Uudised

Swedbank toob turule lahenduse, millega muutub raha kogumine lihtsamaks

Olles hiljutise kriisi mõjul teravalt kogenud säästude olemasolu tähtsust, on Eesti elanikel nüüd võimalik enda kasuks tööle panna Swedbanki uus nutikas kogumislahendus Rahakoguja. Rahakoguja on loodud igapäevase säästmise lihtsustamiseks ja automatiseerimiseks. Nüüd saavad kliendid varasemast hõlpsamalt kindlaks eesmärgiks või tagavarasäästudeks raha koguda. Rahakoguja aitab Swedbanki klientidel aastas koguda vähemalt 170 eurot.

Lähemalt

Swedbank pakub laenu päikeseenergia kasutuselevõtuks

Huvi päikesepaneelide vastu kasvab jõudsalt. Innustamaks oma kliente veel enam taastuvenergia lahendusi kasutusele võtma ja tulles vastu klientide kasvavale huvile päiksepaneelide vastu, pakub Swedbank alates tänasest just päikeseenergiaga seotud finantseerimistoodet. Swedbank pakub päikesepaneelide ostmiseks tagatiseta laenu kuni 20 000 eurot, maksimaalse laenuperioodiga 10 aastat.

Lähemalt

Swedbank tõstis 1. juulist laekuvate välkmaksete limiidi 100 000 eurole

Swedbank tõstis alates 1. juulist vastuvõetavate välkmaksete limiidi 15 000 eurolt 100 000 eurole, muutes nii vaid mõne sekundiga liikuvad maksed Eesti piirides kättesaadavamaks. See on suur eelis eelkõige Swedbanki äriklientidele, kuid teenus on kättesaadav ka eraklientidele.

Lähemalt

Arhiiv