Investeerimine, säästmine, pension

Loosime 4 x 1000 € pensionilisa

Kõige kasulikum viis pikaajaliseks kogumiseks

 • Sissemaksetelt saate tagasi 20% tulumaksu*.
 • Makseid saate suurendada, vähendada või mõneks ajaks peatada.
 • Vajadusel saate kogutud raha ka välja võtta.

Kogumine III sambasse on oluline samm tuleviku kindlustamiseks. Tutvuge põhjalikult toote tingimustega või fondi prospektiga ja investeerimisega seotud riskidega. Oluline on koguda regulaarselt ja järjepidevalt.

NB! Kui kogute III sambasse regulaarselt, osalete 1000 € pensionilisa loosis. Tehke selle aasta sissemakse hiljemalt 27.12.2017.
Tutvun kampaania tingimustega.

 • Preemia väga tublide õpilaste vanematele. Koolifond+ haldustasu 25% soodsam!

  Kui Teie lapse õppeaasta lõputunnistusel on vaid viied või nende seas ka üks neli, vähendame Koolifond+ haldustasu järgmiseks õppeaastaks 25% võrra. Arvesse lähevad ka käitumise ja hoolsuse hinne. Soodustuse saamiseks edastage tunnistus koos lepingu andmetega Swedbanki.

  Loen Koolifond+ kohta lähemalt
 • Kas tahaksite järgmine aasta tulumaksu rohkem tagasi saada?

  III samba sissemaksetelt tagastab riik tulumaksu 20%, soodustust saab maksetelt, mis on kuni 15% brutosissetulekust, kuid mitte rohkem kui 6000 € aastas.

  Vaatan lähemalt
 • Privaatportfell on suurepärane võimalus investeerida finantsturgudele, jättes investeerimisotsused oma ala asjatundjatele

  Teie valite vastavalt oma eesmärkidele ning riskitaluvusele strateegia, meie valime strateegia sisu ja juhime seda aktiivselt.

  Loen lähemalt

Uudised

Küsige meie spetsialistilt

Nimi:*
E-post: *
Telefon:
Küsimus: