Auhinnad ja edetabelikohad

Auhinnad ja edetabelikohad

Auhinnad ja edetabelikohad 2011 - 2016

Swedbank on aastate jooksul pälvinud mitmeid auhindu, tiitleid ja tunnustusi. Allpool on ülevaade lähiaastatel saadud tiitlitest.

Auhinnad ja edetabelikohad 2016. aastal

 • Swedbank pälvis teise koha parima personaliprojekti konkursil

  Parima personaliprojekti konkursil sai Swedbank teise koha suvise tiimide heategevusalgatusega „Teeme koos suvel head!“.

 • Swedbank on meeldivaim bränd finantssektoris

  TNS Emori brändiuuringu kohaselt on Swedbank parim bränd finantssektoris.

Auhinnad ja edetabelikohad 2015. aastal

 • Swedbank on hinnatuim tööandja finantssektoris

  CV-Online küsitluse tulemustel on Swedbank hinnatuim tööandja finantssektoris.

 • Swedbank on taas Eesti kõige mainekam ettevõte

  TNS Emori poolt läbiviidud iga-aastase suurettevõtete tuntuse ja maine uuringu põhjal on Swedbank Eesti kõige mainekam ja tuntum suurettevõte.

 • Swedbank on meeldivaim bränd finantssektoris

  TNS Emori läbi viidud brändiuuringu kohaselt on Swedbank Eesti inimeste meeldivaim kaubamärk finantssektoris, üldpingereas on Swedbank meeldivuselt kolmas bränd.

 • Swedbanki privaatpangandus on taas Eesti parim

  Rahvusvaheline majandusajakiri Euromoney nimetas juba kolmandat aastat järjest Swedbanki parimaks privaatpanganduse teenuse pakkujaks Eestis.

 • Prototron sai aasta ettevõtluse edendajaks

  Prototron valiti konkurentsivõimelisemaks finantsvahendusettevõtteks ja aasta ettevõtluse arendajaks.

 • Swedbanki tunnustati heategevuse edendamise eest

  President Toomas Hendrik Ilves autasustas Swedbanki kui ettevõtet, mis on edendanud vabatahtlikku tegevust oma töötajate seas. Swedbank sai äramärgitud nii oma professionaalsete teadmiste jagamise eest Tagasi Kooli raames kui ka suvise töötajate heategevusürituse läbiviimise eest.

 • Swedbank on kõige konkurentsivõimelisem ettevõte finantssektoris

  Swedbank liigitati kõige konkurentsivõimelisemaks ettevõtteks Eesti finantssektoris. Edetabeli koostasid Eesti Kaubandus-Tööstuskoda ning Eesti Tööandjate Keskliit.

 • Swedbank pälvis CSR indeksi kuldtaseme märgise

  2015. aastal tunnustati Swedbanki CSR indeksi kuldtaseme märgisega. Vastutustundliku Ettevõtluse Indeks, mida koostab Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum, on Eestis tegutsevatele ettevõtetele mõeldud kõige põhjalikum vastutustundlikkuse-alane (CSR) hindamise vahend.

Auhinnad ja edetabelikohad 2014. aastal

 • Swedbanki privaatpangandus on Eesti parim

  Rahvusvaheline majandusajakiri Euromoney nimetas Swedbanki 2014. aasta parimaks privaatpanganduse teenuse pakkujaks Eestis ja Lätis.

 • Swedbank on meeldivaim bränd finantssektoris

  TNS Emori läbi viidud brändiuuringu kohaselt on Swedbank Eesti inimeste meeldivaim kaubamärk finantssektoris, üldpingereas on Swedbank meeldivuselt teine bränd.

 • Swedbank on kõige konkurentsivõimelisem ettevõte finantssektoris

  Swedbank liigitati kõige konkurentsivõimelisemaks ettevõtteks Eesti finantssektoris. Edetabeli koostasid Eesti Kaubandus-Tööstuskoda ning Eesti Tööandjate Keskliit.

 • Swedbanki Venemaa aktsiafond sai parima fondi tiitli

  Thomson Reutersi gruppi kuuluv Lipper fondiplatvorm nimetas Swedbanki Venemaa aktsiafondi parimaks fondiks.

 • Eesti Parima Teenindaja konkursi võitis Swedbanki töötaja

  Eesti Parimaks Teenindajaks 2014. aastal valiti Swedbanki Kuressaare kontori erakliendikonsultant Teele Adamson.

