Noorele ja tudengile

Kas teadsid, et saad kõik vajaliku Swedbankist?

Parimad kaardid noorele

 1. ISIC Tudengikaart
  Kui soovid ühendada üliõpilaspileti ja pangakaardi, siis on Sulle parim valik ISIC-kaart. ISIC võimaldab kasutada tuhandeid soodustusi Eestis ja välismaal ning on sealjuures pangakaart, millega saad mugavalt ostelda e-poodides ja kasutada kiiret viipemakset. Kaardi kuutasu on 0,32 €. Kaardist lähemalt
 2. Deebetkaart Pluss
  Viipemakse võimalusega Deebetkaart Pluss on ideaalne valik, kui Sulle meeldib reisida või e-poodides ostelda. Mitmekülgset Deebetkaart Plussi pakume 6–19-aastastele kuutasuta ja 20–25-aastastele kuutasuga 0,32 €. Kaardist lähemalt
 3. Vaba tagasimaksega krediitkaart
  Kui soovid, et Sul oleks rahatagavara reisimiseks või mõneks ettenägematuks suuremaks ostuks, soovitame Sulle Vaba tagasimaksega krediitkaarti. Lisaks sellele, et kaardil on ostukindlustus ja kuni 30-päevane intressivaba periood, on see kuni 25-aastastele kuutasuta. Kaardist lähemalt

Selle täiusliku paariga saad:

 • tõendada tudengistaatust;
 • kasutada tuhandeid soodustusi;
 • teha viipemakseid;
 • ostelda e-poodides;
 • ajada igapäevaseid rahaasju meie uues äpis.

ISIC kaardist lähemalt

 • Kõige mugavam ja turvalisem on mobiilipanka kasutada Smart-IDga.
 • Smart-ID võimaldab Sul tuvastada oma isiku sekunditega ja selle kasutamine on tasuta.
 • Proovi ise järele ja saad aru, miks see on parim viis panga kasutamiseks.

Smart-IDst lähemalt

Sinu rahaasjad mobiilipangas igal ajal

Kas oled juba võtnud kasutusele mobiilipanga, et korraldada oma igapäevaseid rahaasju kiirelt ja mugavalt? Pank on Sinuga kaasas taskus või käekotis iga päev ja kõikjal.

Mobiilipangast lähemalt


Mobiilirakendus iPhone'le: Mobiilirakendus Android'ile:

Esimesed suuremad otsused

Kui oled planeerimas oma iseseisva elu suuremaid otsuseid, unistad oma kodust või autost, siis kõik selleks vajaliku leiad meilt. Loe lähemalt oma võimaluste kohta ja kasuta erinevaid laenukalkulaatoreid. Kui soovid mõne asja kohta lähemalt teada, siis oleme Sinu jaoks olemas. Tule, peame nõu!

Esimene suurem ost

Sul on hea plaan, aga raha napib? Soovid osta mõne uudse tehnikaseadme, vajad pesumasinat või tahad võtta ette elu vingeima seikluse?

Esimene kodu

Kas unistad sellest päris oma kodust, kus kõik on täpselt Sinu soovi ja maitse järgi?

Esimene auto

Kui soovid osta oma esimest autot, tule küsi meilt pakkumist.

Esimene ettevõte

Lükka oma ärile hoog sisse ja helista julgelt ärikliendi nõustamiskeskusesse 613 2222.

Õppelaen laseb Sul õppida

 • Õppelaen aitab Sul kanda kulusid, mis kaasnevad õppimisega Eestis või välismaal.
 • Õppelaenu lepingu sõlmimine on tasuta ja intressimäär on vaid 5% aastas.
 • 2019/2020. õppeaastal saab võtta õppelaenu kuni 2500 eurot.

Lähemalt õppelaenust

Oma iseseisvat elu alustades võib olla esialgu keeruline raha koguda, kuid alustamiseks ei pea olema suuri summasid. Piisab sellest, kui proovid panna esialgu raha kõrvale väiksemate summade kaupa. Kui lood endale harjumuse säästa, tunned end oluliselt kindlamalt elu ootamatuste vastu ja saad planeerida mõnda suuremat ostu või reisi.

Liitun Kogumispäevikuga Facebookis

Tutvun Rahaasjade Teabekeskusega

 • Tule, pühendu koos meiega
  Swedbankis ootavad Sind innustavad inimesed ja põnevad karjäärivõimalused. Väärtustame mitmekesisust, pidevat enesearengut ning töötamist suurema eesmärgi nimel. Vabad töökohad
 • Praktika
  Kui oled mõelnud, et tahad lisaks loengutes omandatud teadmistele saada praktilisi kogemusi ning näha, milline on pangandusmaailm seestpoolt, tule Swedbanki praktikale! Lähemalt

Mille eest me seisame?

 • Meie jaoks tähendab ühiskondlik osalus seda, et toetame ja võtame aktiivselt osa erinevatest Eesti ühiskonda edasiviivatest algatustest. Lisaks rahalisele toetusele panustame ka oma aja, teadmiste ja oskuste jagamisega.
 • Mida parem on inimeste finantskirjaoskus, seda teadlikumaid valikuid oskavad nad igapäevaselt teha. Seepärast toetame algatusi Tagasi kooli ja Noored Kooli.
 • Eduka riigi võti peitub ettevõtlikes inimestes. Seetõttu toetame hakkajaid inimesi nende ideede elluviimisel. Seepärast toetame algatusi Prototron ja Bright Minds.
 • Koostöös Merko ja Eesti Energiaga oleme pannud aluse terviseradade võrgustikule üle Eesti, et kõigil oleks võimalus igal ajal enda tervise eest hoolt kanda. Leia oma terviserada.

Lähemalt toetustegevustest

Saadame Sulle iga kuu meilile uudiskirja, kust leiad värskeima info ja noortele mõeldud pakkumised. Majandusblogist Kukkur leiad asjakohast lugemist ja soovitusi oma rahaasjade korraldamiseks.

Lähemalt

Hoia meie tegemistel silm peal ka sotsiaalmeedias.

Facebook

Instagram