Swedbankist

phoneBegin
Swedbankist

Swedbank on tänapäevane pank, mille juured on sügaval Rootsi hoiupankade ajaloos. Oleme avatud ja hooliv pank, mille klientide hulgas on 7,8 miljonit eraisikut ning enam kui 600 000 ettevõtet ja organisatsiooni.

Tänu sellele oleme klientide arvu poolest Rootsi suurim pank ning juhtpositsioonil ka oma teistel koduturgudel: Eestis, Lätis ja Leedus. Suurpangana on Swedbank finantssüsteemi oluline osa ja meil on kohalikes kogukondades tähtis roll. Oleme pühendunud sellele, et aidata oma klientidel, aktsionäridel ja ühiskonnal tervikuna säilitada mõistlikku ja jätkusuutlikku finantsseisundit.

Teeme kõvasti tööd, et arendada ja hoida oma klientidega lähedasi ning pikaajalisi suhteid. Seetõttu on Swedbankil ulatuslik jaevõrgustik ning hästi välja arendatud telefoni-, interneti- ja mobiiliteenused.

Swedbankil on tugev bilanss, mis peab vastu majanduskeskkonna kõikumistele. Riskide hindamine ja juhtimine kuulub meie igapäevatöö juurde. Suudame riske hajutada, kuna meil on suur kliendibaas, mis koosneb eraisikutest ja paljudes eri valdkondades tegutsevatest ettevõtetest, ning jätkusuutlik hoiuste ja laenude tasakaal koduturgudel.

Swedbanki töötajad hoiavad alal panga väärtusi: lihtsust, avatust ja hoolivust. Igapäevategevuses tähendab see muu hulgas, et meie teenused ja nõuanded peavad olema kõigile mõistetavad ning et me peame oma lubadustest kinni.

Vaata edasi

Rohkem infot Swedbankist

„Meie ajalugu on oluline. Meie ajalugu on ühtlasi loomulik osa meie tulevikust. Tutvu meie ajalooga.

Meie ajalugu

Swedbanki grupi pressikeskus

Pressikeskusest leiab värsket infot Swedbanki grupi kohta. Uudised on esitatud pressiteadete, raportite, videote, blogi sissekannete ja presentatsioonide kujul.

Pressikeskusesse

Swedbankist lühidalt

Eesti
Inglise
Vene

Finantsinfo

Presentatsioon Swedbankist (Eng) Investorsuhted (Eng)

Swedbank maailmas

map