Liigu lehe põhisisu juurde
EraklientÄriklient
Tule meie kliendiks

Töötamine Swedbankis

Töökoht, kus tunned end koduselt

Swedbankis töötab üle 2500 inimese, igaüks meist on erinev ja eriline, oma rõõmude ja murede, hobide ja huvidega. Kuid meid kõiki ühendab üks – töökeskkond. Me soovime, et meil oleks tööl hea olla ja et meist hoolitaks, töötame siis parasjagu kontoris või kodukontoris. Oleme kui üks suur taru, kus mõnusa töökultuuri hoidmise taga on igaühe panus. Tule liitu meiega!

Meie tööpakkumised

Püsi meiega ühenduses: 

Praktika Swedbankis on suurepärane võimalus meiega koos kasvada ja areneda. Liitu meiega ja saa rohkem teada panga kui tööandja ja klientide heaks töötamise kohta.

Tehnoloogia ja andmed on oluline osa tulevikupangandusest. Selles valdkonnas on meil palju võimalusi.

Tutvu IT ja andmed valdkonnaga

Üheskoos loome parema homse

Meie töökultuuri iseloomustab avatus, lihtsus ja hoolivus, tööle pühendumine ja ühine panustamine.

Uuri lähemalt

Enesejuhtimine inspireerivas keskkonnas, kus saad leida endale sobivad väljakutsed.

Uuri lähemalt

Oleme kaasav, paindlikkust ja tasakaalu pakkuv tööandja.

Uuri lähemalt

Jagame omavahel teadmisi ja teeme koostööd – üheskoos oleme edukad.

Uuri lähemalt

Vaata meie väärtuspakkumist

Vastutus ja jätkusuutlikkus

Meie suurus ja ulatus nõuavad meilt suurt vastutust, kuid pakuvad ka suuri võimalusi ühiskonda panustada. Jätkusuutlikkus on meie jaoks oluline märksõna ja me integreerime jätkusuutliku majandusliku, sotsiaalse, keskkonnaalase ja eetilise mõtlemise kõigesse, mida teeme.

Vaata lähemalt

Meil on hea meel olla tunnustatud

Leia oma kirg

 • Loo enam kui 7 miljoni kliendi ja poole miljoni ettevõtte panganduskogemust.
 • Mõjuta ühiskonna arengut meie neljal koduturul - Rootsis, Eestis, Lätis ja Leedus.
 • Tee koostööd ja suhtle pea 15 000 kolleegiga.
 • Arenda ennast, leides väljakutseid, mis sind inspireerivad.

IT, andmeteadus, ärianalüütika, tehisintellekt ja kasutajakogemuse (UX) disain on osa tulevikupangandusest. Me arendame digilahendusi, et luua väärtust oma klientidele.

Tööpakkumised selles valdkonnas

Meie eesmärk on hoida ja sälitada madalat riski kõikides oma äritegevuse aspektides. Hoolitseme selle eest, et vastaksime nõuetele, kohaneksime uute eeskirjade ja suurenenud infoturbega. See loob usaldust meie klientide, investorite ja järelvalve vahel.

Tööpakkumised selles valdkonnas

Igapäevapangandus, finantseerimine, investeerimine, kindlustus, ettevõtete pangandus. Oleme pank paljude jaoks ning nõustame iga päev kliente pakkudes neile asjakohast tuge ja teenust nii digitaalsete kui ka füüsiliste kanalite kaudu.

Tööpakkumised selles valdkonnas

Valmistame ette ja analüüsime finantsandmeid, et teha otsuseid, mis annavad väärtust nii meie klientidele kui ka organisatsioonile. Lisaks koostame finantsprognoosi pikaajaliseks äriarenduseks.

Tööpakkumised selles valdkonnas

Tuginedes meie klientide vajadustele ja individuaalsetele ootustele, tegeleme pidevalt tootepakkumiste arendamisega. Nii võimaldame oma klientidel teha jätkusuutlikke valikuid, mis on kohandatud kliendi konkreetsele olukorrale.

