Uudised

Swedbank: Eesti tugev riigirahandus on eeliseks majanduslanguse korral

Käesoleva majandusprognoosi koostamise ajal on maailmamajandus läinud juba langusesse. Valitsused teatavad iga päev üha uutest toetusmeetmetest ning keskpangad teevad kõik selleks, et rahustada finantsturge. Karmid abinõud, millega püütakse piirata viiruse levikut, vähendavad aga majandustegevust.

Lähemalt

Ööl vastu neljapäeva võib esineda häireid Swedbanki elektrooniliste kanalite töös

Seoses plaanipäraste IT-hooldustöödega võib 26. märtsil ehk kolmapäeva öösel vastu neljapäeva vahemikus 00.00-04.30 esineda tõrkeid Swedbanki pangakaartide, mobiili- ja internetipanga ning sularahaautomaatide töös.

Lähemalt

Paanikamüük ei ole kedagi jõukaks teinud

Me elame keerulisel ajal, kus 24-tunnine periood tundub 24 päevana. Enamik rahvusvahelisi konverentse ja spordiüritusi on tühistatud või edasi lükatud. Suuremad turismisihtkohad on suletud. President Donald Trump on USA-s välja kuulutanud riikliku hädaolukorra ning kehtestanud Euroopa riikidele, Hiinale ja Iraanile reisikeelu. Samas on ka Euroopa Liit määranud liitu mitte kuuluvatele inimestele 30-päevase sisenemiskeelu ning viimased saadetakse lennujaamadest ning EL-i piirilt nende koduriiki tagasi.

Lähemalt