Alustavale ettevõttele

Alustavale ettevõttele

Soodustused uuele kliendile

  • Deebetkaart terveks aastaks kuutasuta.
  • Pangasisesed maksed eurodes, siseriiklikud maksed ja Euroopa maksed internetipangas terveks aastaks tasuta.
  • Makseterminal 6 kuuks –50% hinnakirjast.
  • Pangalingi teenuse lepingutasu –20%.
  • E–kaubanduse lepingutasu –50%.

Swedbanki äriklient on kasulik olla

Konto avamine

Ettevõtte asutamiseks saate ettevõtjaportaalis avada ajutise pangakonto ehk stardikonto. Stardikontolt väljamaksete ja ülekannete tegemiseks tuleb see pangakontoris ümber vormistada arvelduskontoks. Seejärel saate alustada oma igapäevaste pangatehingute tegemist.

Esmase arvelduskonto saate avada tasuta igas Swedbanki esinduses. Selleks, et Te ei peaks konto avamiseks järjekorras seisma, palume Teil edastada oma soov täites alloleva vormi või broneerides endale sobiva aja helistades ärikliendi nõustamiskeskusesse telefonil 613 2222.

Mitteresidentidest seotud isikutega ettevõtetele ei avata koheselt panga esinduses kontot. Konto avamise otsuse teeme hiljemalt 10 tööpäeva jooksul pärast vajalike dokumentide esitamist meie esinduses. Mitteresidentidega seotud ettevõtete sujuvamaks teenindamiseks palume pöörduda: Tallinnas, Liivalaia või Rävala esindusse; Pärnus, Kontserdimaja esindusse; Tartus, Dorpati esindusse; Ida-Virumaal, Narva esindusse.

Konto avamise hinnakiri mitteresidentidest seotud isikutega ettevõtetele.

Iga järgmise konto avamiseks ei pea enam panga esindust külastama, seda saab teha ettevõtte seaduslik esindaja ID-kaardi või mobiil-ID-ga internetipangas.

Avan uue konto

Konto avamiseks vajalikud dokumendid

  • Ettevõtte registrikaart. Ettevõtte registrikaardi saab vajadusel pangas välja trükkida.
  • Ettevõtte esindaja(te) isikut tõendav dokument (pass, juhiluba või ID-kaart). Kui ettevõtte esindajad on määranud, et ettevõtet tohivad esindada vaid juhatuse liikmed koos (ühisesindusõigus), siis peavad pangaesindusse tulema kõik juhatuse liikmed.
Konto avamiseks vajalike dokumentide loetelu

Soovin esinduses konto avamiseks aega broneerida