Privaatportfell

Privaatportfell on mõeldud inimestele, kes hindavad raha investeerimisel oma aega ja mugavust

Privaatportfell sobib Teile, kui soovite siseneda finantsmaailma, kuid ei soovi ise iga päev investeerimisega tegeleda. Privaatportfelli lepingut sõlmides lepite kokku eesmärgid ning edasisi investeerimisotsuseid teevad oma ala professionaalid. Teid hoitakse pidevalt investeerimistulemustega kursis internetipanga vahendusel.

Eelistest lähemalt

  Lihtne viis investeerimiseks – strateegia valik vastavalt oma eesmärkidele ja riskitaluvusele

  Teie valite investeerimisstrateegia vastavalt oma eesmärkidele ja riskitaluvusele.
  Lähemalt

  Aktiivselt juhitud investeerimisstrateegiad

  Teie valite vastavalt oma vajadustele ning riskitaluvusele strateegia, meie valime strateegia sisu ja juhime seda aktiivselt.
  Lähemalt

  Paindlikkus raha paigutamisel

  Raha saab lepingusse paigutada iga kuu otsekorraldusega või vabalt valitud ajal ja summas. Samuti saate igal hetkel raha kasutusele võtta.
  Lähemalt

  Mugav investeeringute jälgimine internetipangas

  Põhjalik info lepingu kohta on internetipangas, kus lepingu omanikul jälgida oma lepingu tootlust, rahavoogude infot, osakute tehinguid ning teha lepingus muudatusi.
  Lähemalt

Hea teada

Maksustamine

Privaatportfelli sees teostatud varade ja strateegiate vahetustega maksuametile deklareerimise kohustust ei teki. Tulumaksukohustus tekib kasumiosale alles siis, kui lepingust võetakse välja suurem summa kui sinna on sisse makstud.

Elukindlustuslepingute maksustamine

Pärimine

Kui Privaatportfelli lepingus on määratud soodustatud isik, ei kuulu leping pärandvara hulka. Privaatportfelli omaniku surma korral makstakse kogu investeeringute väärtus välja lepingus eelnevalt kokkulepitud isikule. Kindlustus lisab investeeringute väärtusele veel 2%.

Agressiivse kasvu strateegia

Strateegia sobib kliendile, kellel on suurem finantsturgude kogemus, kes soovib investeerida pikaks tähtajaks (vähemalt 10 aastat), kelle eesmärk on saavutada maksimaalne vara kasv ja kes on nõus selle nimel palju riskima (aktsiainvesteeringutega võrreldav risk – suur hinna kõikumine ja oluline risk kaotada suur osa kapitalist).

Privaatportfelli kalkulaator

Kogumisperiood
aastat
Kuumakse
Valige endale sobiv strateegia
  Positiivne prognoos Nullmäära prognoos Negatiivne prognoos
Oodatav investeeringute väärtus kogumisperioodi lõppedes
Sissemaksed kokku
Nodokļu atmaksa
Alusvara oodatav tootlus ( ) % % %

Kas Teile meeldis meie lahendus? Kui olete vähemasti 18 aastane ning olete Swedbanki internetipanga kasutaja, võite lepingu sõlmida kohe!

Kalkulaatori arvutuste tulemusel kuvatavad näitajad ei ole garanteeritud ja need on selgitava iseloomuga ning põhinevad kalkulaatorisse sisestatud näitajate väärtusele. Juhime Teie tähelepanu asjaolule, et lepingu alusvara moodustavate finantsinstrumentide väärtus võib lepingu kehtivuse perioodil kasvada või kahaneda ning vastavalt võib kasvada või kahaneda ka lepingu kogumisreservi väärtus.

Kalkulaator kasutab näitajaid ja arvutusloogikat (plaanitud kindlustusmakse suurus, kogumisperioodi pikkus, eeldatav tootlus ja selle stsenaariumid), mis erinevad oluliselt kombineeritud jae- ja kindlustuspõhiste investeerimistoodete põhiteabele esitatud nõuetest. Kindlustustoote osas valiku tegemisel tutvuge palun toote Põhiteabedokumendi jaotises "Millised on riskid ja millist kasu ma saan" tootluse stsenaariumide tabelis toodud prognooside tulemustega.

 • Mis vahe on Fondiplaanil ja Privaatportfellil?

 • Miks on privaatportfellil viis stateegiat?

 • Kas mul on võimalik vahetada strateegiat ja millised kulud sellega kaasnevad?

 • Kui tihti vaadatakse üle strateegiate alusvarad, kui tihti neid muudetakse ja mille põhjal seda tehakse?

 • Kuidas on võimalik Privaatportfelli lepingut lõpetada ning millised on lepingu lõpetamise kulud?

 • Kui ma ei soovi Privaatportfelli enam regulaarselt raha paigutada, siis mida ma tegema pean?

 • Kas Privaatportfelliga saab ka oma elu kindlustada?

Privaatportfell on investeerimisriskiga elukindlustusleping. Enne lepingu sõlmimist tutvu lepingu tingimuste, hinnakirja ning lühiprospektiga kodulehel www.swedbank.ee. Investeerimisega seonduvate riskide loetelu on kirjeldatud lühiprospektis. Teenusepakkuja on Swedbank Life Insurance SE.

Strateegiate kuuülevaated

Küsige nõu

Nimi:*
E-post: *
Telefon:
Küsimus: