Kliendi­programmid

Privaatpanganduse kliendid

Pakume Teile Privaatpanganduse teenust, kui Teie varade väärtus Swedbankis on vähemalt 100 000 € ja/või igakuine kuusissetulek alates 5 000 €. Privaatpangandus on terviklik ja tähelepanelik alates arveldustest kuni finantseerimiseni ja investeerimiseni. Privaatpanganduse kliendi ja panga vahel on isiklik suhe – seetõttu näeme Teie soove ja võimalusi terviklikult.

Lähemalt

Kuldkliendid

Kuldklient kuulub justkui klubisse, mille liikmeks saavad vaid valitud. Kuldklientidele kehtivad mitmed eelised, mis muudavad pangaasjade ajamise mugavamaks ja soodsamaks.

Lähemalt

Seeniorid

Alates 65. eluaastast on kõigile meie klientidele pangateenused soodsama hinnaga. Seeniorkaardiga saate hulgaliselt soodustusi nii igapäevaostude tegemisel kui ka erilisematel hetkedel. Soovime, et saaksite rahuliku südamega nautida oma elu kuldseid aastaid.

Lähemalt

Lapsevanemale

Oluline info lapsevanemale: lapsele konto ja/või kaardi avamine, mobiilipanga kasutuselevõtt, lapsele kogumine, raha- ja digitarkused.

Lähemalt

Noorele ja tudengile

Kõik noorele vajaliku leiad Swedbankist - pangaasjad mobiilipangast 24/7, noortele soodsad kaardid, kõik vajalik esimesteks suuremateks ostudeks ja nõuanded rahaasjade korraldamiseks.

Lähemalt

Uuele kliendile

Swedbankis saate kõik rahaasjad korda ajada kiiresti, lihtsalt ja mugavalt.

Lähemalt
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kui jätkate veebilehe sirvimist või vajutate „Jah, nõustun“ ikooni, siis nõustute küpsiste kasutamisega. Teil on võimalik loobuda antud nõusolekust igal ajal, muutes kasutatava seadme seadistusi ja kustutades salvestatud küpsiseid. Tutvuge ka meie küpsiste kasutamise eeskirjaga.