Rahaplaneerija

Rahaplaneerija on internetipanga keskkond Teie rahaasjade mugavaks korraldamiseks ja jälgimiseks.

Rahaplaneerijaga saate hetkega ülevaate oma rahalisest olukorrast, luua omale eelarveid, võtta kulud kontrolli alla ning kasutada oma raha paremini. Rahaplaneerija leiab Teie tehingutest automaatselt vajalikud andmed ja liigitab need kulu- ja tulugruppidesse. Nii saate oma tehingutest valitud perioodide kaupa väga hea ülevaate. Saate jälgida, mille peale ja kui palju raha kulub, lisaks võite igale kulugrupile seada limiidi, millest rohkem kulutada ei tohiks. Nii saate hiljem mugavalt eelarve täitmist jälgida.

Oma eelistuste seadistamine võtab mõne hetke ning edaspidi toimub kõik automaatselt.

Te ei ole veel Swedbanki klient?

Kui Te ei ole Swedbanki klient, siis kutsume Teid osa saama meie kõige laiemast kontori- ja sularahaautomaatide võrgust ning parimast internetipangast. Rahaplaneerija on seejärel ka Teile kättesaadav.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kui jätkate veebilehe sirvimist või vajutate „Jah, nõustun“ ikooni, siis nõustute küpsiste kasutamisega. Teil on võimalik loobuda antud nõusolekust igal ajal, muutes kasutatava seadme seadistusi ja kustutades salvestatud küpsiseid. Tutvuge ka meie küpsiste kasutamise eeskirjaga.