Töötamine Swedbankis

Meile on peamiseks võtmesõnaks oma töötajate väärtustamine, sest kõik inimesed ootavad hoolimist, tunnustust, võimalusi olla kaasatud. Seetõttu on meile omane erinevuste austamine, mitmekesisust arvestav mõtteviis, paindlikkus töötamise aja ja koha suhtes, samuti karjäärieesmärkide saavutamise toetamine ja võimaluste pakkumine erialaseks arenguks. Finantsmaailm on muutumises ja see pakub põnevaid professionaalseid väljakutseid ning võimalusi arendada nii tudengeid kui ka oma töötajaid tulevikukompetentside vallas.

Oleme klientide, üksteise ja ühiskonna suhtes avatud, lihtsad ja hoolivad ning ootame enda juurde inimesi, kes neid väärtusi jagavad.

Ülle Matt
Personalijuht

Karjäärivõimalused

Pangas on lisaks tavapärastele finantserialade esindajatele ka palju teisi ametikohti – andmeteadlased, andmete modelleerijad, kasutajakogemuse disainerid, erinevate valdkondade projektijuhid, samuti juristid, turunduse-, personali- ja kommunikatsioonieksperdid. Leia enda jaoks põnev väljakutse ja kandideeri meie avatud tööpakkumiste lehel.

Vaatan vabu töökohti

Praktika- ja stipendiumiprogrammid

Soovime näha inimesi arenemas ja kasvamas üheskoos Swedbankiga, mistõttu on meie jaoks oluline panustada nii sisemise kui välise järelkasvu arendamisse. Ootame osalema nii tudengeid kui ka professionaale, kes soovivad pöörata oma karjääris uue lehekülje ja omandada tipptasemel teadmisi ja oskusi.

Kui Sa ei leidnud praeguste vakantside seast endale sobivat väljakutset, aga huvitud tööst või praktikast Swedbankis, siis tutvu meie valdkondadega allpool ja anna endast meile märku täites ära lühike ankeet.

 • igapäevapangandus
 • finantseerimine
 • investeerimine
 • kindlustus

Töökohad asuvad kõigis Eestimaa nurkades.

Pakub huvi? Anna endast märku!

 • kindlustus, liising, väärtpaberid
 • lepingute haldamine
 • arendusprojektide juhtimine või analüüs

Koostöö nii Eesti, teiste Baltikumi riikude kui ka Rootsi kolleegidega, mis annab Sulle võimaluse end proovile panna rahvusvahelises ja multikultuurses keskkonnas.

Pakub huvi? Anna endast märku!

 • andmeteadus
 • ärianalüütika ja andmete modelleerimine

Baltimaade üks suurimaid andmeaitasid võimaldab meil edendada masinõpet ja andmeteadust. Ärianalüütika ja andmeteadus on tulevikupanganduse valdkonnad, mis aitavad meil luua kliendile suuremat väärtust.

Pakub huvi? Anna endast märku!

 • rakendused
 • infrastruktuur
 • ärianalüütika

Swedbankis töötab ligikaudu 1500 IT-spetsialisti, kellest 500 paiknevad Eestis. Meie IT-üksused teevad tihedat koostööd äriüksustega töötades agiilsete metoodikate järgi.Rohkem infot võimalustest ITs leiad siit: www.swedbank.ee/techjobs.

Pakub huvi? Anna endast märku!

 • rahapesu ja terrorismi rahastamise tõkestamine
 • operatsiooni- ja krediidiriskid
 • vastavuskontroll ja siseaudit

Antud valdkond muutub üha põnevamaks ja väljakutseterohkemaks seoses uute regulatsioonide ja muudatustega finantsmaailmas.

Pakub huvi? Anna endast märku!

 • personalijuhtimine
 • turundus ja kommunikatsioon
 • juriidika

Hoolitseme, et kõik meie töötajad tunneksid end hästi väärtustatuna ning info meie toodete ja teenuste kohta jõuaks klientideni. Igapäevases pangatöös pakuvad tuge ka spetsialiseerunud juristid.

Pakub huvi? Anna endast märku!

 • Mõjutame suuri asju
  Loome üheskoos meie väärtustele - avatud, lihtne ja hooliv põhinevat kultuuri. Peame oluliseks ühiskonda panustamist, seda nii läbi kogukondliku heategevuse kui ka professionaalsete teadmiste jagamise. Oleme heategevusliku algatuse Annetame Aega üks alusepanijaid ja toetame Tagasi Kooli ettevõtmist, millest võtavad osa paljud meie töötajad.
 • Loome paindlikku töökeskkonda
  Seisame mitmekesisuse ja võrdsuse eest. Väärtustame paindlikkust nii tööaja, töökoha kui ka tööviisi osas, mis võimaldab Sul säilitada tasakaalu töö- ja isikliku elu vahel. Hoolime Sinu heaolust ja aitame Sul seda hoida erinevate tegevuste kaudu nagu tervisekontrollid, sportimisvõimalused, lisapuhkus, toetus isikliku elu sündmuste puhul jne.
 • Toetame Sinu arengut
  Kõik meie töötajad osalevad arenguvestlusel, kus koostöös juhiga pannakse paika ka individuaalne arenguplaan. Toetame Sinu arengut erinevate koolituste, arenguprogrammide, karjäärinõustamise, rotatsioonivõimaluse jne kaudu. Lisaks pakub töötamine rahvusvahelises ettevõttes mitmekülgseid arenguvõimalusi ja annab Sinu tööle suurema mõju.
 • Jagame Sinuga äriedu
  Pakume Sulle konkurentsivõimelist soodustuste paketti, mida vaadatakse regulaarselt üle. Samuti on Sul võimalus saada Swedbanki aktsionäriks aktsiapõhise tulemustasuprogrammi kaudu. Korraldame mitmeid ühisüritusi, kus hoiame töötajaid kursis ettevõtte käekäiguga, tunnustame töötajate saavutusi ja võimaldame Sul koos kolleegidega mõnusalt aega veeta.

Meil on hea meel, et meid on tunnustatud Eesti ühe parima tööandjana nii professionaalide kui ka tudengite poolt

Ootame kandideerima kõiki inimesi sõltumata nende soost, päritolust, usust või muudest veendumustest, vanusest, seksuaalsest identiteedist, orientatsioonist või erivajadusest. Peame oluliseks pideva kontakti hoidmist ning põhjaliku tagasiside andmist kõigile kandidaatidele värbamisprotsessis.

Saada meile oma kandideerimisavaldus läbi meie värbamisportaali EasyCruit (see on väga lihtne). Võtame Sinuga hiljemalt kahe nädala jooksul pärast kandideerimistähtaja lõppu uuesti ühendust.

Kõigi edasipääsenud kandidaatidega lepime kokku vestluse aja. Neile, kes seekord edasi ei pääsenud, anname kindlasti tagasisidet.

Üldiselt on meie värbamisprotsessis ka teine ja kolmas voor, mille raames soovime väljavalitud kandidaatidega kas veelkord vestelda või palume neil teha praktilise ülesande, tulla varjutama vms.

Juhul, kui sa ei ole osutunud valituks, siis julgustame Sind ikka jälgima meie töökuulutusi ja kandideerima Sulle huvi pakkuvale positsioonile.

Kui oled osutunud väljavalituks ja kõik tingimused on mõlemale osapoolele sobivad, siis sõlmime Sinuga töölepingu ning ootame Sind enda meeskonda!