Kuldkliendid

Kuldkliendid

Kuldkliendina ootab Teid ajavõit.
Ja mitte ainult

Usume, et väljend “aeg on raha” saab järjest olulisema tähenduse ja anname endast parima, et oma kuldklientide jaoks mõlemat kokku hoida. Soovime Teile pakkuda väärt teenindust ja professionaalseid lahendusi.

Kuldkliendiks saavad kliendid sissetulekuga vähemalt 1800 € kuus või kellel on finantsvarasid üle 35 000 €. Sissetuleku piiri aluseks on kahekordne Eesti keskmine palk, mille Statistikaamet avaldab iga kalendriaasta märtsis (andmed seisuga 2017 märts).

Tuhandeid tunde kogemust panganduses Teie heaks

Teile on abiks kogenud spetsialistid, kes pakuvad terviklikke lahendusi, lähtudes Teie vajadustest. Selleks ootame Teid põhjalikumale kohtumisele, et koos üle vaadata Teie finantsasjad ja ka edasised plaanid, mille teostamisel saame aidata. Nii saate meie pikaajalised kogemused panganduses enda heaks tööle panna.

Igapäevased pangaasjad. Kiiremini

Arendame oma teenuseid pidevalt nii, et meie klientidel oleks võimalikult mugav igapäevaseid pangaasju korraldada. Pangakaardid saate koju tellida posti teel, interneti- ja mobiilipangas on võimalik vaid hetkega muuta kaartide limiite ning isegi laenumakse kuupäeva. Kui aga on põhjust tulla pangaesindusse, siis kuldkliendina saate tehinguteks aja broneerida. Nii on Teil võimalik kõige kiiremini ja järjekorras ootamata oma pangaasju korraldada. Igapäevaste küsimuste kiireks lahendamiseks oleme loonud spetsiaalse kuldklienditoe.

  • Kuldklienditugi vastab Teie küsimustele telefonil 1517 ja aadressil kuldklient@swedbank.ee.
  • Pangaesinduses tehingute tegemiseks saate aja broneerida, helistades 1517.
  • Kui aeg jäi broneerimata, siis öelge kliendinõustajale, et olete kuldklient. Teenindame Teid eelisjärjekorras.

Pakkumised kuldkliendile

Oma parimatele klientidele soovime pakkuda parimaid hindu. Seetõttu on Teile mitmed teenused soodsamad. Lisaks teeme Teile kuldkliendi eripakkumisi preemiaprogrammis.

  • Pangasisesed euromaksed on Teile internetipangas tasuta (v.a püsikorraldused).
  • Uue kodulaenu ja autoliisingu lepingutasu on 20% soodsam.
  • Sõiduki kindlustamisel saate oluliselt laiemate kaitsetega eliitkasko standardkasko hinnaga.
  • Vähemalt 10 000 € koduse vara kaitsega kodukindlustus on Teile 25% soodsam.
  • Alates 100 000 € kaitsega elu- ja laenukindlustus on 25% soodsam.

Pakkumised kehtivad uute lepingute sõlmimisel. Kodukindlustuse soodustus ei laiene korteri- ja majakasko lepingutele.

Kontaktid

Kuldklienditugi

Helistades kuldkliendi lühinumbrile 1517, kehtib mobiilsideoperaatori teenusnumbri minutitasu, mis võib erineda tavapärasest minutitasust. Täpsema info saamiseks pöörduge oma mobiilsideoperaatori poole.