phoneBegin
Hea klient! Täna öösel ajavahemikus 00.00-06.30 võib Swedbanki internetipanga töös esineda häireid. Palume vabandust võimalike ebamugavuste pärast ning soovitame planeerida internetipanga kasutamist hooldustööde välisel ajal.
Ööpäevaringselt on võimalik infot saada Swedbanki Nõustamiskeskuse telefonil 6 310 310.
Hea klient! Seoses iga-aastaste plaanipäraste hooldustöödega võib nädalavahetuse ning esmaspäeva varahommikutel (18.-20.10 ajavahemikus 2:00-06:00) esineda lühiajalisi häireid (kuni 15 minutit) Swedbanki internetipanga, pangakaartide ning sularahaautomaatide töös. Palume vabandust võimalike ebamugavuste pärast ning soovitame planeerida internetipanga ja pangakaartide kasutamist hooldustööde välisel ajal.
Ööpäevaringselt on võimalik infot saada Swedbanki Nõustamiskeskuse telefonil 6 310 310.
Täna öösel vastu neljapäeva on oodata Swedbanki elektrooniliste kanalite töös häireid. Kaartide ja internetipanga töös võib esineda häireid ajavahemikus 00.45-01.45. Lühiajalisi (kuni 5 minutit) katkestusi võib esineda ka ajavahemikus 03.00-07.00. Palume vabandust võimalike ebamugavuste pärast.

17. - 18.12 ajavahemikus kella 23:00 - 02:00 teostatakse Sertifitseerimiskeskuse infosüsteemides andmebaaside tarkvara uuendamisega seotud hooldustöid, mis võib põhjustada antud ajavahemikus lühiajalise katkestuse kehtivuskinnitusteenuses. Katkestuse ajal on häiritud ID-kaardi ja Mobiil-ID kasutamine.

Kui teil on küsimusi katkestuse osas siis edastage info support@sk.ee . Kui pärast katkestust esineb Sertifitseerimiskeskuse teenuste kasutamisel probleeme, palun kontakteeruge koheselt meiega tel 610 1880.

Vabandame võimalike ebamugavuste pärast.

 • Et suvel midagi olulist tegemata ei jääks…


  Sõlmi väikelaenu leping internetipangas ja saad raha kohe kontole.

  Vaatan lähemalt
 • Kindlustage oma elu juulis ja osalete loosimises

  Looge kindlustunne lähedastele ja kindlustage elu just nüüd. Kõigi juulis elukindlustuse lepingu sõlmijate vahel läheb loosi kümme Sportlandi 200 € kinkekaarti. Tervislike eluviiside korral on Elukindlustus Pluss ja Laenukindlustuse kuumakse Teile 10% soodsam.

  Vaatan lähemalt
 • Väike annetus. Suur muutus.


  Leia Swedbanki annetuskeskkonnast „Ma armastan aidata“ endale südamelähedane algatus ja tee head

  Tutvun algatustega
 • Kindlustage oma lapse tulevik Koolifond+ abil!

  Hea haridus ja iseseisva elu algus nõuavad stardiraha. Et need kulud ei tabaks ootamatult, tasub varakult alustada raha kogumist. Koolifond+ leping annab Teile elukindlustuse ning lepingu lõppedes kehtib sissemakstud summadele garantii.
  Loen Koolifond+ kohta lähemalt
 • American Express® kaartidega võidad!

  Sõltuvalt kaardist on Sinuga alati ostu- või reisikindlustus, rohkem preemiapunkte ja hulganisti soodustusi. Nüüd võid võita ka iPad mini.
  Kampaaniast lähemalt
 • Iga kümnes liikluskindlustuspoliis tasuta!

  Sõlmige juulikuus liikluskindlustuse leping internetipangas ja võite poliisi saada sootuks tasuta! Iga kümnenda lepingu eest tasutud kindlustusmakse kanname sõlmijale tagasi.
  Sõlmin liikluskindlustuse lepingu

Preemiaprogramm

Parim pakkumine

Kampaaniahind! Autoliisingu lepingutasu soodustus 50%
750punkti

Kampaaniahind! Autoliisingu lepingu...

Lähemalt

Ärikliendile

Kampaaniahind! Alustava ettevõtte sooduspakett koos Äripäeva tasuta tellimusega 3 kuuks
25punkti

Kampaaniahind! Alustava ettevõtte s...

Lähemalt

Eripakkumised

Kaks auto välispesu Jazz Pesulate pesutänavates üle Eesti 50% soodsamalt
50punkti

Kaks auto välispesu Jazz Pesulate p...

Lähemalt
20% juuksehooldustoodete sooduskupong Galore E-Kaubamajas
45punkti

20% juuksehooldustoodete sooduskupo...

Lähemalt
Hiiu Folk festivali pass 33€
40punkti

Hiiu Folk festivali pass 33€

Lähemalt
Vaatan kõiki preemiaprogrammi kingitusi
Hea klient! Hetkel võib Swedbanki internetipanga töös esineda häireid. Palume vabandust võimalike ebamugavuste pärast ning soovitame internetipanga kasutamist proovida mõne aja pärast. Ööpäevaringselt on võimalik infot saada Swedbanki Nõustamiskeskuse telefonil 6 310 310.