Kasko- ja liikluskindlustus

Swedbankist saad väga hea kaskokindlustuse!

 • Tasuta autoabi, kui oled autoga teele jäänud öösel või päeval, Eestis või mujal Euroopas.
 • Kindlustame autoklaasid omavastutuseta.
 • Kiire kahju käsitlemine. Hüvitamisotsuse teeme keskmiselt 3 tööpäeva jooksul.
 • Kuni 5-aastastele autodele garanteerime remondi korral originaalvaruosad.

Valige omale sobivaim kaskopakett

Kindlustuskaitse

Standardkasko

Eliitkasko

Soovituslik

Koguriskikindlustus    
Autoabi 24h    
Isiklike asjade kahjustumine või vargus  
Võtmete kahjustumine või
kadumine
 
Asendusauto Lisavalik Lisavalik
Transfeerkulu  
Õnnetusjuhtumikindlustus  
Uue auto kaitse    
Reisikatkestuskulud  
  Arvutan kindlustusmakse Arvutan kindlustusmakse

Mis on kaskokindlustus?

Kaskokindlustus on vabatahtlik kindlustus, mis aitab Teid sõiduki kõige levinumate kahjude korral olenemata süüdlasest või õnnetuse toimumise kohast. Kasko aitab lõhutud aknaklaasist kuni sõiduki varguse või hävimiseni.

Swedbank pakub oma klientidele Koguriskikindlustust. See korvab mistahes äkiliselt toimunud ettenägematu sündmuse poolt põhjustatud kahju (nt tulekahju, liiklusõnnetus, vandalism, loodusõnnetus, vargus ja rööv), mille tagajärjel saab kindlustatud ese kahjustada või hävib. Kindlustusjuhtumiks ei ole välistustes toodud sündmused.

 • Lepime kokku auto väärtuse ning märgime selle kindlustuspoliisile.
 • Tasuta autoabi Eestis ja kogu Euroopas.
 • Kindlustame klaasid ilma omavastutuseta.
 • Kaskokindlustuse hind ei lähe kallimaks, kui tasute aastase kindlustusperioodi eest kuumaksetega.
 • Kiire kahju käsitlemine.

Eelistest täpsemalt

Sammud kindlustamiseks

 1. Arvutage oma kindlustusmakse internetipangas. Kui kasutusalaks on takso, ühistranspordisõiduk, lühirendisõiduk, õppesõiduk või operatiivsõiduk, küsige kindlustuspakkumist.
 2. Tutvuge pakkumise ja kindlustustingimustega (PDF) ning vajadusel helistage varakindlustuse telefonil 888 1513.
 3. Sõlmige poliis, mis on Teile koheselt kättesaadav internetipangas.
 4. Vajadusel palume Teil hiljemalt 3 päeva jooksul edastada meile sõidukist fotod või teostada sõiduki ülevaatus. Sõiduki pildistamise juhend.

Pakume auto kindlustamiseks mugavaid ja mitmekülgseid lahendusi. Kaskokindlustuse eesmärk on vähendada ootamatuid kulusid juhul, kui auto saab kahjustada või varastatakse. Hoolitseme selle eest, et ebameeldiv kahjuolukord laheneks Teie jaoks võimalikult valutult ning kiiresti.

Tasuta maanteeabi Eestis ja kogu Euroopas

Autoga sõites võib ette tulla olukordi, kus jääte teele mõne tehnilise viperuse tõttu, kütus saab otsa enne tanklasse jõudmist, rehv läheb katki või on ilm nii külm, et auto lihtsalt ei käivitu. Kõikidele eliit- ja standardkasko klientidele on tagatud üle-Euroopaline maanteeabi. Teel olles tuleb vaid helistada numbrile (+372) 888 1888 ja abi saabub peatselt.

Hüvitame kõrgema väärtuse

Kaskokindlustusega võite olla kindel, et kahju korral on Teile tagatud õiglane kaitse ning väljamaksmisele läheb see summa, mille leppisime Teiega kokku lepingu sõlmimisel. Kui auto turuhind on enne kahjujuhtumit kõrgem kui lepingus kokkulepitud hind, hüvitame turuhinna. Teile hüvitatakse alati kahest väärtusest kõrgem - kas kindlustuslepingu sõlmimisel kokkulepitud auto väärtus või auto turuhind enne kahju toimumist.

Kuni 5-aastaste autode remont originaalvaruosadega

Kuni 5-aastaste autode remontimisel tagame valmistajatehase toodetud varuosade kasutamise. Kvaliteetsetele varuosadele laieneb valmistajatehase garantii ning Teie auto on ka pärast remonti nagu uus. Remonti teostatakse auto ametlikus esinduses.

Kiire kahju käsitlemine

Õnnetusjuhtumi korral on Teile oluline, et sõiduk saaks kiiresti remonditud või hüvitis väljamakstud. Anname oma kindlustustingimustes lubaduse teha otsus maksimaalselt 10 päeva jooksul, praktikas oleme seda teinud keskmiselt kahe päevaga.

Võimaldame valida sobiva maksegraafiku

Saate valida just Teile sobiva maksegraafiku. Võite tasuda nii aasta, poolaasta, kvartali kui ka kuu kaupa – kindlustusmakse suurus sellest ei sõltu. Swedbank Liisingu abil soetatud autodel on võimalik maksta kaskokindlustust koos liisingmaksetega.

