Liigu lehe põhisisu juurde
EraklientÄriklient
Tule meie kliendiks

Alustavale ettevõttele

Miks valida Swedbank?

 • Deebetkaart terveks aastaks kuutasuta.
 • Pangasisesed, siseriiklikud ja Euroopa maksed elektroonilistes kanalites aastaks tasuta.
 • Makseterminal 6 kuuks –50% hinnakirjast.
 • Väärtpaberikonto avamine tasuta.
 • E–kaubanduse makselahendused – pangalink ning Visa ja Mastercardi kaardimaksed.
Avan uue konto

Ärikliendi maksete pakett

Alates teisest aastast on kasulik liituda maksete paketiga. 2 € kuutasu eest saate:

 • teha eurodes 20 makset mobiiliäpis või internetipangas;
 • ärikliendi deebetkaardi kuutasuta.

Vaatan lähemalt

Jätkusuutlikkuse HUB

Aitame teil teha esimesed sammud ettevõtte jätkusuutlikkuse teekonnal.

Tutvuge ESG veebikooliga ja kasutage praktilist tööriista, mis aitab teil ettevõtte tegevusvaldkonnast lähtuvalt kaardistada ESG peamised faktorid.

Vaatan lähemalt

Meie partnerite pakkumised teie ettevõttele

Soovime teie äri edule igati kaasa aidata. Kui plaanite käivitada e-poe, vajate usaldusväärset pakiveoteenust või soovite hallata lepinguid mugavalt digitaalses keskkonnas, siis kasutage sooduspakkumisi meie partneritelt.

Vaatan lähemalt

Äriplaani tööriist

Meie äriplaani tööriist aitab teil keskenduda oma mõtetele ja ideedele struktureeritud viisil ning vormistada selge plaan ettevõtte käivitamiseks ja arendamiseks.

Vaatan lähemalt

 1. Logige sisse erakliendina ja täitke taotlus.
 2. Võtame teiega telefoni teel ühendust ühe tunni jooksul*.
 3. Lepingu allkirjastamiseks logige sisse ärikliendi internetipanka ja valige Igapäevapangandus > Konto avamine uuele ärikliendile.

Oluline! Lepingud saab digitaalselt allkirjastada ainult ettevõtte esindaja kasutades Smart-ID-d, Mobiil-ID-d või ID-kaarti.

*Kui taotlus on esitatud tööpäevadel ajavahemikus kell 9:00 - 17:00. Muul ajal esitatud taotluse korral järgmisel tööpäeval.

Kui Te ei ole meie eraklient

Konto mugavaks avamiseks avage esmalt erakliendina arvelduskonto või broneerige aeg esindusse.

Mitteresidendile

 • Kui ettevõtte omandistruktuuris olev juriidiline või füüsiline isik on mitteresident, soovitame sujuva teeninduse tagamiseks broneerida aeg konto avamiseks Liivalaia esindusse Tallinnas.
 • Veenduge, et olete ette valmistanud konto avamiseks vajalikud dokumendid.
 • Otsuse konto avamiseks teeme 10 tööpäeva jooksul pärast tugevdatud hoolsusmeetmete tasu laekumist.

Klient saab hakata kasutama:

 • arvelduskontot;
 • ärikliendi internetipanka;
 • SWIFT teenuseid.

Nõuded:

 • Ettevõte peab olema viimased pool aastat aktiivselt Swedbankis arveldanud.
 • Ettevõttel peab olema seos riigiga, kus soovitakse konto avada. Konto avamine peab olema põhjendatud ja vajalik ettevõtte äritegevuse jaoks.
 • Konto avamiseks vajalikud dokumendid peavad olema inglise keeles.

Konto avamiseks kuluv aeg sõltub valitud pangast.

Kõiki konto avamiseks vajalikke isikuandmeid käsitleme vastavuses kliendiandmete töötlemise põhimõtetega.

Stardikonto on vajalik äsja asutatud ettevõtte osakapitali hoiustamiseks. Stardikonto saab elektrooniliselt avada Ettevõtjaportaali kaudu. Niipea, kui ettevõte on Äriregistris registreeritud, saate internetipangas või pangaesinduses muuta stardikonto arvelduskontoks ja hakata seda kasutama.

Ettevõtte ainuesindusõigusega juhatuse liige saab internetipangas avada täiendava arvelduskonto. Kõigil muudel juhtudel palume broneerida aeg.

Avan lisakonto

Rahaliste vahendite haldamine kontsernikontol on lihtne ja tõhus. Kontsernikonto on arvestuslik konto, mille vahendid koosnevad kontserni liikmete arvelduskontode saldodest ja broneeringutest ning kontserni arvelduskrediidist.

Loen lähemalt

Avage konto riikides, kus Swedbanki Grupp tegutseb, kodumaalt lahkumata. Teenus on mõeldud klientidele, kes soovivad avada väliskonto Swedbanki Grupi pankades Lätis, Leedus, Rootsis, Norras, Soomes ja Taanis. Lisainfo saamiseks pöörduge palun meie poole.

