Liigu lehe põhisisu juurde
EraklientÄriklient

Swedbanki Grupp

Oleme juhtiv pank paljude eraisikute ja ettevõtete jaoks

Oleme juhtiv pank paljude eraisikute ja ettevõtete jaoks: Swedbank teenindab umbes seitset miljonit eraklienti ja enam kui 500 000 äriklienti.

Kas soovid Swedbanki Grupi, meie ajaloo ja organisatsiooni kohta rohkem teada saada, lugeda pressiteateid ja tutvuda detailse finantsinformatsiooniga?

Kogu selle info leiad Swedbanki Grupi kodulehelt
  • Swedbanki koduturud on Rootsis, Eestis, Lätis ja Leedus. Meie ettevõtete panganduse teenused on kättesaadavad ka teistes Põhjamaades.
  • Pakume laia valikut laenude, maksete, hoiuste, investeeringute ja kindlustusega seotud finantsteenuseid. Teenindame ja nõustame nii lihtsamate kui ka keerukamate soovidega era- ning ärikliente.
  • Meie strateegia on olla kõigile kättesaadav täisteenuseid osutav pank, mille teenused ja tooted vastavad klientide ootustele. Samal ajal hoiame kulud kontrolli all ja riskid madalal. Meie visiooniks on toetada inimeste, ettevõtete ja ühiskonna kasvu ning arengut. Samal ajal aitame peredel ja ettevõtetel rahaasju mõistlikult ja jätkusuutlikult korraldada
  • Suure pangana oleme oluliseks osaks finantssüsteemist ning meil on oluline roll kohalikes kogukondades, kus tegutsevad meie kliendid. Keskendudes oma tegevuses ka keskkonna- ja sotsiaalsete riskide vähendamisele, panustame jätkusuutlikumate ettevõtete ja kogukondade arengusse. Meie jätkusuutlikkuse strateegia näeb ette jätkusuutlike teguviiside integreerimist meie põhiprotsessidesse: laenu- ja investeerimisotsuste tegemisse, hangete läbiviimisse ja maksevoogude juhtimisse.
  • Meie pühendumus sotsiaalsete küsimuste lahendamisele ulatub kaugele minevikku, Rootsi hoiupankadeni. Me pöörame peamiselt tähelepanu haridus-, ettevõtlus- ja innovatsioonialaste algatuste toetamisele.

Kui kahtlustad, et pangas esineb riske, eeskirjade eiramist vmt, saad sellest teada anda meie ettevõttesisese rikkumisest teavitamise (whistlebowing) protsessi kaudu.

Raporteeri siin

Oled internetipangast välja logitud!

Kui Sul on küsimusi või ettepanekuid, saada need meile pangateatega. Sinu arvamus on meile tähtis!

Turvaliseks lahkumiseks sulge kõik brauseri aknad!

Parimate soovidega
Swedbank