Swedbankist

Swedbank on tänapäevane pank, mille juured on sügaval Rootsi hoiupankade ajaloos

  • Pakume lihtsasti kasutatavaid ja konkurentsivõimeliste hindadega finantsteenuseid, mille hulka kuuluvad hoiukontod, hüpoteegid, kindlustus, krediitkaardid, laenud, pensionid ja investeeringud eraisikutele, korporatiivklientidele ning organisatsioonidele.
  • Oleme klientide arvu poolest Rootsi suurim pank ning juhtpositsioonil ka oma teistel koduturgudel: Eestis, Lätis ja Leedus.
  • Toetame inimeste, ettevõtete ja ühiskonna arengut. Aitame kaasa sellele, et inimeste ja ettevõtete rahaasjad oleksid pikaajaliselt korras.
  • Swedbank – beyond financial growth.

Oleme avatud ja hooliv pank

Meie klientide hulgas on 7,2 miljonit eraisikut ning enam kui 574 000 ettevõtet ja organisatsiooni. Tänu sellele oleme klientide arvu poolest Rootsi suurim pank ning juhtpositsioonil ka oma teistel koduturgudel: Eestis, Lätis ja Leedus. Suurpangana on Swedbank finantssüsteemi oluline osa ja meil on kohalikes kogukondades tähtis roll. Oleme pühendunud sellele, et aidata oma klientidel, aktsionäridel ja ühiskonnal tervikuna säilitada mõistlikku ja jätkusuutlikku finantsseisundit.

Teeme kõvasti tööd, et arendada ja hoida oma klientidega lähedasi ning pikaajalisi suhteid. Seetõttu on Swedbankil ulatuslik jaevõrgustik ning hästi välja arendatud telefoni-, interneti- ja mobiiliteenused.

Swedbankil on tugev bilanss, mis peab vastu majanduskeskkonna kõikumistele. Riskide hindamine ja juhtimine kuulub meie igapäevatöö juurde. Suudame riske hajutada, kuna meil on suur kliendibaas, mis koosneb eraisikutest ja paljudes eri valdkondades tegutsevatest ettevõtetest, ning jätkusuutlik hoiuste ja laenude tasakaal koduturgudel.

Swedbanki töötajad hoiavad alal panga väärtusi: lihtsust, avatust ja hoolivust. Igapäevategevuses tähendab see muu hulgas, et meie teenused ja nõuanded peavad olema kõigile mõistetavad ning et me peame oma lubadustest kinni.

Vaata edasi

Meie ajalugu

Swedbanki juured ulatuvad Rootsi hoiupankadeni, mille ajalugu ulatub tagasi aastasse 1820. Algusest peale oleme keskendunud tihedale koostööle oma klientide ja kohaliku kogukonnaga.

Swedbanki grupi pressikeskus

Pressikeskusest leiab värsket infot Swedbanki grupi kohta. Uudised on esitatud pressiteadete, raportite, videote, blogi sissekannete ja presentatsioonide kujul.

Kasulikud lingid