Tööpakkumised selles valdkonnas

Turundus, kommunikatsioon, infrastruktuur ja HR pakuvad tuge nii äri arendamisel kui ka jätkusuutliku kaubamärgi loomisel. Meie eesmärk on tagada, et töötajad tunneksid end väärtustatuna ja neil oleksid vajalikud tööriistad professionaalseks arenguks ja suurepäraseks töösoorituseks.

Tööpakkumised selles valdkonnas

Kandideeri

Leidsid suurepärase tööpakkumise? Saada meile avaldus läbi värbamisportaali. Võtame Sinuga hiljemalt kahe nädala jooksul pärast kandideerimistähtaja lõppu ühendust.

Tutvu meiega

Kõigi edasipääsenud kandidaatidega lepime kokku vestluse aja, kus saad rohkem teada meie ja töö kohta. Tavaliselt on meie värbamisprotsessis ka teine ja kolmas voor, mille raames soovime väljavalitud kandidaatidega kas veelkord vestelda, palume neil teha praktilise ülesande, tulla varjutama või muud sarnast. Anname tagasisidet kõigile kandidaatidele.

Liitu meiega

Kui oled osutunud väljavalituks ja kõik tingimused on mõlemale osapoolele sobivad, siis sõlmime Sinuga töölepingu ning ootame Sind enda meeskonda! Juhul, kui Sa ei ole osutunud valituks, siis julgustame Sind jälgima ka edasi meie töökuulutusi ja kandideerima Sulle huvi pakkuvale positsioonile.

Oleme alati otsimas talente, kellel on huvi luua parim kliendikogemus. Töötamine Swedbankis tähendab, et Sul on palju karjäärivõimalusi erinevates piirkondades ja riikides. Ootame kandideerima kõiki inimesi sõltumata nende soost, päritolust, usust või muudest veendumustest, vanusest, seksuaalsest identiteedist, orientatsioonist või erivajadusest.

Tutvu meie inimestega

Mari

Ärianalüütik

"Swedbank on suurepärane koht piiriülese töökogemuse jaoks, mis pakub huvitavaid väljakutseid ja pidevaid õppimisvõimalusi."

Priit

AML/KYC üksuse juht

"Swedbankis töötamine sisaldab palju toredaid aspekte – hulganisti professionaalseid kolleege, kellega koostööd teha, organisatsioon, mis hindab igat töötajat, ja võimalus olla osa ettevõttest, mis on kohalik turuliider ja juhib muutusi."

Karima

Tarkvarainsener

"Swedbank toetab naiste asetsemist juhtivatel positsioonidel ja tervitab eri kultuuriga inimesi."

Toomas

Koolitus- ja arendusekspert

"Swedbankis tunnen, et minu ja ka kõigi teiste arvamus loeb. Mul on vabadus katsetada, kartmata läbikukkumist."

Age

Investeerimisfondide juht

”Swedbankis on koos inimesed, kes päriselt tahavad elu paremaks muuta. Ja kui kuuled kliente uhkusega rääkimas, et nad on meiega, on see lihtsalt super!”

Reimo

Kliendihaldur

„Rõõm on töötada ettevõttes, mis on oma valdkonna teerajaja. Siin on fantastilised kolleegid ja toredad kliendid.“

Avatud, lihtne ja hooliv töökultuur

 • Meie töökultuur põhineb usaldusel, austusel ja meie väärtustel - avatud, lihtne ja hooliv.
 • Püüdleme selle poole, et meil oleksid juhid, kes pakuvad kolleegidele inspiratsiooni ja tuge.
 • Meie jaoks on tähtis anda panus ühiskonna arengusse, tegutseda vastutustundlikult ja jätkusuutlikult. Jätkusuutlik mõtlemine on lõimitud kõigesse, mida ette võtame.
 • Iga päev töötame selle nimel, et olla kaasav organisatsioon. Seisame mitmekesisuse ja võrdõiguslikkuse eest ning soovime, et kõik tunneksid, et nad on kaasatud, hinnatud, motiveeritud ja pühendunud üksteisele, meie visioonile ja klientidele.