 • Swedbank pälvis CSR indeksi hõbetaseme märgise

  2014. aastal tunnustati Swedbanki CSR indeksi hõbetaseme märgisega.

  Vastutustundliku Ettevõtluse Indeks, mida koostab Vastutustundliku ettevõtluse Foorum, on Eestis tegutsevatele ettevõtetele mõeldud kõige põhjalikum vastutustundlikkuse-alane (CSR) hindamise vahend.

Auhinnad ja edetabelikohad 2013. aastal

 • Swedbank: kõige konkurentsivõimelisem ettevõte Eesti finantssektoris

  Swedbank liigitati kõige konkurentsivõimelisemaks ettevõtteks Eesti finantssektoris. Edetabeli koostasid Eesti Kaubandus-Tööstuskoda ning Eesti Tööandjate Keskliit.

 • Swedbank: kuuendat aastat järjest Eesti kõige mainekam ettevõte

  TNS Emori poolt läbiviidud iga-aastase suurettevõtete tuntuse ja maine uuringu põhjal on Swedbank kuuendat aastat järjest Eesti kõige mainekam suurettevõte, tänavu saavutas Swedbank viie aasta parima tulemuse.

 • Swedbank: parim kommunikatsioonimeeskond 2012

  Rootsi talendijuhtimisettevõte Hammer & Hanborg ja Rootsi Reklaamiettevõtete Liit tunnustasid Swedbanki juhte parima kommunikatsioonimeeskonna tiitliga. Parimaks tunnistati meeskond koosseisus Swedbanki tegevjuht Michael Wolf ning korporatiivsuhete juht Thomas Backteman.

 • „Tagasi kooli“ sai Avatud Eesti Fondi Koosmeele preemia

  Avatud Eesti Fond andis tänavuse Koosmeele preemia algatusele „Tagasi kooli“, mille strateegiline partner on Swedbank. „Tagasi kooli“ tunnistati preemia vääriliseks kui algatus, mis avardab piire, toob kokku eri elualasid, kogemusi ja põlvkondi ning aitab kujundada sidusat, avatud ja tarka Eestit.

 • Swedbank sai kultuurisõbraliku ettevõtte tunnustuse

  Kultuuriminister Rein Lang tunnustas 31. jaanuaril ettevõtteid, kes on pikaajaliselt toetanud eesti kultuuri. Ka Swedbank sai kultuurisõbraliku ettevõtte tunnustuse.

 • Euromoney nimetas Swedbanki Privaatpanganduse Eesti parimaks

  Rahvusvaheline majandusajakiri Euromoney nimetas Swedbanki 2013. aasta parimaks privaatpanganduse teenuse pakkujaks Eestis. Esikoha vääriliseks hindas Euromoney ka Swedbanki investeerimistoodete valikut.

Auhinnad ja edetabelikohad 2012. aastal

 • Eesti Terviserajad sai rahvusvahelise tunnustuse

  27. detsembril toimunud galaõhtul „Spordiaasta tähed“ pälvis SA Eesti Terviserajad Rahvusvahelise Olümpiakomitee (ROK) auhinna Sport ja keskkond. Eesti Terviserajad on kolme ettevõtte - Merko Ehitus, Eesti Energia ja Swedbanki algatus tervisespordi võimaluste loomiseks üle Eesti.

 • Swedbanki K3 pensionifond valiti Kesk- ja Ida-Euroopa parimaks

  Euroopa pensionivaldkonna tunnustatuim ajakiri Investmens & Pensions Europe nimetas Swedbanki pensionifondi K3 parimaks Kesk- ja Ida-Euroopas.

 • Swedbanki tunnustati vastutustundliku äritegevuse eest

  2012. aasta vastutustundliku ettevõtluse indeksi tulemuste kohaselt sai Swedbanki tegevus kõrgeima tunnustuse ehk kuldtaseme. Kokku said vatustustundliku ettevõtluse kvaliteedimärgise 33 ettevõtet.

 • Swedbanki ärikliendi mobiilipank valiti maailma parimaks

  Rahvusvaheline majandusajakiri Global Finance valis Swedbank Eesti ärikliendi mobiilipanga maailma parimaks. Rakendust hakkas Swedbank oma äriklientidele esimesena Eestis pakkuma möödunud aastast.

 • Aasta Tegu 2012 Eesti Pimedate Liidult

  Swedbanki tunnustati aasta teo tiitliga kõneliidese ja pimedatel nende käsitsemist hõlbustavate abivahendite paigaldamise eest panga sularahaautomaatidele. Aitäh tunnustuse eest Eesti Pimedate Liidule.