Loen lähemalt

Tasu on väljendatud protsentides aasta (360 päeva) kohta ja võrdub vastava valuuta keskpanga poolt avaldatava intressimääraga. Intressi arvestatakse iga päev päevalõpu kontojäägilt, mis ületab seatud limiiti ning ümardatakse 2 kohani pärast koma. Tasu arvutamisel võetakse aluseks kliendi kõikide arvelduskontode summaarne jääk antud valuutas (välja arvatud kontserni kuuluvad kontod). Arvestatud tasu debiteeritakse kliendi kontolt kord kuus, hiljemalt arvestuse kuule järgneva kuu 15. päeval. Tasu ei kohaldata, kui keskpanga avaldatav intress on 0 või positiivne.

Näide: Kui arvelduskontode päevalõpu kontojääk kokku on 2 000 000 EUR ja Euroopa Keskpanga intressimäär on –0,5%, siis kontojäägi tasu selle päeva eest on 2 000 000 – 1 000 000 = 1 000 000 * 0,5% / 360 = 13,89 EUR.

Tasu on väljendatud protsentides aasta (360 päeva) kohta ja võrdub vastava valuuta keskpanga poolt avaldatava intressimääraga. Intressi arvestatakse iga päev kontsernikonto saldo päevalõpu jäägilt, mis ületab seatud limiiti ning ümardatakse 2 kohani pärast koma. Arvestatud tasu debiteeritakse kliendi kontolt kord kuus, hiljemalt arvestuse kuule järgneva kuu 15. päeval. Tasu ei kohaldata, kui keskpanga avaldatav intress on 0 või positiivne.

Näide: Kui kontsernikonto saldo päevalõpu jääk on 2 000 000 EUR ja Euroopa Keskpanga intressimäär on -0,5%, siis kontojäägi tasu selle päeva eest on 2 000 000 – 1 000 000 = 1 000 000 * 0,5% / 360 = 13,89 EUR

Kontode avamine

Kehtivad alates 09.03.2023
Arvelduskonto avamine tasuta
Tugevdatud hoolsusmeetmete tasu Tasu makstakse enne pangapoolset esmase konto avamise otsust. Tasu ei tagastata, kui pank otsustab esmast arvelduskontot mitte avada. Tasu ei kohaldu iga järgneva arvelduskonto avamisel.
Eestis registreeritud juriidiline isik, keda esindab või kelle omandistruktuuri kuulub mitteresident 300 €
Euroopa Majanduspiirkonnas registreeritud juriidiline isik 300 €
Teistes riikides registreeritud juriidiline isik 500 €
Juriidiline isik, kelle tegevusala on: makseteenuse pakkuja: makseasutus või E-raha asutus; relvade ja laskemoona tootmine/ost/müük (v.a jahiseltsid, lasketiirud, spordiklubid); hasartmänguteenused; valuutavahetus; militaarsõidukite tootmine; sularahaveo teenuse pakkumine; ühisrahastuse platvormid ja kiirlaenu pakkumine; mäetööstus; strateegiliste kaupade tootmine/ost/müük/vahendamine. 500 €
Konto avamine Swedbank Grupi pangas
Swedbank Eesti kaudu konto avamine Swedbank Grupi pangas 200 € + kullerteenus Vastavalt teenuse pakkujale.
Swedbank Eesti kaudu lisalepingute sõlmimine, muudatuste sisseviimine lepingutesse ja allkirjanäidiste kaardile Swedbank Grupi pangas Swedbank Eesti kliendile, kelle konto asub Swedbank Grupi pangas või Swedbank Grupi panga kliendile, kelle konto asub Swedbank Eestis. 15 € + kullerteenus Vastavalt teenuse pakkujale.
Swedbank Eesti kaudu identifitseerimisvahendite ja kaartide saatmine Swedbank Grupi pankadesse Swedbank Eesti kliendile, kelle konto asub Swedbank Grupi pangas või Swedbank Grupi panga kliendile, kelle konto asub Swedbank Eestis. 15 € + kullerteenus Vastavalt teenuse pakkujale.
Stardikonto avamine tasuta

Kontode sulgemine

Kehtivad alates 01.07.2022
Juriidilise isiku konto sulgemine panga algatusel
Konto sulgemine ja muude lepingute lõpetamine õigusaktidest tulenevate nõuete täitmisel Rahapesu ja terrorismi rahastamise tõkestamise seadusest ja muudest õigusaktidest tulenevate kohustuste täitmine. kuni 130 € Tasu rakendub ainult konto sulgemise päeval kontole jäänud saldole. Tasu ei rakendu klientidele, kellele on määratud kliendi teenindamise kuutasu. Tasu on kliendikohane.

