontoga. Töötajatel või pereliikmetel on rangelt keelatud jagada samu autentimisvahendeid.
 • Pidage meeles, et teie raha on kõige paremini kaitstud siis, kui tagate oma andmete (kasutajatunnus, PIN-koodid, pangale esitatud mobiiltelefoninumber, isikukood jne) turvalisuse.
 • Kui kasutate avalikku arvutivõrku, püüdke vältida isiklike andmete sisestamist, sest pahavara võib teie andmed salvestada.
 • Ärge hoidke kasutajatunnust autentimisvahendite ja nende konfidentsiaalsete koodidega samas kohas.
 • Ärge kunagi saatke autentimisandmeid e-kirja teel.
 • Ärge avaldage oma sisselogimisandmeid. Kellelgi ei ole õigust küsida teilt telefoni teel teie isikukoodi ega autentimisandmeid. Kui saate kõne isikult, kes väidab, et ta on pangatöötaja, lõpetage see kõne kohe.
 • Teie Smart-ID või PIN-kalkulaatori PIN-koodid ei tohi sisaldada ühtegi osa teie telefoninumbrist ega järjestikuseid numbreid.
 • Võrrelge alati kontrollnumbrit ja kasutage võimaluse korral läbipaistvat signeerimisviisi (ingl „see what you sign“ ehk „allkirjastad seda, mida näed”).
 • Kui sisestate Smart-ID PIN2-koodi, kinnitate üldjuhul makset või lepingut. Olge seda tehes eriti ettevaatlik.
 • Kui uus Smart-ID on loodud, saadetakse teile SMS. Võtke pangaga kohe ühendust, kui te ei loonud Smart-IDd.

Kui teete oste veebipoodides, olge oma isiku- ja finantsandmete esitamisel ettevaatlik. Soovitame veenduda isiklike seadmete kaitstuses ja järgida alati järgmisi nõuandeid.

 • Ostke üksnes usaldusväärsetest poodidest. Kaupu ja teenuseid tasub alati osta üksnes sellistest Eesti ja välismaistest e-poodidest, mis on hästi tuntud ja hea mainega. Suhtuge tundmatutesse müüjatesse kriitiliselt ja püüdke leida nende tegevuse kohta lisateavet. Lugege konkreetse e-poe kohta internetis avaldatud tagasisidet. Uurige, kas veebilehel on avaldatud administraatori kontaktandmed (aadress, telefon, e-post jmt), ning veenduge, et leht ei sisalda informatiivse sisu asemel vigaseid linke (lisasõnu või -tähti, kummalisi sümboleid), hüpikaknaid, reklaami ega suurel hulgal viiteid.
 • Olge allahindluste suhtes ettevaatlik. Kas leidsite kvaliteetse toote eriti madala hinnaga? Enne maksekorralduse esitamist veenduge, et toodet müüv ettevõte on reaalselt tegutsev ja usaldusväärne. Suhtuge ettevaatusega sotsiaalvõrgustikes avaldatavatesse reklaamidesse. Need võivad suunata teid mittetegutsevatesse veebipoodidesse.
 • Turvalised ostud kaardiga. Kõige sagedamini makstakse välismaistes e-poodides tehtud ostude eest kaardiga. Sellisel juhul tuleb teil esitada oma maksekaardi andmed. Kui veebipood on liitunud rahvusvahelise turvaliste ostude programmiga, on poe veebilehel avaldatud sellekohased logod, näiteks „MasterCard SecureCode“ ja „Verified by Visa“. Teid võidakse suunata internetipanka, kuhu peate sisse logima, et oma makset kinnitada. Lisateavet programmi „Internetiostud“ kohta leiate siit. Enne makse tegemist veebipoes hinnake selle poe turvalisust ja lugege poe tegevuse kohta avaldatud tagasisidet.
 • Turvalised maksed elektroonilise panganduse süsteemi kaudu. Kui teete oma oste Eesti veebipoodides, suunatakse teid tavaliselt Swedbanki internetipanka. Tunnete selle viite ära Swedbanki logo ja internetipanga aadressi kaudu: https://www.swedbank.ee/banklink. See tagab, et makse tehakse otse pangasüsteemi kaudu. Kui olete internetipanka sisse loginud, suunab veebileht teid automaatselt loodud maksevormi lehele.
 • Kolmandatest isikutest teenusepakkujad. Alates 14.09.2019 võidakse teile internetiostude tegemisel pakkuda võimalust kasutada kaupade või teenuste eest tasumiseks makse algatamise teenust, mida osutab pangast erinev makseasutus (PISP). Kui valite makse algatamise võimaluse pangakontolt, võidakse teil paluda täita PISP keskkonna maksekorraldus ja anda oma nõusolek maksetehingu tegemiseks vajalike andmete edastamiseks, seejärel peate kinnitama maksekorralduse Swedbanki internetipanga autentimisvahenditega. Kui märkate oma kontoväljavõttel tehingut, mida te ei ole kinnitanud, teavitage meid sellest kohe telefoninumbril 6 132 222 (ärikliendid) või 6 310 310 (erakliendid).

Meie jaoks on oluline, et kliendid tunneksid end meie elektrooniliste kanalite kaudu tehinguid tehes ohutult ja turvaliselt. Seepärast püüame tagada oma IT-süsteemide võimalikult suure turvalisuse. Sellest hoolimata võib mõni viga läbi lipsata. Kui avastate turvaaugu, tahaksime sellest lähemalt kuulda, et saaksime probleemi võimalikult kiiresti kõrvaldada.

Kuidas turvaaugust teatada?

