Sularaha töötlemine

Cash

Sularaha kasutamine aina väheneb ning üha enam leiavad kasutust elektroonilised kanalid

Lisaks ebamugavusele toob sularaha käsitlemine tänapäeval endaga kaasa kõrge turvariski ning eksimise võimaluse arveldamisel. Seepärast soovitame ettevõtetel esimese valikuna kaaluda elektroonilisi maksete kogumise lahendusi nagu:

Sularahavedu

Kui ettevõtte tegevuse käigus tekib sularaha, siis selle turvaliseks ja kiireks pangakontole toimetamiseks on erinevaid võimalusi. Teie ettevõtte jaoks sobivaim lahendus sõltub peamiselt sularaha käibe suurusest ja ettevõtte asukohast. Kui Teie ettevõtte sularahakäibed ületavad 5000 eurot kuus või tegevuskoha läheduses puudub sularaha sissemakse automaat, soovitame Teil usaldada sularahavedu oma ala professionaalidele. Eestis pakub professionaalset sularahaveo teenust AS G4S Eesti, kes transpordib Teie raha kõige kõrgemaid turvameetmeid järgides. Saadetised liiguvad erivarustusega autodes ning spetsiaalse väljaõppe saanud inkassaatorite valvsa pilgu all. Kvaliteetse ja turvalise sularahaveo teenuse kasutuselevõtt on õige valik, kui soovite hoida kokku oma ettevõtte aega ja raha ning maandada töötajate turvalisusega seotud riske.

AS G4S Eesti transpordib ja töötleb suurema osa Eestis ringlevast sularahast. Pikaajaline töökogemus aastast 1997, suur autopark ja kolm rahatöötlemiskeskust üle Eesti tagavad Teie ettevõtte raha kiire ja turvalise jõudmise arvelduskontole. Palun küsige oma ettevõttele personaalset pakkumist: www.g4s.ee/sularaha-vedu.

Sularaha sissemakse automaat

Swedbank’il on kõige ulatuslikum sularahaautomaatide võrgustik. Sularaha sissemakse automaadi abil saate igal ajal oma ettevõtte kontole sularaha panna – seda sõltumata pangakontorite lahtiolekuajast. Sissemakse automaadi kasutamiseks on vajalik ettevõtte pangakaart. Kasutades sularaha sissemakse automaati, saate oma kontole tasuta sisse maksta kuni 5000 eurot kuus. Suurematele summadele kehtivad teenustasud. Sularaha sissemakse automaadid aktsepteerivad ainult euro rahatähti (5-500) ning korraga saab automaati sisestada kuni 100 rahatähte. Endale lähima sissemakse automaadi leiate siit.

Sularaha sissemakse pangakontoris

Sularaha saate oma kontole sisse maksta ka pangakontorites. Palun tutvuge sularahatehingute hinnakirjaga ning leidke endale lähim pangakontor siit.