Kuldkliendid

Kuldkliendina kehtivad Sulle mitmed eelised

Kuldkliendina hoiad kokku oma väärtuslikku aega ja saad osa meie parimatest pakkumistest.

 • Aja broneerimise võimaluse ja eelisjärjekorraga saad oma pangaasjad korraldatud mugavalt ning kiirelt.
 • Spetsiaalne kuldklienditugi on Sulle abiks mistahes küsimuses telefonil 1517.
 • Sulle kehtivad mitmed kasulikud pakkumised nii vara kindlustamisel kui ka uue kodu või auto ostul.
 • Preemiaprogrammist leiad vaid kuldkliendile mõeldud eripakkumised.
 • Hindame
  Sinu aega

  Soovime Sulle pakkuda mugavaid lahendusi

  1. Spetsiaalne kuldklienditugi
   Võta meiega mistahes küsimuses ühendust, helistades numbril 1517, kasutades veebivestluse võimalust internetipangas, kuldkliendi Skype'i kontot või kirjutades aadressil kuldklient@swedbank.ee.
  2. Igapäevased maksed soodsamalt
   Tee tehinguid kõikjalt. Pangasisesed euromaksed (välja arvatud püsikorraldused) on Sulle kui kuldkliendile tasuta nii mobiili- kui ka internetipangas.
  3. Broneeri esindusse tulles aeg
   Soovitame pangaesinduses tehtavate tehingute jaoks broneerida aja, helistades numbril 1517. Kui aeg jäi broneerimata, ütle lihtsalt kliendinõustajale, et oled kuldklient. Teenindame Sind eelisjärjekorras.

Digitaalsed nõuanded

1

Mobiilipank on alati avatud

Mobiilipangas saad hetkega muuta oma pangakaardi limiite, teha kiiresti ülekandeid ja korraldada mugavalt igapäevaseid rahaasju.

Lähemalt

2

Telli endale mugav viipekaart

Veebis ostlemiseks ja käigu pealt maksmiseks soovitame Sulle meie internetis ostlemise ja viipemakse võimalusega pangakaarte.

Lähemalt

3

Smart-ID teeb Sinu elu lihtsamaks

Mobiili- ja internetipanka on kõige turvalisem ja mugavam siseneda Smart-IDga. Saad sellega oma isiku tuvastada vaid mõne sekundiga ja see on tasuta.

Lähemalt

Kuldkliendiks saamise tingimused

Kuldkliendiks saab netosissetulekuga vähemalt 1900 € kuus või kui on finantsvarasid üle 35 000 €.

Sissetuleku piiri aluseks on kahekordne Eesti keskmine palk, mille Statistikaamet avaldab iga kalendriaasta märtsis (andmed seisuga 2018 märts).

Kuldkliendiprogrammi tingimused

Kuldklienditugi

Kuldklienditoe numbri 1517 kõneminuti eest tuleb tasuda vastavalt mobiilioperaatori määratud teenusnumbri minutihinnale, mis võib tavapärasest minutihinnast erineda. Täpsema info saamiseks võta ühendust oma mobiilioperaatoriga.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kui jätkate veebilehe sirvimist või vajutate „Jah, nõustun“ ikooni, siis nõustute küpsiste kasutamisega. Teil on võimalik loobuda antud nõusolekust igal ajal, muutes kasutatava seadme seadistusi ja kustutades salvestatud küpsiseid. Tutvuge ka meie küpsiste kasutamise eeskirjaga.