Liigu lehe põhisisu juurde
EraklientÄriklient

Kaskokindlustus

Üldandmed

Nimi*
Isikukood*
E-mail*
Telefon
Olen vastutav kasutaja*

Andmed auto kohta

Mark ja mudel*
Väljalaskeaasta*
Mootori võimsus*
 kW
Turuhind
Registreerimisnumber*

Lisainfo

Kommentaar

Vähem välistusi, laiem kaitse

Meie kaskoga saad:

 • koguriskikindlustuse, millega oled kaitstud väga paljude juhtumite eest;
 • 24h autoabi kõikjal Euroopas;
 • tasuda kindlustuse eest kuumaksetega ilma, et aastane maksumus sellest suureneks;
 • kindlustada ka oma elu ja isiklikud asjad, kui valid Eliitkasko.

Vali sobiv kaskokindlustus

Standardkasko

Eliitkasko

Koguriskikindlustus Koguriskikindlustusega on kaetud kahjud, mille on põhjustanud mis tahes ootamatu sündmus (liiklusõnnetus, sõiduki kokkupõrge metsloomaga, vandalism, tulekahju, loodusõnnetus, vargus, rööv jne), mille tagajärjel saab sõiduk kahjustada või hävib, v.a mõned tingimustes välja toodud välistused.
Lisavarustus Kindlustatud on ka sõidukile püsivalt kinnitatud lisavarustus (nt audiosüsteem, veljed, lisatuled) ja kerghaagis ilma koormata (täismassiga kuni 750 kg), katuseraam või -boks, ratta- või suusahoidja, lapse turvahäll või -tool, eemaldatav GPS-seade ja numbrimärk. Lisaks on kindlustatud ka lukustatud ruumis hoitav komplekt lisarehve ja -velgesid.
24 h autoabi kõikjal Euroopas Autoabi saad kasutada, kui Sa ei saa sõidukit tööle, rehv puruneb, kütus saab otsa, võtmed jäävad sõidukisse luku taha, satud liiklusõnnetusse või kui sõiduk läheb katki ja tuleb transportida remonditöökotta või hoiukohta. Autoabi on võimalik kasutada üle Euroopa, v.a Venemaal, Valgevenes, Ukrainas, Moldovas, Gruusias, Armeenias, Aserbaidžaanis ja Türgis.
Klaasid on kindlustatud omavastutuseta Kahjustada saanud klaasid, välispeeglite klaasid, katuseluugi ja panoraamkatuse saad parandada või välja vahetada omavastutuseta. Kuni kolm aastat vanade autode korral kasutame originaalvaruosi.
Isiklike esemete kahjustumise või varguse hüvitamine Kindlustus hüvitab Sulle kindlustusjuhtumi ajal sõidukis olnud ja kahjustada saanud või sõidukist varastatud esemed. Kindlustatud on ka sõidukile kinnitatud jalgrattad ja katuseboksis olevad asjad. Maksimaalne hüvitis on 1200 € ja omavastutus 50 €.
Võtmete kahjustumine või kaotus Kui peaksid kaotama sõiduki võtmed või alarmi kaugjuhtimispuldi, hüvitame Sulle uute võtmete ja puldi ümberkodeerimise kulu või lukkude vahetamise kulu (juhul kui ümberkodeerimine ei ole võimalik). Võtmete kaotamisel on omavastutus 50 €.
Transfeerkulu Kui saad sõidukiga ise remondikotta sõita, hüvitame sõidukiga töökojast tagasi sõitmise ja sõidukile järele minemise kulud (nt taksoarved). Ühe kindlustusjuhtumi kohta maksame hüvitist kuni 50 €.
Õnnetusjuhtumi kindlustus Sulle ja kaasreisijatele Kui Sina või kaassõitja saate kindlustusjuhtumi tagajärjel vigastada ja see põhjustab ühe aasta jooksul ajutise töövõimetuse, vähenenud või kaotatud töövõime või surma, maksame õnnetusjuhtumikindlustuse hüvitist. Kindlustussumma ühe inimese kohta on 10 000 €, ajutise töövõimetuse päevaraha 30 €.
Reisikatkestuse kaitse Kui ootamatu juhtumi (näiteks sõiduki tehnilise rikke, varguse või võtmete kadumise) tõttu ei ole võimalik reisi jätkata, hüvitame Sulle ja Sinu kaasreisijatele mõistlikud koju naasmise kulud. Kui samal päeval ei ole võimalik tagasi sõita, siis katame ka majutuskulud. Suurim võimalik hüvitis ühe reisikatkestuse kohta on Eestis 350 € ja välismaal 1000 €.
Asendusauto (valikuline) Kui autot ei ole võimalik kindlustusjuhtumi tõttu kasutada, hüvitame Sulle asendusauto rentimise või muud transpordikulud. Ühe kindlustusjuhtumi kohta on võimalik hüvitist saada kuni 30 päeva eest. Päevalimiidi (30 või 60 €) saad kindlustuslepingu sõlmimisel ise valida. Lisatasu eest Lisatasu eest
 

Kaskokindlustus tasub teha, kui soovid kaitsta end ootamatute kulude eest.

