phoneBegin
Hea klient! Täna öösel ajavahemikus 00.00-07.00 võib Swedbanki internetipanga töös esineda häireid. Palume vabandust võimalike ebamugavuste pärast ning soovitame planeerida internetipanga kasutamist hooldustööde välisel ajal.
Ööpäevaringselt on võimalik infot saada Swedbanki Nõustamiskeskuse telefonil 6 310 310.
Hea klient! Seoses iga-aastaste plaanipäraste hooldustöödega võib nädalavahetuse ning esmaspäeva varahommikutel (18.-20.10 ajavahemikus 2:00-06:00) esineda lühiajalisi häireid (kuni 15 minutit) Swedbanki internetipanga, pangakaartide ning sularahaautomaatide töös. Palume vabandust võimalike ebamugavuste pärast ning soovitame planeerida internetipanga ja pangakaartide kasutamist hooldustööde välisel ajal.
Ööpäevaringselt on võimalik infot saada Swedbanki Nõustamiskeskuse telefonil 6 310 310.
Täna öösel vastu neljapäeva on oodata Swedbanki elektrooniliste kanalite töös häireid. Kaartide ja internetipanga töös võib esineda häireid ajavahemikus 00.45-01.45. Lühiajalisi (kuni 5 minutit) katkestusi võib esineda ka ajavahemikus 03.00-07.00. Palume vabandust võimalike ebamugavuste pärast.

17. - 18.12 ajavahemikus kella 23:00 - 02:00 teostatakse Sertifitseerimiskeskuse infosüsteemides andmebaaside tarkvara uuendamisega seotud hooldustöid, mis võib põhjustada antud ajavahemikus lühiajalise katkestuse kehtivuskinnitusteenuses. Katkestuse ajal on häiritud ID-kaardi ja Mobiil-ID kasutamine.

Kui teil on küsimusi katkestuse osas siis edastage info support@sk.ee . Kui pärast katkestust esineb Sertifitseerimiskeskuse teenuste kasutamisel probleeme, palun kontakteeruge koheselt meiega tel 610 1880.

Vabandame võimalike ebamugavuste pärast.

 • Et suvel midagi olulist tegemata ei jääks…


  Sõlmi väikelaenu leping internetipangas ja saad raha kohe kontole.

  Vaatan lähemalt
 • Ainult juulis: iga kümnes saab raha tagasi!

  Sõlmige juulikuus liikluskindlustuse leping internetipangas ja võite poliisi saada sootuks tasuta! Iga kümnenda lepingu eest tasutud kindlustusmakse kanname sõlmijale tagasi.

  Arvutan liikluskindlustuse hinna
 • II samba fondide vahetusperiood lõppeb 31.07.2015

  Pensioni II samba fondi on võimalik vahetada kolm korda aastas. Soovitused õige fondi leidmiseks leiate II samba fondide lehelt. Tehke endale sobivaim valik!

  Suvise vahetusperioodi lõpuni on jäänud

 • American Express® kaartidega võidad!

  Sõltuvalt kaardist on Sinuga alati ostu- või reisikindlustus, rohkem preemiapunkte ja hulganisti soodustusi. Nüüd võid võita ka iPad mini.
  Kampaaniast lähemalt
 • Auto särama poole hinnaga!

  Selle kingitusega saad kaks auto masinpesu Jazz Pesutänavates 50% soodsamalt. Jazz Pesutänavad asuvad kõikjal üle Eesti. 1 kingitus = 50 preemiapunkti ja tellimiseks kuni 02.08.2015.
  Lähemalt
 • Suurte USA tehnoloogiaettevõtete võimalused käeulatuses!

  Avage uus investeerimishoius „USA tehnoloogiaettevõtted“, mille alusvara koosneb edukate USA ettevõtete Amazon.com Inc., Apple Inc., ja Netflix Inc. aktsiatest. Hoiuse sõlmimiseks on aega kuni 31.08.2015.
  Vaatan lähemalt

Preemiaprogramm

Parim pakkumine

Kampaaniahind! Autoliisingu lepingutasu soodustus 50%
750punkti

Kampaaniahind! Autoliisingu lepingu...

Lähemalt

Ärikliendile

Kampaaniahind! Alustava ettevõtte sooduspakett koos Äripäeva tasuta tellimusega 3 kuuks
25punkti

Kampaaniahind! Alustava ettevõtte s...

Lähemalt

Eripakkumised

Kaks auto välispesu Jazz Pesulate pesutänavates üle Eesti 50% soodsamalt
50punkti

Kaks auto välispesu Jazz Pesulate p...

Lähemalt
Lõõgastav päevaspaa 39 €
95punkti

Lõõgastav päevaspaa 39 €

Lähemalt
20% Fino mööblikaubamaja e-poe sooduskupong
75punkti

20% Fino mööblikaubamaja e-poe sood...

Lähemalt
Hea klient! Hetkel võib Swedbanki internetipanga töös esineda häireid. Palume vabandust võimalike ebamugavuste pärast ning soovitame internetipanga kasutamist proovida mõne aja pärast. Ööpäevaringselt on võimalik infot saada Swedbanki Nõustamiskeskuse telefonil 6 310 310.