 • Swedbank on Tallinna koolitussõbralikum organisatsioon 2012

  Igal aastal valib Tallinn täiskasvanud õppija nädala (TÕN) raames välja aasta õppija, aasta koolitaja, aasta koolitussõbralik organisatsioon ja omavalitsus. Swedbank pälvis tänavu Tallinnalt aasta koolitussõbralikuma organisatsiooni tiitli.

 • Swedbank ja Swedbank Robur pälvisid auhinna heategevustoodete eest

  Swedbank pälvis kaks auhinda konkursil „The [profit for Non Profit] Award”. Teist aastat järjest nimetati Swedbank Robur Euroopa juhtivaks heategevusfondi pakkujaks heategevusfondi Swedbank Robur Humanfond eest ja Maailma Looduse Fondi (WWF) pangakaart sai pangakaartide kategoorias esimese koha. Konkurssi „The [profit for Non Profit] Awards” korraldab Axylia Conseil ning selle peaeesmärk on juhtida tähelepanu parimatele poolehoiu- ja heategevuslahendustele Euroopa turul.

 • Lätis on Swedbank maine pingereas teisel kohal, kuid pankade hulgas parim

  12. juunil tehti teatavaks 2012. aasta Läti ärialase maine pingerea tulemused. Swedbank saavutas üldises maine pingereas teise koha, mis oli kõigi Läti pankade seas parim tulemus. Samuti nimetati Swedbank parima mainega tööandjaks Lätis. 2004. aastal alustatud Läti ärialase maine pingerida on Porter Novelli ja äriajakirja Lietišķā Diena ühisprojekt.

 • Swedbanki rahaplaneerija valiti 2011. aastal Eesti parimaks pangandusteoks

  Eesti Pangaliidu korraldataval parima pangandusteo konkursil valis žürii Swedbanki rahaplaneerija 2011. aasta parimaks pangateenuseks.

 • Swedbank pälvis kuldstaatuse ja peresõbraliku ettevõtte tiitli jätkusuutlikkuse indeksis

  Swedbank pälvis 2012. aastal Läti jätkusuutlikkuse indeksi hindamisel kuldstaatuse. Samuti teenis Swedbank peresõbraliku ettevõtte tiitli, mida annab välja sotsiaalministeerium jätkusuutlikkuse indeksi alusel.

 • Swedbank on parima mainega ettevõte Eestis

  TNS Emori tehtud uuringu „Eesti suurettevõtete tuntus ja maine 2012” kohaselt on Swedbank Eesti kõige mainekam suurettevõte 2012. aastal. Juba viiendat aastat hoiab Swedbank maineliidri ja kõige tuntuma ettevõtte kohta Eesti suurettevõtete seas.

 • Swedbank on aktsiatuletisinstrumentide poolest parim

  Swedbank on TNS SIFO Prospera andmetel Rootsis kaubeldavate aktsiatuletisinstrumentide poolest esikohal. Uuring, mis põhineb 42 institutsiooniga tehtud intervjuudel, hõlmab 10 Põhjamaade ja 12 rahvusvahelist maaklerifirmat.

 • Leedu Swedbank pälvis vastutustundliku ettevõtte riikliku auhinna

  Leedu Swedbankile anti vastutustundliku ettevõtte auhind keskkonnakategoorias selle eest, et ta kaasab kliente ja tarnijaid säästva arengu valdkonda ning harib neid sel teemal. Varem on Swedbank saanud vastutustundliku ettevõtte auhinna 2007., 2008. ja 2010. aastal.

Auhinnad ja edetabelikohad 2011. aastal

 • Swedbank pälvis Baltikumi aasta finantsnõustaja tiitli

  8. detsembril toimus Financial Timesi ja Mergermarketi viies iga-aastane Euroopa ühinemiste ja omandamiste autasustamine, kus tunnustati häid tulemusi korporatiiv-, erakapitali, pangandusõiguse ning ühinemiste ja ülevõtmistega seotud juriidilise pädevuse valdkonnas. Baltikumi aasta finantsnõustaja tiitli pälvis Swedbank Markets.

 • Swedbank nimetati taas kord Eesti kõige vastutustundlikumaks ettevõtteks

  Eesti ettevõtete vastutustundlikkuse indeksi järgi on Swedbank riigi kõige vastutustundlikum ettevõte. Mullu jäi Swedbank teiseks ja tunamullu jagas esimest kohta Tallinna Vesi AS-iga.