Kaskokindlustus on vabatahtlik sõidukikindlustus, millega hüvitatakse sõidukile tekkinud kahjud olenemata sellest, kes õnnetuse põhjustas.

Kaskokindlustuse saavad sõlmida kõik, olenemata juhi vanusest ja sõidukogemusest.

Me ei kindlusta sõidukeid, mis on vanemad kui 14 aastat.

Kaskokindlustus ei asenda liikluskindlustust. Veendu, et Sinu sõidukil on kehtiv liikluskindlustus või sõlmi see mugavalt internetipangas.

Pakume väga laia kaitsega koguriskikindlustust, mis aitab korvata kahjusid enamlevinud ootamatute sündmuste korral, näiteks:

 • liiklusõnnetus;
 • sõiduki kokkupõrge metsloomaga;
 • vandalism, vargus ja rööv;
 • tulekahju;
 • loodusõnnetus.

Sinu aastane kindlustusmakse ei sõltu sellest, millise maksegraafiku alusel otsustad selle eest tasuda. Maksa aasta või kuu kaupa, lõpphind jääb samaks.

Kindlustuse sõlmimisel lepime kokku sõiduki väärtuses. Nii saad õnnetuse korral lisakaitse juhuks, kui auto turuväärtus peaks vahepeal langema. Hüvitame alati kahest väärtusest kõrgema - kas poliisis kokkulepitud sõiduki väärtuse või turuhinna enne kahju tekkimist.

Kuni 5-aastaseid autosid remondime originaalvaruosadega.

Pärast lepingu sõlmimist:

 • Kui vaja, palume Sul saata sõidukist pildid.
 • Prindi välja liiklusõnnetusest teatamise blankett ja pane autosse, et avarii korral oleks see käepärast.
 • Salvesta telefoni autoabi number 888 2111, kuhu saad pöörduda ööpäevaringselt.
 • Enne välismaale sõitmist veendu, et kaskokindlustus kehtib ka riikides, kuhu sõidad. Kasko sõlmimisel saad valida kahe piirkonna vahel:
  • Euroopa;
  • Euroopa, v.a Venemaa, Valgevene, Ukraina, Moldova, Gruusia, Armeenia, Aserbaidžaan ja Türgi.
 • Arvuta kindlustusmakse internetipangas.
 • Kindlustuse eest saad tasuda kuu, kvartali või poolaasta kaupa. Hind seetõttu ei tõuse.
 • Esimese kindlustusmakse tasumisega on leping internetipangas sõlmitud.
 • Kindlustuskaitse hakkab kehtima päev pärast lepingu sõlmimist. Poliis on alati kättesaadav internetipangas.
 • Vajadusel palume Sul saata pärast lepingu sõlmimist 3 päeva jooksul meile sõidukist tehtud pildid või lasta sõiduk üle vaadata.
 • Sõiduk peab olema puhas ja pildistada tuleb päevavalguses.
 • Piltidel peab olema võimalik määratleda pildistamise kuupäeva.
 • Tee järgmised pildid:
  • diagonaalvaade auto esiosast, millel oleks näha auto esimene registrinumber;
  • diagonaalvaade auto tagaosast, millel oleks näha auto tagumine registrinumber;
  • salongifoto keskkonsoolist;
  • eraldi pildid kahjustustest, kui autol peaks neid olema.

document Pildistamise juhend

Kui oled kindel, et Häirekeskuse teavitamine ei ole vajalik, siis anna meile juhtunust esimesel võimalusel internetipangas teada.

 • Täida kahjuavaldus.
 • Pärast kahjuavalduse esitamist anname Sulle edasised juhised.

Kui vajad autoabi, helista numbril 888 2111 (24h).

Teatan kahjust

Helista Häirekeskusesse (112), kui:

 • inimesed on saanud viga;
 • te ei jõua kokkuleppele, kes õnnetuse põhjustas;
 • sõiduk või mõni selle osa on varastatud;
 • oled tekitanud kellelegi kahju, aga Sa ei tea, kes on sõiduki omanik;
 • tekkis tulekahju või toimus plahvatus;
 • võib tekkida keskkonnasaaste.

Liikluskindlustus tee mugavalt internetipangas. Maksa automaatselt kuu, kvartali või poolaasta kaupa. Hind sellest ei sõltu.

Kas soovid uut või kasutatud autot? Vaata oma võimalusi auto ostmiseks.

