Fondi püsikorraldus

Fondi investeerides on oluline leida Teie eesmärgi ja riskitaluvusega sobiv fond. Selle otsuse tegemisel soovitame üle vaadata oma riskiprofiil.

Kogudes fondi läbi regulaarse investeerimise on võimalik vähendada fondiosakute väärtuse kõikumisest tulenevaid riske. Ka kogenud investoritel on väga raske tabada soodsaimat hetke fondi sisenemiseks ehk leida hetk, mil fondiosakute hinnad on madalaimad.

Regulaarse investeerimise korral saate võimaluse osta fondiosakuid nii turu kõrg- kui madalhetkedel, mis muudab keskmise ostuhinna üldjuhul soodsamaks kui ühekordseid paigutusi tehes. See aitab ka paremini vastu pidada fondiosakute hinnalangusele.

Fondi püsikorralduse korral hakkab pank regulaarselt (vastavalt Teie poolt valitud sagedusele) ostma Teie poolt määratud summa eest Teie valitud fondi osakuid. Regulaarse fondi püsikorraldusega on osakuid ka odavam osta, kuna teenustasu on 50% soodsam kui ühekordsete ostukorralduste puhul.

Kasulikud lingid

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kui jätkate veebilehe sirvimist või vajutate „Jah, nõustun“ ikooni, siis nõustute küpsiste kasutamisega. Teil on võimalik loobuda antud nõusolekust igal ajal, muutes kasutatava seadme seadistusi ja kustutades salvestatud küpsiseid. Tutvuge ka meie küpsiste kasutamise eeskirjaga.