Privaatpanganduse kliendid

Privaatpangandus – terviklik ja tähelepanelik

Meie erilisematele klientidele annavad nõu kõige kogenumad pangatöötajad, et ka väikseim detail ei jääks juhuse hooleks.

Meie pühendumust on korduvalt tunnustanud finantsajakiri Euromoney, kes nimetas Swedbanki Privaatpanganduse Eesti parimaks aastatel 2013, 2014, 2015 ja 2017.

Private Banking card

Privaatpanganduse kliendi kaart

Privaatpanganduse klientidel on oma deebetkaart, mille juurde kuulub ka ostukindlustus.

Visa platinum

Privaatpanganduse krediitkaartide koorekihiks on Visa Platinum

See kaart kindlustab Teile privileegid kogu maailmas. Erilise võimalusena tuleb kaartidega kaasa reisikindlustus, mis kehtib nii Teile kui ka kaasas reisivale perele.

Privaatportfell- suurepärane võimalus investeerida finantsturgudele.

Vastavalt eesmärkidele saate valida viie investeerimisstrateegia seast endale sobivaima. Teie huvides töötav meeskond valib strateegia põhjal sisu ja tegeleb selle aktiivse juhtimisega. Raha saab privaatportfelli paigutada vabalt valitud ajal ja summas. Samuti saate vastavalt vajadusele oma raha iga kell kasutusele võtta.

Privaatportfellist lähemalt

Teie varahaldusettevõtte teenindamine on täpselt sama personaalne

Soovi korral teenindame ka teie ettevõtet ning anname koostööpartnerite abil maksunõu. Oma ettevõtte vara haldamisel on Teie käsutuses erinevad võimalused: hoiused, investeerimishoiused, võlakirjad, aktsiad ning fondid. Samuti võite kasutada maaklerteenust, sealhulgas valuutatehinguid traderoomi kaudu.

Terviklik ja tähelepanelik teenindus ootab Teid, kui Teie finantsvarade väärtus on vähemalt 100 000 € ja/või igakuine kuusissetulek alates 5 000 €.

Portfellihaldus- meie investeerimisteenuse pärl

Teie väärtpaberiportfelli haldab professionaalide meeskond, kes leiab kindlasti meie 35 erineva investeerimisstrateegia hulgast Teile sobiva. Valikus on nii agressiivsele kasvule orienteeritud investeeringud kui ka väga konservatiivsed valikud. Oma investeeringutest saate hea ülevaate internetipangas, kuid lisaks saadame Teile igakuiselt detailse raporti portfelli sisu, seisu ja tootluse kohta.

Personaalse varahalduse kliendi lisahüved

 • ettevõtte omandamise ja müügi nõustamine
 • filantroopia-individuaalsed heategevusalgatused, sihtasutuste asutamine ja vara haldamine)
 • kunstialane nõustamine
 • haridusteemaline konsultatsioon- eelkõige lastele parima ülikooli valik.

Personaalne varahalduse teenus on mõeldud kliendile, kelle finantsvarade väärtus on üle 300 000€

Swedbanki Privaatpangandus pakub oma klientidele personaalset heategevusalast nõustamist.

Olgu Teie sooviks teha suunatud annetus või asutada uus heategevusfond, oleme valmis koostöös Heateo Sihtasutusega parimaid lahendusi leidma.

Meie heategevusalasel nõustamisel on kolm tasandit:

 • Heategevusfondi loomine ja selle varade haldamine
 • SA Eesti Pillifond
 • Annetuskeskkond „Ma armastan aidata“

Et ühiskonnas positiivseid muutusi ellu kutsuda, on vaja tahet, läbimõeldudtegutsemisplaani ning piisavalt ressursse. See võib esmapilgul tunduda suure väljakutsena, kuid seniste filantroopide kogemus näitab, et miski pole võimatu.

Kui soovite panustada uue valdkonna arengusse ning sobivat algatust Eestis ei leidu, aitame Teil asutada sihtasutuse, MTÜ või heategevusfondi. Uue organisatsiooni loomise üks eeldused on võimalus osaleda otseses juhtimises ja tulevikusuundade määramises. Privaatpanganduse asjatundlik meeskond on valmis pühendunult ja haldustasuta hoolitsema ka fondi edasise varahalduse eest. Maksu ja juriidilistes küsimustes konsulteerivad Teid vajadusel Privaatpanganduse partnerid.