Kas osaled igapäevaselt liikluses? Elukindlustus toetab Sinu peret, kui Sina seda enam teha ei saa. Arvuta kalkulaatoriga kuumakse ja elukindlustuse summa, mis vastaks Sinu pere vajadustele.

Kontakt

Swedbank P&C Insurance AS

Kahjukäsitlus

 • Teatan kahjust
 • phone 888 2111 (24h)
 • Kindlustusjuhtumi korral teavita meid esimesel võimalusel või palu seda teha mõnel pereliikmel.

Autoabi

 • phone 888 2111 (24h)
 • Kui oled jäänud teele ja vajad abi, helista meie kahjukäsitluse numbrile. Meie kaskoga saad autoabi ööpäevaringselt kogu Euroopas.

Koguriskikindlustusega on kaetud kahjud, mille on põhjustanud mistahes ootamatu sündmus, v.a tingimustes kirjeldatud välistused. Erinevalt liikluskindlustusest saad kaskoga hüvitist ka siis, kui oled õnnetuse ise põhjustanud. Kasko kaitseb peamiste levinud sündmuste korral, mis võivad Sinu autoga juhtuda.

Näiteks: tulekahju, liiklusõnnetus (ka metsloomadega kokkupõrkel), vandalism, loodusõnnetused, vargus ja rööv.

Koguriskikindlustuse korral ei pea muretsema, mis on kindlustatud ja mis mitte. Lepingus on vaid mõned välistused (nt kui autoga sõitis õnnetuse ajal purjus juht või puudus juhil vastava kategooria juhiluba või kui auto varastati ja omanik ei teatanud sellest politseile).

document Tingimustest lähemalt

Läti, Leedu, Eesti, Albaania, Austria, Andorra, Valgevene, Belgia, Bosnia ja Hertsegoviina, Bulgaaria, Tšehhi Vabariik, Taani, Prantsusmaa, Küpros, Saksamaa, Kreeka, Horvaatia, Island, Itaalia, Iirimaa, Suurbritannia ja Põhja-Iiri Ühendkuningriik, Liechtenstein, Luksemburg, Makedoonia, Malta, Montenegro, Moldova, Monaco, Holland, Norra, Poola, Portugal, Rumeenia, Hispaania, Soome, Slovakkia, Sloveenia, Serbia, San Marino, Šveits, Ukraina, Ungari, Vatikan, Rootsi. Ainult Euroopa geograafiline osa: Venemaa, Kasahstan, Türgi, Armeenia, Gruusia, Aserbaidžaan

Swedbank logo

Internet Exploreriga ei saa internetipanka avada.

Palun kasuta Google Chrome’i, Mozilla Firefoxi või Microsoft Edge’i.

Alates 23. märtsist ei ole võimalik Internet Exploreri veebibrauseri kaudu Swedbanki internetipanka avada.

Internet Exploreri kaudu ei saa teha ega kinnitada Swedbanki makseid ka teistel veebilehtedel.

Soovitame kasutada Internet Exploreri asemel Google Chrome’i, Mozilla Firefoxi või Microsoft Edge’i uusimat versiooni. Nende seadistamise juhendid leiad siit.

С 23.03.2021 Интернет-банк Swedbank недоступен в браузере Internet Explorer.

С помощью Internet Explorer невозможно авторизоваться или осуществлять платежи через Swedbank на сторонних веб-страницах.

Вместо браузера Internet Explorer мы рекомендуем использовать браузеры Google Chrome, Mozilla Firefox или Microsoft Edge. Инструкции по установке упомянутых браузеров можно найти здесь.

From 23.03.2021 Swedbank Internet Bank and Banklink is no longer available using Internet Explorer browser.

It is not possible to authorize or make payments from Swedbank on other web pages using Internet Explorer.

Instead, we suggest using Google Chrome, Mozilla Firefox or the newest version of Microsoft Edge. To find out how to install the suggested browsers, please click here.

Klienditugi - Инфо и помощь - Customer service: +372 6 310 310

Swedbank
 • Teie operatsioonsüsteem ja veebilehitseja ei ole kaasaegne ega toetatud Swedbank internetipanga poolt. Palun uuendage oma operatsioonsüsteem ja veebilehitseja või pöörduge vastava IT tehnilise spetsialisti poole.
 • The operating system of your device & your browser are too outdated to be supported by Swedbank Internet Bank. Please, update the operating system & browser or turn to IT specialist for technical help.
 • Ваш браузер или операционная система недостаточно современны для использования в интернет банке Swedbank. Пожалуйста обновите операционную систему и браузер или обратитесь за технической помощью к ИТ специалисту.

Oled internetipangast välja logitud!

Kui Sul on küsimusi või ettepanekuid, saada need meile pangateatega. Sinu arvamus on meile tähtis!

Turvaliseks lahkumiseks sulge kõik brauseri aknad!

Parimate soovidega
Swedbank