Konto info ja haldamine

Kehtivad alates 09.03.2023
Konto väljavõte internetipangast tasuta
Konto väljavõte esindusest Väljavõtte saatmisel postiga lisandub pangadokumentide edastamise tasu. 10 €
Balti aruandluse kuutasu ärikliendi internetipangas Balti aruandlus on igapäevane koondaruanne ühte gruppi kuuluvate ettevõtete või ühe ettevõtte Swedbankis (Eestis, Lätis, Leedus) avatud arveldus- ja kontsernikontode ning üleöödeposiiti paigutatud rahaliste vahendite seisust. 13 €
Balti aruandluse kuutasu ärikliendi internetipangas kontsernikonto mooduli klientidele 6,40 €
Arvelduskonto viivise määr 0,2% päevas
Kliendi teenindamise kuutasu

Teenustasu juriidilisele isikule, kellega kaasneb geograafilise asukoha, keerulise omandistruktuuri ja/või tegevusala tõttu regulaarne tugevdatud hoolsusmeetmete rakendamise kohustus. Tasu kohaldamisest teatatakse 30 päeva ette. Tasu rakendub juriidilisele isikule:

 • kes on registreeritud Küprosel, Bulgaarias, Horvaatias, Ungaris, Liechtensteinis või väljaspool Euroopa Majanduspiirkonda;
 • kelle omanike/tegelike kasusaajate hulgas on vähemalt üks füüsiline isik, kelle isikut tõendav dokument on väljastatud Küprosel, Bulgaarias, Horvaatias, Ungaris, Liechtensteinis või väljaspool Euroopa Majanduspiirkonda ja kes ei ole Eesti resident; Isik, kellel ei ole Eesti Vabariigi poolt väljastatud passi/ID-kaarti või muud isikut tõendavat dokumenti.
 • kelle struktuuris on vähemalt üks ettevõte, mis on registreeritud Küprosel, Bulgaarias, Horvaatias, Ungaris, Liechtensteinis või väljaspool Euroopa Majanduspiirkonda;
 • kelle tegevusala on relvade ja laskemoona tootmine/ost/müük (v.a jahiseltsid, lasketiirud, spordiklubid); hasartmänguteenused; valuutavahetus; militaarsõidukite tootmine; sularahaveo teenuse pakkumine; ühisrahastuse platvormid ja kiirlaenu pakkumine; mäetööstus; strateegiliste kaupade tootmine/ost/müük/vahendamine.
50 €
Vaata täielikku hinnakirja

Tutvuge erinevate võimalustega investeeringute ja käibevahendite finantseerimiseks.

Lai valik makseterminale igale müügikohale – leiame koos sobivaima.

Broneerige oma ettevõttele meie spetsialistidega kohtumiseks aeg internetipangas.

E-poodlemine on tulnud, et jääda. Pakume mugavaid lahendusi veebimaksete seadistamiseks.

Kasulikud lingid

Oleme teie jaoks olemas

Ärikliendi nõustamiskeskus

Broneerin aja esinduses

Swedbank logo

Internet Exploreriga ei saa internetipanka avada.

Palun kasuta Google Chrome’i, Mozilla Firefoxi või Microsoft Edge’i.

Alates 23. märtsist ei ole võimalik Internet Exploreri veebibrauseri kaudu Swedbanki internetipanka avada.

Internet Exploreri kaudu ei saa teha ega kinnitada Swedbanki makseid ka teistel veebilehtedel.

Soovitame kasutada Internet Exploreri asemel Google Chrome’i, Mozilla Firefoxi või Microsoft Edge’i uusimat versiooni. Nende seadistamise juhendid leiad siit.

С 23.03.2021 Интернет-банк Swedbank недоступен в браузере Internet Explorer.

С помощью Internet Explorer невозможно авторизоваться или осуществлять платежи через Swedbank на сторонних веб-страницах.

Вместо браузера Internet Explorer мы рекомендуем использовать браузеры Google Chrome, Mozilla Firefox или Microsoft Edge. Инструкции по установке упомянутых браузеров можно найти здесь.

From 23.03.2021 Swedbank Internet Bank and Banklink is no longer available using Internet Explorer browser.

It is not possible to authorize or make payments from Swedbank on other web pages using Internet Explorer.

Instead, we suggest using Google Chrome, Mozilla Firefox or the newest version of Microsoft Edge. To find out how to install the suggested browsers, please click here.

Klienditugi - Инфо и помощь - Customer service: +372 6 310 310

Swedbank
 • Teie operatsioonsüsteem ja veebilehitseja ei ole kaasaegne ega toetatud Swedbank internetipanga poolt. Palun uuendage oma operatsioonsüsteem ja veebilehitseja või pöörduge vastava IT tehnilise spetsialisti poole.
 • The operating system of your device & your browser are too outdated to be supported by Swedbank Internet Bank. Please, update the operating system & browser or turn to IT specialist for technical help.
 • Ваш браузер или операционная система недостаточно современны для использования в интернет банке Swedbank. Пожалуйста обновите операционную систему и браузер или обратитесь за технической помощью к ИТ специалисту.

Oled internetipangast välja logitud!

Kui Sul on küsimusi või ettepanekuid, saada need meile pangateatega. Sinu arvamus on meile tähtis!

Turvaliseks lahkumiseks sulge kõik brauseri aknad!

Parimate soovidega
Swedbank