 • Swedbank on Folksami ettevõtete vastutustundlikkuse indeksi pingerea tipus

  Folksami ettevõtete vastutustundlikkuse indeks põhineb uuringul, mis käsitleb Rootsi börsiettevõtete avalikult teatavaks tehtud tööd keskkonna- ja inimõiguste valdkonnas. Tänavu pälvis Swedbank kõige keskkonnahoidlikuma ettevõtte tiitli.

 • Swedbank saab autasu riskiaruandluse eest

  Swedbank nimetati kõige selgema riskiaruandlusega Rootsi ettevõtteks. 14. oktoobril anti Stockholmis Ernst & Youngi iga-aastasel riskiteemalisel konverentsil Swedbankile riskide läbipaistvuse eest auhind „Risk Transparency Award”.

 • Swedbank: kõige konkurentsivõimelisem ettevõte Eesti finantssektoris

  Swedbank liigitati kõige konkurentsivõimelisemaks ettevõtteks Eesti finantssektoris. Edetabeli koostasid Eesti Kaubandus-Tööstuskoda ning Eesti Tööandjate Keskliit.

 • Autasu Swedbanki indeksvõlakirjadele

  Swedbanki indeksvõlakirjad võitsid ajakirjade Euromoney ja Structured Retail Products tehtud uuringus auhinna „Best Performance” (parim tootlus). Uuringus käsitleti riiklikke indeksvõlakirju, mis kaotavad kehtivuse 2010. aastal.

 • Swedbank nimetati Rootsi parimaks pangaks e-teenuste alal

  Turu-uuringufirma Eastbrook uuringu Finansbarometern kohaselt on Swedbank tänavu parim Rootsi pank e-teenuste alal.

 • Swedbank valiti Eesti kõige kliendisõbralikumaks pangaks

  Teist aastat tehtava TNS Emori uuringu järgi jagab Swedbank Eesti kõige kliendisõbralikumate suurettevõtete pingereas esikohta Nestega. Pingerea koostamise aluseks on kaks parameetrit: rahulolu ja soovituse suhtarvude keskväärtused kümnepunktiskaalal.

 • Euromoney nimetas Swedbanki parimaks pangaks Leedus ja Eestis

  Maailma juhtiv finantsturgude ajakiri Euromoney tegi teatavaks 2011. aasta parimad pangad. Swedbanki tunnustati kui parimat panka Eestis ja Leedus ning ta pälvis auhinna „Euromoney Awards for Excellence 2011”.

 • Swedbank - investorsuhete vallas parim

  Ajakiri IR Magazine tunnustas teist aastat järjest Swedbanki kui parimate investorsuhetega Rootsi firmat ning ka parimate investorsuhetega Euroopa pangandus- ja finantsettevõtet.

 • CFA Rootsi andis Anna Nilssonile ESG auhinna

  Swedbank Roburi jätkusuutlikkuse analüüsi osakonna juhatajale Anna Nilssonile anti atesteeritud finantsanalüütikute (CFA) auhind, mis on mõeldud isikule või organisatsioonile, kes annavad endast kõige enam, et suurendada teadlikkust ESG*-teemadest investeerimisel.

 • Swedbank Robur pälvis auhinna oma mittetulunduslike fondide eest

  12. mail anti Swedbank Roburile Euroopa juhtiva heategevusfondide pakkuja auhind ja ta saavutas konkursil „Profit for Non Profit Award” esikoha heategevusfondide kategoorias.

 • Swedbank nimetati Eesti parimaks pangaks

  Tuntud rahvusvaheline ajakiri Global Finance nimetas hiljuti Kesk- ja Ida-Euroopa turgude parimad pangad. Swedbank võitis selle tiitli Eestis ja Lätis.

 • Swedbanki keskkonnakoolitus on 2010. aastal Rootsi parim

  24. märtsil 2011. aastal sai Swedbanki keskkonnakoolitus „Keskkond ja jätkusuutlikkus” Rootsi õppeauhindade konkursil parima e-õppe kategoorias esikoha. Auhinna andsid välja e õppega tegelevate ettevõtete ja interaktiivse meedia liit Promise ja Swedish Learning Association, mis esindab pädevuse arendamise sektorit.

 • Swedbank nimetati tööandja brändinguga tegelevaks aasta ettevõtteks

  Swedbank nimetati Universum Communicationsi iga-aastasel üritusel „Universum Awards” tööandja brändinguga tegelevaks aasta ettevõtteks.