Kaardikasko

Vali suurem kindlustunne igapäevaste finantskohustuste täitmisel

Vali suurem kindlustunne igapäevaste finantskohustuste täitmisel

 • Kaardikasko kindlustab Teie krediitkaardi tagasimaksed ootamatu töökohakaotuse või haiguse korral.
 • Kindlustusmakseid tasute ainult siis, kui olete krediitkaardi limiiti kasutanud.

Sõlmi leping

Mis on Kaardikasko?

 • Võite olla kindel, et kasutatud krediidilimiit saab tagasi makstud ootamatu töökohakaotuse või töövõimetuse korral.
 • Kaardikasko aitab krediitkaardiga seotud kohustusi täita, kui Te kaotate töö või jääte haiguslehele rohkem kui 30 päevaks haiguse või trauma tagajärjel.
 • Kindlustusmakseid tasutakse vaid juhul, kui krediidi limiiti on kasutatud.
 • Iga kuu makstakse hüvitist 5% kindlustusjuhtumi päevaks kasutatud krediidilimiidist kuni 11 kuud. Kui pärast 12. kuu lõppu olete endiselt töötu või töövõimetu, maksame Teile välja ülejäänud kasutatud krediidilimiidi.
 • Töötuse kaitse hakkab kehtima 90 päeva peale kindlustuslepingu jõustumist.

Näide: Rivo lugu

Rivo töötas ettevõttes müügijuhina. Tulevik tundus helge, sest palk tõotas tõusta ning Rivo kulutas julgemalt kui tavaliselt. Ühel päeval aga teatas direktor kahe ettevõtte liitumisest, millega seoses Rivo ametikoht koondati. Ainus hea asi oli halva mängu juures see, et Rivo oli sõlminud Kaardikasko lepingu. Rivo teatas kindlustusele töötuks jäämisest ning esitas vajalikud dokumendid.

Rivo kasutatud krediidilimiit oli päeval, mil talle koondamisest teatati, 500 eurot. Poliisile märgitud igakuise hüvitise suurus on 5%. 11 kuu jooksul hüvitab kindlustus talle 25 eurot kuus. Kui Rivo pole aasta jooksul endale uut töökohta leidnud, hüvitab kindlustus 12ndal kuul veel 225 eurot.

Tagab turvatunde

 • Kindlustuslepinguga on kaetud Teie krediitkaardi tagasimaksete kohustus töötuse ja töövõimetuse korral.
 • Pole vaja karta, et õnnetuse korral halveneb lisakohustuste tõttu Teie elukvaliteet või satute makseraskustesse. Juhul kui haiguse või õnnetuse tõttu on Teie sissetulekud tavapärasest väiksemad või puuduvad pärast töökaotust sootuks, ei pea Te muretsema, kuidas krediitkaardi makseid tasuda. Selle eest hoolitseb kindlustus.

Soodne ja muretu

 • Kindlustusmakseid tasute ainult, siis kui olete oma krediitkaarti kasutanud.
 • Kindlustusmakse suurus sõltub kasutatud krediidilimiidi summast kuu viimasel päeval. Tariif on alati sama: 0,55% kasutatud limiidist. Selle põhjal saate arvestada, kui suureks kujuneb järgmise kuu kindlustusmakse.
  Näide: Jaanuari lõpu seisuga olete krediitkaardilt kasutanud 100 eurot. Veebruari maksepäeval võetakse Teie kontolt kindlustusmaksena 55 euro senti.
 • Püsimaksega krediitkaardi puhul võetakse kindlustusmakse Teie kontolt maha püsimaksega samal päeval. Vaba tagasimaksega krediitkaardiga võetakse kindlustusmakse Teie kontolt maha intressimakse päeval.

Lihtne ja mugav

Kaardikasko võimaldab Teil oma krediitkaarti muretult kasutada.

Mida teha, kui on vaja krediidilimiiti hüvitada?

Igakuist hüvitist makstakse töövõimetuse või töötuse korral. Kui tekib vajadus krediidilimiidi hüvitamise järele, andke meile sellest teada.

Kindlustushüvituse arvestamine algab 30 päeva pärast seda, kui olete teatanud vajadusest hüvituse järele, ning Te olete endiselt haige või töötu. Esimene hüvitis makstakse välja 60 päeva pärast.

Iga kuu makstakse hüvitist 5% kindlustusjuhtumi päevaks kasutatud krediidilimiidist. Summa kantakse krediitkaardi kontole ning hüvitamise ajal ei ole võimalik krediitkaarti kasutada. Hüvitise maksmine lõpeb, kui asute taas tööle või saate terveks.

Kuidas kindlustusjuhtumi korral käituda?

Kui Teil on sõlmitud Kaardikasko leping ning peaksite kaotama töövõime või töö, teatage sellest meile kohe. Samuti andke kindlustusjuhtumi hüvitamise korral kohe teada, kui olete paranenud või asunud uuesti tööle.

Palume Teil enne lepingu sõlmimist hoolikalt tutvuda lepingu tingimustega ning vajaduse korral konsulteerida asjatundjaga.

Kontaktid

Kaardikaskot pakub Swedbank P&C Insurance AS.

  Kahjukäsitlus
 • 888 2111 (24h)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kui jätkate veebilehe sirvimist või vajutate „Jah, nõustun“ ikooni, siis nõustute küpsiste kasutamisega. Teil on võimalik loobuda antud nõusolekust igal ajal, muutes kasutatava seadme seadistusi ja kustutades salvestatud küpsiseid. Tutvuge ka meie küpsiste kasutamise eeskirjaga.