Enesejuhtimine

 • Usume, et pidev õppimine ja areng hoiab meie töötajaid motiveeritud ja kaasatud ning aitab tugevdada ka kliendi väärtust.
 • Julgustame kõiki võtma vastutust enda arengu eest.
 • Meie rahvusvaheline tööturg pakub erinevaid karjääri- ja arenguvõimalusi.
 • Usaldame töötajaid leidma endale väljakutseid, mis arendavad neid soovitud suunas ja mis aitavad täita panga visiooni ning eesmärke ja suurendada klientide rahulolu.

Kaasav töökoht

 • Meil on kaasav ja jätkusuutlik töökeskkond ning püüdleme igapäevaelus paindlikkuse ja tasakaalu poole.
 • Usume, et võimalus mõjutada oma tööd ja parendada töökeskkonda, on meie töötajate jaoks oluline.
 • See aitab kõigil olla efektiivne - luua endale sobivad tingimused tööks ja pikaajaliseks heaoluks.

Edukad üheskoos

 • Meie jaoks on oluline koostöö. Jagame teadmisi ja õpime üksteiselt, et kasvada ettevõttena, üksikisikutena ja luua klientidele väärtust.
 • Soovime, et kõik saavutaksid oma potentsiaali.
 • Tunnustame töötajate saavutusi, mis on kooskõlas meie visiooni ja väärtustega.
Swedbank logo

Internet Exploreriga ei saa internetipanka avada.

Palun kasuta Google Chrome’i, Mozilla Firefoxi või Microsoft Edge’i.

Alates 23. märtsist ei ole võimalik Internet Exploreri veebibrauseri kaudu Swedbanki internetipanka avada.

Internet Exploreri kaudu ei saa teha ega kinnitada Swedbanki makseid ka teistel veebilehtedel.

Soovitame kasutada Internet Exploreri asemel Google Chrome’i, Mozilla Firefoxi või Microsoft Edge’i uusimat versiooni. Nende seadistamise juhendid leiad siit.

С 23.03.2021 Интернет-банк Swedbank недоступен в браузере Internet Explorer.

С помощью Internet Explorer невозможно авторизоваться или осуществлять платежи через Swedbank на сторонних веб-страницах.

Вместо браузера Internet Explorer мы рекомендуем использовать браузеры Google Chrome, Mozilla Firefox или Microsoft Edge. Инструкции по установке упомянутых браузеров можно найти здесь.

From 23.03.2021 Swedbank Internet Bank and Banklink is no longer available using Internet Explorer browser.

It is not possible to authorize or make payments from Swedbank on other web pages using Internet Explorer.

Instead, we suggest using Google Chrome, Mozilla Firefox or the newest version of Microsoft Edge. To find out how to install the suggested browsers, please click here.

Klienditugi - Инфо и помощь - Customer service: +372 6 310 310

Swedbank
 • Teie operatsioonsüsteem ja veebilehitseja ei ole kaasaegne ega toetatud Swedbank internetipanga poolt. Palun uuendage oma operatsioonsüsteem ja veebilehitseja või pöörduge vastava IT tehnilise spetsialisti poole.
 • The operating system of your device & your browser are too outdated to be supported by Swedbank Internet Bank. Please, update the operating system & browser or turn to IT specialist for technical help.
 • Ваш браузер или операционная система недостаточно современны для использования в интернет банке Swedbank. Пожалуйста обновите операционную систему и браузер или обратитесь за технической помощью к ИТ специалисту.

Oled internetipangast välja logitud

Turvaliseks lahkumiseks sulge brauseri aken. Kui soovid jätkata, logi palun uuesti sisse.