Katame pukseerimiskulud

Kui autoga pole pärast kahjujuhtumit võimalik edasi sõita, vajate pukseerimisteenust. Katame mõistlikud ja põhjendatud pukseerimise ja teele tõstmise kulud. Pukseerimisteenuse korral omavastutus puudub.

Kindlustame klaasid ilma omavastutuseta

Kõige sagedamini saavad kahjustada auto klaasid. Remondime või vahetame Teie sõiduki klaasid ilma omavastutuseta. Kuni 3 aastat vanadele sõidukitele teeme seda originaalosadega.

Ei vähenda kahjujärgset kindlustussummat

Tagame, et kindlustuslepingu sõlmimisel kokkulepitud kindlustussumma kehtib Teie autole ka pärast kahju toimumist. Te ei pea tasuma täiendavat makset esialgse kindlustussumma taastamiseks.

Võimaldame lepingust taganeda

Kindlustuslepingu sõlmimisel ei jõua enamik klientidest kindlustustingimustega põhjalikult tutvuda, mistõttu kahju toimumisel võib selguda, et sõlmitud kindlustusleping ei vasta kliendi tegelikele vajadustele. Pakume võimalust kahe nädala jooksul pärast kindlustuslepingu sõlmimist kindlustustingimustega põhjalikult tutvuda, soovi korral täiendavat informatsiooni küsida ning vajaduse korral kindlustuslepingut muuta või sellest taganeda.

Kaitstud ka kerghaagis ja lisakomplekt rehve/velgesid

Sõidukiga koos on kindlustatud haakes olev kerghaagis. Haagis ei pea kuuluma kindlustusvõtjale (nt. rendihaagis). Lisakomplekt rehve ja/või velgesid on kaitstud varguse vastu, kui need asuvad lukustatud hoiukohas.

Alarmseadme olemasolu ei nõuta

Kaskokindlustuse lepingu sõlmimisel ei nõua me Teie sõidukil alarmseadme olemasolu. Samuti ei mõjuta selle puudumine kindlustusmakset ega ka hüvitise suurust kahjujuhtumi korral.

Kui sattusite liiklusõnnetusse, Teie sõiduk varastati või läks põlema, teatage sellest kohe:

politseile, kui
 • liiklusõnnetuses said kannatada inimesed või õnnetuse osapooled ei jõudnud õnnetuse põhjustaja osas kokkuleppele;
 • auto või selle osad on lõhutud, varastatud;
 • põhjustasite kahju, aga kahju saaja ei ole teada;
päästeametile, kui
 • tegemist on tulekahju, plahvatuse või muu avariiga (v.a liiklusõnnetus);
 • õnnetuse tõttu võib tekkida keskkonna reostus.

Seejärel teatage esimesel võimalusel kahjust Swedbanki kahjukäsitlusele või vajaduse korral paluge seda teha kellelgi teisel hiljemalt 3 päeva jooksul.

Peale liiklusõnnetust tuleb teil täita liiklusõnnetuse teade või fikseerida juhtumi asjaolud muul moel (nt fotod sündmuskohast või sündmuse kirjeldus tavalisel paberil, kui liiklusõnnetuse teatelehte pole käepärast). Kui Teie ei ole liiklusõnnetuses süüdi, saate pöörduda otse liiklusõnnetuse põhjustanud sõiduki kindlustusseltsi.

Kui liiklusõnnetuse süüdlase liikluskindlustus on vormistatud Swedbankis, siis andke hiljemalt 3 tööpäeva jooksul teada Swedbanki kahjukäsitlusele. Teise osapoole liikluskindlustuse kindlustusseltsi saate teada siin

Kahju hindamine

Sõltuvalt kahjujuhtumist saate meie kahjukäsitlejalt konkreetse tegevusjuhise. Juhul kui Teie auto on sõidukõlblik, soovitame lähimat kohta, kus tehakse auto ülevaatus ning saate täita kahjuteate ja hüvitamise avalduse. Auto ülevaatusel tehakse kindlaks auto vigastused ja kahju suurus.

Auto hävimise korral või juhul, kui Teie auto ei ole sõidukõlblik, vaatab meie kahjukäsitleja selle üle auto asukohas.

Auto ülevaatusele tuleb kaasa võtta juhiluba, auto tehniline pass, kindlustuspoliisid ning volikiri (olemasolul). Hüvitamisotsuse langetamise huvides võime küsida täiendavaid dokumente nagu seletuskiri, politseile esitatud avalduse koopia jm.

Auto remont

Pärast kahjuteate ja hüvitamise avalduse vastuvõtmist ning auto ülevaatamist vormistame hüvitamisotsuse ning väljastame remondiettevõttele tööde tegemiseks nõusoleku, seejärel lepib remondiettevõte Teiega kokku remondiaja.

Omavastutuse tasumine

Pärast remondi tegemist esitab remondiettevõte Teile arve omavastutuse tasumiseks. Auto varguse korral arvestatakse omavastutuse osa maha Teile tasumisele kuuluva hüvitise summast. Salongiklaaside parandamise ja vahetamise korral omavastutus puudub.

Palume Teil enne lepingu sõlmimist hoolikalt tutvuda lepingu tingimustega ning vajaduse korral konsulteerida asjatundjaga.

Kontaktid

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kui jätkate veebilehe sirvimist või vajutate „Jah, nõustun“ ikooni, siis nõustute küpsiste kasutamisega. Teil on võimalik loobuda antud nõusolekust igal ajal, muutes kasutatava seadme seadistusi ja kustutades salvestatud küpsiseid. Tutvuge ka meie küpsiste kasutamise eeskirjaga.