phoneBegin
Hea klient! Täna öösel ajavahemikus 00.00-06.30 võib Swedbanki internetipanga töös esineda häireid. Palume vabandust võimalike ebamugavuste pärast ning soovitame planeerida internetipanga kasutamist hooldustööde välisel ajal.
Ööpäevaringselt on võimalik infot saada Swedbanki Nõustamiskeskuse telefonil 6 310 310.
Hea klient! Seoses iga-aastaste plaanipäraste hooldustöödega võib nädalavahetuse ning esmaspäeva varahommikutel (18.-20.10 ajavahemikus 2:00-06:00) esineda lühiajalisi häireid (kuni 15 minutit) Swedbanki internetipanga, pangakaartide ning sularahaautomaatide töös. Palume vabandust võimalike ebamugavuste pärast ning soovitame planeerida internetipanga ja pangakaartide kasutamist hooldustööde välisel ajal.
Ööpäevaringselt on võimalik infot saada Swedbanki Nõustamiskeskuse telefonil 6 310 310.
Täna öösel vastu neljapäeva on oodata Swedbanki elektrooniliste kanalite töös häireid. Kaartide ja internetipanga töös võib esineda häireid ajavahemikus 00.45-01.45. Lühiajalisi (kuni 5 minutit) katkestusi võib esineda ka ajavahemikus 03.00-07.00. Palume vabandust võimalike ebamugavuste pärast.

17. - 18.12 ajavahemikus kella 23:00 - 02:00 teostatakse Sertifitseerimiskeskuse infosüsteemides andmebaaside tarkvara uuendamisega seotud hooldustöid, mis võib põhjustada antud ajavahemikus lühiajalise katkestuse kehtivuskinnitusteenuses. Katkestuse ajal on häiritud ID-kaardi ja Mobiil-ID kasutamine.

Kui teil on küsimusi katkestuse osas siis edastage info support@sk.ee . Kui pärast katkestust esineb Sertifitseerimiskeskuse teenuste kasutamisel probleeme, palun kontakteeruge koheselt meiega tel 610 1880.

Vabandame võimalike ebamugavuste pärast.

 • Kindlustage oma lapse tulevik Koolifond+ abil!

  Hea haridus ja iseseisva elu algus nõuavad stardiraha. Et need kulud ei tabaks ootamatult, tasub varakult alustada raha kogumist. Koolifond+ leping annab Teile elukindlustuse ning lepingu lõppedes kehtib sissemakstud summadele garantii.

  Loen Koolifond+ kohta lähemalt
 • Swedbanki krediitkaardiga tangid Alexelas soodsamalt

  Makstes Alexelas kütuse eest Swedbanki mis tahes krediitkaardiga, saad iga liitri 2 senti soodsamalt.
  Vaata lähemalt mobiili- või internetipangast

  Lähemalt

  Seenior-, noorte- ja tudengikaardiga makstes kehtib 1-sendine soodustus. Kaardiga makstes rakendub soodustus automaatselt.

 • Koos puhume Sinu soovidele
  elu sisse.


  Et Eesti elu edeneks.

  Vaatan lähemalt
 • Küsin raha Marilt, saadan raha Mardile

  Uuenenud mobiilirakenduse avalehelt saab nüüd eriti lihtsalt raha saata ja raha küsida. Lae uuendus ja proovi järele kui kiiresti on võimalik raha saata!
  Lähemalt
 • Ravimitööstuse innovatsioon ja globaalne pangandus

  Avage uus investeerimishoius, mille alusvara on seotud Šveitsi ettevõtete Novartis AG, Roche Holding AG ja UBS Group AG aktsiatega. Otsustamiseks on aega kuni 08.06.2015.
  Loen lähemalt
 • Jagame sularahavaba kuu raames välja 40 uhket auhinda!

  Osalege kampaanias ja võite võita: MacBook Air, iPad mini 3, Estraveli kinkekaart väärtuses 1500 € ja Samsungi teler 48“.
  Tutvuge auhindade ja tingimustega

Preemiaprogramm

Parim pakkumine

Kampaaniahind! Autoliisingu lepingutasu soodustus 50%
750punkti

Kampaaniahind! Autoliisingu lepingu...

Lähemalt

Ärikliendile

Kampaaniahind! Uus ärikliendi deebetkaart 6 kuuks avamis- ja kuutasuta
75punkti

Kampaaniahind! Uus ärikliendi deebe...

Lähemalt

Eripakkumised

Women’Secreti 15 € sooduskupong
50punkti

Women’Secreti 15 € sooduskupong

Lähemalt
Tõnis Mägi & Jarek Kasari kontserdid „AIAS“ üle Eesti –20%
50punkti

Tõnis Mägi & Jarek Kasari kontserdi...

Lähemalt
Digiraamatud –25%
35punkti

Digiraamatud –25%

Lähemalt
Vaatan kõiki preemiaprogrammi kingitusi
Hea klient! Hetkel võib Swedbanki internetipanga töös esineda häireid. Palume vabandust võimalike ebamugavuste pärast ning soovitame internetipanga kasutamist proovida mõne aja pärast. Ööpäevaringselt on võimalik infot saada Swedbanki Nõustamiskeskuse telefonil 6 310 310.