Saatke meile oma emakeeles e-kiri aadressil responsible-disclosure@swedbank.com. Soovi korral saatke edastatud teabe kaitsmiseks kasutada meie avalikku PGP võtit. Veenduge, et olete lisanud järgmise teabe.

 • Turvaaugu üksikasjalik kirjeldus, sh sellised andmed nagu URL ja turvaaugu liik.
 • Probleemi jäljendamiseks vajalik teave.
 • Ekraanipilt avastatud turvaaugu kohta, kui see on asjakohane.
 • Teie kontaktandmed, nimi, e-posti aadress, telefoninumber ja avalik PGP-võti (kui on).

Swedbank töötleb teie esitatud isikuandmeid selleks, et teavitada teid nende turvaaukude analüüsist ja parandamisest, millest te meile teada andsite, ning et võtta teiega vajaduse korral ühendust esitatud teabe kontrollimiseks. Lisateavet Swedbanki isikuandmete töötlemise protseduuri kohta leiate siit.

Millest teatada?

Võite teatada turvaaukudest, mille olete avastanud ükskõik millisest meie teenusest. Turvaaugud on näiteks murdskriptimine, krüpteerimisvead või loogiliste juhtelementide turvalisust mõjutavad vead. Turvaaukudest teatamise võimalus ei ole mõeldud teistest loogikavigadest või tekstides esinevatest vigadest teatamiseks ega meie teenuste turvalisuse vms kohta küsimuste esitamiseks.

Mida Swedbank pärast teate saamist teeb?

Saadame kinnituse, et oleme teie kirjelduse kätte saanud, hoiame teid probleemi lahendamisega kursis ja teatame teile, kui probleem on lahendatud. Me ei maksa turvaaukudest teatamise eest tasu.

Mida me teilt eeldame?

Nii meie kui ka meie klientide turvalisuse tagamiseks on oluline, et te järgiksite häid tavasid. See tähendab järgmist.

 • Te ei kasuta turvaauku selleks, et pääseda ligi või üritate pääseda ligi andmetele, mis ei kuulu teile.
 • Te ei kasuta turvaauku selleks, et eemaldada või muuta andmeid.
 • Te ei mõjuta meie teenuste kättesaadavust.
 • Te annate meile võimaluse teatatud turvaauk parandada, enne kui selle avalikustate.

Kas saate esitada anonüümse teate?

Jah, kuid sellisel juhul ei saa me teile vastata ega teid probleemi lahendamisega kursis hoida.

PGP võti

Kasutage PGP võtit , kui soovite saata meile krüpteeritud e-kirja. PGP võtme kasutamine ei ole kohustuslik.

Võtme ID: 0x0AD6CCAF

Kontrollkood: 2D14 4030 6D4B 68C3 F286 3AC6 333B E8E4 0AD6 CCAF

Meie äriklientide lood

Tutvuge erinevate võimalustega investeeringute ja käibevahendite finantseerimiseks.

Lai valik makseterminale igale müügikohale – leiame koos sobivaima.

Broneerige oma ettevõttele meie spetsialistidega kohtumiseks aeg internetipangas.

E-poodlemine on tulnud, et jääda. Pakume mugavaid lahendusi veebimaksete seadistamiseks.

Broneerin aja esinduses

Kasulikud lingid

Oleme teie jaoks olemas

Ärikliendi nõustamiskeskus

Swedbank logo

Internet Exploreriga ei saa internetipanka avada.

Palun kasuta Google Chrome’i, Mozilla Firefoxi või Microsoft Edge’i.

Alates 23. märtsist ei ole võimalik Internet Exploreri veebibrauseri kaudu Swedbanki internetipanka avada.

Internet Exploreri kaudu ei saa teha ega kinnitada Swedbanki makseid ka teistel veebilehtedel.

Soovitame kasutada Internet Exploreri asemel Google Chrome’i, Mozilla Firefoxi või Microsoft Edge’i uusimat versiooni. Nende seadistamise juhendid leiad siit.

С 23.03.2021 Интернет-банк Swedbank недоступен в браузере Internet Explorer.

С помощью Internet Explorer невозможно авторизоваться или осуществлять платежи через Swedbank на сторонних веб-страницах.

Вместо браузера Internet Explorer мы рекомендуем использовать браузеры Google Chrome, Mozilla Firefox или Microsoft Edge. Инструкции по установке упомянутых браузеров можно найти здесь.

From 23.03.2021 Swedbank Internet Bank and Banklink is no longer available using Internet Explorer browser.

It is not possible to authorize or make payments from Swedbank on other web pages using Internet Explorer.

Instead, we suggest using Google Chrome, Mozilla Firefox or the newest version of Microsoft Edge. To find out how to install the suggested browsers, please click here.

Klienditugi - Инфо и помощь - Customer service: +372 6 310 310

Swedbank
 • Teie operatsioonsüsteem ja veebilehitseja ei ole kaasaegne ega toetatud Swedbank internetipanga poolt. Palun uuendage oma operatsioonsüsteem ja veebilehitseja või pöörduge vastava IT tehnilise spetsialisti poole.
 • The operating system of your device & your browser are too outdated to be supported by Swedbank Internet Bank. Please, update the operating system & browser or turn to IT specialist for technical help.
 • Ваш браузер или операционная система недостаточно современны для использования в интернет банке Swedbank. Пожалуйста обновите операционную систему и браузер или обратитесь за технической помощью к ИТ специалисту.

Oled internetipangast välja logitud

Turvaliseks lahkumiseks sulge brauseri aken. Kui soovid jätkata, logi palun uuesti sisse.