Liigu lehe põhisisu juurde
EraklientÄriklient

Annetuskeskkond

Annetuskeskkond „Ma armastan aidata“

2008. aastal lõid Heateo Sihtasutus ja Swedbank „Ma armastan aidata“ annetuskeskkonna, mis on tänaseks kasvanud suurimaks annetusi vahendavaks keskkonnaks Eestis.

Annetuskeskkonna eesmärk on edendada Eesti heategevuskultuuri – toome ühte keskkonda annetajate jaoks kokku usaldusväärsed ning mõjukad Eesti heategevusorganisatsioonid, kellel on võimalus seal oma tegevust tutvustada ning teenustasuta rahalisi annetusi koguda.

Varem Swedbanki veebilehel asunud keskkond on nüüdsel uuenenud kujul - www.armastanaidata.ee – organisatsioonidele ja annetajatele senisest avaram ning mugavam kohtumiskoht.

Uuenenud annetuskeskkonnas on esindatud ligi 40 organisatsiooni neljast erinevast tegevusvaldkonnast:

  • lapsed ja pered
  • tervis ja toimetulek
  • loomad ja looduskaitse
  • haridus ja võrdsed võimalused

Avasta ka Sina uus keskkond ja toeta usaldusväärseid ning mõjukaid organisatsioone!

Headus loob headust!

Positiivsed muutused algavad väikestest tegudest. Annetuskeskkond „Ma armastan aidata“ ühendab kõiki neid, kes usuvad, et igaühel meist on ühiskonnas täita oluline roll – olla toeks neile, kes vajavad abi. 2008. aastal koostöös Heateo Sihtasutusega loodud annetuskeskkond ühendab mõjukaid organisatsioone, kes aitavad edendada Eesti elu erinevates valdkondades. Kõik organisatsioonid on tugevad ja usaldusväärsed – see tagab, et Sinu annetus jõuab kindlalt abivajajateni. Annetamine on lihtne – vali endale südamelähedane projekt ning anneta raha või hoopis oma aega.

www.armastanaidata.ee

Oled internetipangast välja logitud!

Kui Sul on küsimusi või ettepanekuid, saada need meile pangateatega. Sinu arvamus on meile tähtis!

Turvaliseks lahkumiseks sulge kõik brauseri aknad!

Parimate soovidega
Swedbank