Meie pikaajaline strateegiline partner heategevuse valdkonnas on ekspertorganisatsioon Heateo SA. Heateo SA on koos vabatahtlike, partnerite ning toetajatega keskendunud uute ja toimivate lahenduste toetamisele ning ühiskonnas muutusi loovate organisatsioonide suutlikkuse parandamisele. Nende kompetentsel kaasabil on loodud uusi sotsiaalseid ettevõtmisi ning vahendatud toetusi uuenduslikele ja jätkusuutlikele algatustele.

Eesti Pillifond toetab noorte andekate muusikute arengut.

7.detsembril 2015 asutati SA Eesti Pillifond, kus Swedbank on üks asutajatest koos Eesti Rahvuskultuuri Fondi ja Paavo Järviga.

Pillifond on ellu kutsutud selleks, et soetada väärtuslikke muusikainstrumente ja anda neid andekatele muusikutele kasutamiseks, aitmaks kaasa nende edule rahvusvahelisel areenil.

Koostöös erasektori ja –annetajatega soetatakse fondi 1-4 instrumenti aastas, mis antakse interpreedile mängimiseks kuni viieks aastaks. Pillifondi fookuses on eelkõige 18.-20. sajandi keelpillid, mille hinnad algavad 50 000 eurost.

Pillide ostuotsused teeb fondi ekspertkogu, kuhu on kaasatud rahvusvaheline ekspertiis.

See on missioonitundega investeering, mis aitab eesti kultuuri, eesti noori ja eesti muusikat.

Privaatpanganduse jaoks on oluline kaasa rääkida kultuuriteemadel ja jagada seda kogemust oma klientidega. Panustame fondi nii rahaliselt kui ka läbi osalemise SA Pillifondi nõukogus. Loodetavasti on meil juba varsti põhjust rääkida väärtuslike pillide soetamisest ja kuulata nendel noori talente esinemas.

Pillifondi on võimalik teha ühekordne annetus või kinkida oma preemiaprogrammi punktid ja seeläbi ka ise heale algatusele kaasa aidata.

Annetuskeskkond „Ma armastan Aidata“

2008. aastal lõid Heateo Sihtasutus ja Swedbank „Ma armastan aidata“ annetuskeskkonna, mis on tänaseks kasvanud suurimaks annetusi vahendavaks keskkonnaks Eestis.

Annetuskeskkonna eesmärk on edendada Eesti heategevuskultuuri – toome ühte keskkonda annetajate jaoks kokku usaldusväärsed ning mõjukad Eesti heategevusorganisatsioonid, kellel on võimalus seal oma tegevust tutvustada ning teenustasuta rahalisi annetusi koguda.

Uuenenud annetuskeskkonnas on esindatud ligi 40 organisatsiooni neljast erinevast tegevusvaldkonnast:

 • lapsed ja pered
 • tervis ja toimetulek
 • loomad ja looduskaitse
 • haridus ja võrdsed võimalused

Avasta ka Sina uus keskkond ja toeta usaldusväärseid ning mõjukaid organisatsioone!

Headus loob headust!

Positiivsed muutused algavad väikestest tegudest. Annetuskeskkond „Ma armastan aidata“ ühendab kõiki neid, kes usuvad, et igaühel meist on ühiskonnas täita oluline roll – olla toeks neile, kes vajavad abi. 2008. aastal koostöös Heateo Sihtasutusega loodud annetuskeskkond ühendab mõjukaid organisatsioone, kes aitavad edendada Eesti elu erinevates valdkondades. Kõik organisatsioonid on tugevad ja usaldusväärsed – see tagab, et Sinu annetus jõuab kindlalt abivajajateni. Annetamine on lihtne – vali endale südamelähedane projekt ning anneta raha, preemiapunkte või hoopis oma aega.

www.armastanaidata.ee

Privaatpanganduse kliendiks saamine

Nimi*
Telefon*
E-post*
Sünniaeg

Teate saatmisega annan Swedbank AS-le nõusoleku, teates toodud andmete töötlemiseks vastavalt dokumendile „Kliendiandmete töötlemise põhimõtted Swedbank Eesti ettevõtetes”.

Kontaktid