Maksete kogumine

 • Kaardimaksete vastuvõtmine

  Kaardimaksete vastuvõtmine suurendab ettevõtte käivet ning muudab kliendiga arveldamise turvaliseks. Kaupmeheni jõuab kaarditehingutelt saadud raha kiiresti ning mugavalt. Kaardimaksete vastuvõtmiseks vajaliku terminali saate rentida või osta Swedbankist. Samuti pakub Swedbank kaardimaksete vastuvõtmiseks tasuta koolitusi.

  Lähemalt
 • E-arve

  Elektrooniline arve on mugav teenus, mille kasutamine võimaldab ettevõttel vähendada arvete käitlemisele kuluvat aega ja raha. E-arve sobib ettevõttele, kelle klientidest suur osa kasutab meeleldi internetipanka ja eelistab saada paberarvete asemel elektroonilisi arveid. E-arve teenusega saavad ettevõtte kliendid sõlmida arvete tasumiseks e-arve püsimakse lepingu, mille põhjal teostab pank saabunud arvete alusel ülekanded. Arvete automaatse tasumise võimalus lubab ettevõttel oma laekumisi hästi planeerida. E-arvena saab saata: müügiarvet, kreeditarvet, arve-saatelehte, ettemaksuarvet jne.

  Lähemalt
 • Elektrooniline kaubandus

  E-kaubandus võimaldab Teil oma äri lihtsamalt laiendada – e-kaubanduse makselahendus ei tunne riigipiire. E-kaubanduse makselahenduse kasutamiseks on vaja turvalist veebilehte ning e-poodi, samuti hästi töötavat süsteemi klientidele kauba kättetoimetamiseks.

  Internetis kauplemine on lihtne ja turvaline, kui pakute oma klientidele võimalust tasuda kaupade ja teenuste eest Pangalingi kaudu.

  Lähemalt

Uudised