Rahaplaneerija kasutuselevõtt

Rahaplaneerija kasutuselevõtuks tuleb valida kontod ja kaardid, millega seotud tehinguid soovite Rahaplaneerijas näha. See võtab vaid mõne minuti. Rahaplaneerija kasutamine on tasuta. Soovi korral saate kasutamise alustamisel määrata eelarved ja kui olete oma konto väljavõttes varem määranud kulutüüpide reeglid, saate need liita Rahaplaneerija kulugruppidega. Kõiki seadistusi saate hiljem muuta seadete menüüs.

Lihtsad sammud Rahaplaneerija kasutama hakkamiseks

  1. Valige kontod

    Rahaplaneerijaga saate siduda arvelduskontod ja krediitkaardid, millele pääsete ligi ka internetipangas. Soovitame Teil valida kõik kontod ja kaardid, nii saate oma rahaasjadest kõige parema ülevaate. Lisaks saate määrata, kas Teie vabade vahendite näitamisel võetakse arvesse ka krediitkaartide limiidikontot või arvelduskrediiti ning millises valuutas soovite oma rahaasjade ülevaadet näha.

  2. Siduge varem loodud kulutüübid uute gruppidega

    Kui olete varem kasutanud konto väljavõtte kulutüüpide reegleid, saate need ühendada Rahaplaneerija uute kulugruppidega. Nii ei lähe Teie varem tehtud töö kaotsi. Selle sammu võite praegu ka vahele jätta ja kulutüübid hiljem siduda.

  3. Määrake eelarvete limiidid

    Määrake, kui palju oleks erinevates kulugruppides mõistlik ühes kuus kulutada. Limiitide määramine annab hiljem võrdluse Teie kulutustest ja nendele seatud piirangutest. Selle sammu võite ka vahele jätta ja eelarved hiljem luua.

Teie Rahaplaneerija on kasutamiseks valmis.

Soovitame Teil pärast Rahaplaneerija kasutuselevõttu oma tehingud vaadata üle ja kõik grupeerimata tehingud grupeerida. Korrigeerige oma eelarvet, vajaduse korral looge uusi eelarveid. Külastage Rahaplaneerijat regulaarselt.