Investeerimine, säästmine, pensionUuel aastal panen iga kuu ___ eurot kõrvale ___ ostmiseksKas oled juba teist aastat edasi lükanud jalgratta ostu? Unistad nädalavahetusest Pariisis? Nüüd on aeg oma täitmata jäänud uusaastalubadused teostada.

Alustan kogumist
 • Preemia väga tublide õpilaste vanematele. Koolifond+ haldustasu 25% soodsam!

  Preemia väga tublide õpilaste vanematele. Koolifond+ haldustasu 25% soodsam!

  Kui Teie lapse õppeaasta lõputunnistusel on vaid viied või nende seas ka üks neli, vähendame Koolifond+ haldustasu järgmiseks õppeaastaks 25% võrra. Arvesse lähevad ka käitumise ja hoolsuse hinne. Soodustuse saamiseks edastage tunnistus koos lepingu andmetega Swedbanki.

  Loen Koolifond+ kohta lähemalt
 • Kas tahaksite järgmine aasta tulumaksu rohkem tagasi saada?

  Kas tahaksite järgmine aasta tulumaksu rohkem tagasi saada?

  III samba sissemaksetelt tagastab riik tulumaksu 20%, soodustust saab maksetelt, mis on kuni 15% brutosissetulekust, kuid mitte rohkem kui 6000 € aastas.

  Vaatan lähemalt
 • Privaatportfell on suurepärane võimalus investeerida finantsturgudele, jättes investeerimisotsused oma ala asjatundjatele

  Privaatportfell on suurepärane võimalus investeerida finantsturgudele, jättes investeerimisotsused oma ala asjatundjatele

  Teie valite vastavalt oma eesmärkidele ning riskitaluvusele strateegia, meie valime strateegia sisu ja juhime seda aktiivselt.

  Loen lähemalt

Uudised

Küsige meie spetsialistilt

Nimi:*
E-post: *
Telefon:
Küsimus: