Rahaplaneerija

Rahaplaneerija on internetipanga keskkond Teie rahaasjade mugavaks korraldamiseks ja jälgimiseks.

Rahaplaneerijaga saate hetkega ülevaate oma rahalisest olukorrast, luua omale eelarveid, võtta kulud kontrolli alla ning kasutada oma raha paremini. Rahaplaneerija leiab Teie tehingutest automaatselt vajalikud andmed ja liigitab need kulu- ja tulugruppidesse. Nii saate oma tehingutest valitud perioodide kaupa väga hea ülevaate. Saad jälgida, mille peale ja kui palju raha kulub, lisaks võite igale kulugrupile seada limiidi, millest rohkem kulutada ei tohiks. Nii saate hiljem mugavalt eelarve täitmist jälgida.

Oma eelistuste seadistamine võtab mõne hetke ning edaspidi toimub kõik automaatselt.

Te ei ole veel Swedbanki klient?

Kui Te ei ole Swedbanki klient, siis kutsume Teid osa saama meie kõige laiemast kontori- ja sularahaautomaatide võrgust ning parimast internetipangast. Rahaplaneerija on seejärel ka Teile kättesaadav.

Palume Teie tagasisidet

Arendame Rahaplaneerijat pidevalt edasi. Selleks, et saaksime Teie rahaasjade planeerimise veelgi mugavamaks teha, ootame Teie tagasisidet. Kas Rahaplaneerijat on lihtne kasutada? Kas automaatselt grupeeritud tehingud on õigetes kulugruppides? Kas eesmärkide seadmine aitab Teid nendeni jõudmisel?

Saadan oma kommentaarid