Ingelinvesteeringute meistriklass

Ingelinvesteeringute meistriklass on hea võimalus tutvuda iduettevõtetesse investeerimisega.

Registreeruda saab 3. aprillini.
Osalemine Swedbanki kliendile tasuta.

Registreerun
  • Ingelinvesteerijaks ei sünnita, vaid selleks kasvatakse. Kasvada on aga lihtsam koos kogenud teenäitajatega.
    Oleme Eesti äriingleid ühendava võrgustikuga EstBAN kokku pannud ingelinvesteeringute meistriklassi, mis on kasulik neile Swedbanki klientidele, kes on mõelnud iduettevõtetesse investeerimisele. Ikka selleks, et juba esimesed investeeringud õnnestuksid.
  • Meistriklassis saad osaleda kolmes koolitusprogrammis ning lisaks kolmeks kuuks tasuta EstBAN Angel Memberi staatuse. See annab Sulle ligipääsu EstBANi liikmetele mõeldud pitch-sündmustele, koolitustele ja kohtumistele.

Mis meistriklassis ees ootab?

  • Saad täpsemalt teada, kuidas iduettevõtetesse investeerimine päriselt käib.
  • Saad teada investeerimisega kaasnevatest riskidest ja võimalikest ohtudest.
  • Õpid trende tajuma ja ettevõtete väärtust hindama.
  • Omandad praktilisi ja tehnilisi oskusi esimesteks investeeringuteks.
  • Laiendad oma võrgustikku ja tutvud juba edukate investoritega.
  • Näed, kuidas raha kaasata soovivad iduettevõtted enda äriideid tutvustavad.
Aeg ja teema Sisu Esinejad
16. märts kell 14.00–16.00 EstBANi ja Swedbanki ingelinvesteeringute avaseminar Tartu Ülikooli Delta keskuses, Narva mnt 18 ja ülekanne veebis Kohtumine äriinglitega: kuidas alustada start-up investeeringutega? Andres Suimets, Swedbanki privaatpanganduse juht
Heidi Kakko, idufirmade ja kasvuettevõtete investor ja mentor
Lauri Antalainen, investor, mentor ja EstBANi juhatuse liige
Triin Preem, Swedbanki start-up-segmendi juht
Anu Oks, EstBANi tegevjuht
13. aprill kell 09.00–11.00 I meistriklass: Minu esimesed start-up-investeeringud Tallinnas (koht täpsustub) ja ülekanne veebis Portfelli ehitamine ja investeerimisstrateegia. Kuidas valida investeeritavaid ettevõtteid? Kuidas ehitada portfelli? Kust leida investeerivaid ettevõtteid? Millised on investeerimisstrateegiad ja kuidas jõuda exit'ini? Ivo Remmelg, EstBANi president emeritus, ettevõtja, investor ja autor.
20. aprill kell 17.00–19.00 EstBANi demopäev Tallinnas EstBAN April pitch event Investeerimisteemaline esineja, viis-kuus idufirmade esitlust, investor võrgustumine ja arutelud. Sündmus toimub inglise keeles!
3. mai kell 09.00–11.00 II meistriklass: kuidas hinnata start-up-ettevõtete väärtust? Tallinnas (koht täpsustub) ja ülekanne veebis Millised on ettevõtte väärtuse hindamise võimalused? Kuidas teha due diligence'i (finantsilist, juriidilist ja tehnilist)? Heidi Kakko - EstBANi liige, idufirmade ja kasvuettevõtete investor ja mentor.
10. mai kell 17.00–19.00 EstBANi demopäev Tallinnas EstBAN May pitch event Investeerimisteemaline esineja, viis-kuus idufirmade esitlust, investor võrgustumine ja arutelud. Sündmus toimub inglise keeles!
18. mai kell 09.00–11.00 III meistriklass: start-up-investeeringute juriidika Tallinnas (koht täpsustub) ja ülekanne veebis Millised on investeerimislepingud ja - meetodid? Vaatame lähemalt start-up-investeeringute lepinguid ja juriidilisi termineid ning tutvume intellektuaalomandi toimimise baasloogikaga. Peeter P. Mõtsküla, Triniti advokaadibüroo juhtivpartner, tegeleb intellektuaalomandi ja infotehnoloogia õigusega. Samuti nõustab ta start-up ja spin-off ettevõtete asutajaid ja investoreid.
24.–26. mai Latitude59 Tallinnas Kultuurikatlas, Põhja pst 27A Osalemine sooduskoodiga www.latitude59.ee
14. juuni kell 18.00–20.00 EstBAN start-up-demopäev ja hooaja lõpetamine Tallinnas EstBAN June pitch event Investeerimisteemaline esineja, viis-kuus idufirmade esitlust, investor võrgustumine ja arutelud. Sündmus toimub inglise keeles!

Heidi Kakko

Idufirmade ja kasvuettevõtete investor ja mentor, kellel on pikaajaline ettevõtete rahastamise ja ostu-müügitehingute kogemus.

Ivo Remmelg

EstBANi president emeritus, kogenud ingelinvestor, ettevõtja ja paljude tehingute juhtinvestor

Lauri Antalainen

EstBANi juhatuse liige, Digiwise’i asutaja ja kogenud investor

Peeter P. Mõtsküla

Triniti advokaadibüroo juhtivpartner, tegeleb intellektuaalomandi ja infotehnoloogiaõigusega. Samuti nõustab ta start-up ja spin-off ettevõtete asutajaid ja investoreid.

Triin Preem

Swedbanki start-up-segmendi juht

Anu Oks

EstBANi tegevjuht

Andres Suimets

Swedbanki privaatpanganduse juht

Osalemise info ja registreerimine

Ingelinvesteeringu meistriklassis on kohti vaid 35 osalejale. Nii saab iga osaleja koolituse läbida personaalselt ning noppida sellest teekonnast välja just endale kõige kasulikuma. Osalemine Swedbanki kliendile tasuta. Registreeruda saab 3. aprillini.

Registreerun meistriklassi

Meistriklassi korraldab Swedbank koostöös EstBANiga. Meistriklassi eesmärgiks ei ole anda konkreetseid investeerimissoovitusi, ega kutsuda iduettevõtetesse investeerima, vaid tutvustada investeerimisprotsessi üldisemalt. Swedbank ei ole seotud EstBAN liikmelisusega kaasnevate edasiste ürituste ega EstBANi poolt edastatavate investeerimisvõimaluste ja -teabega.